СС-крем с витамином U CU SKIN Vitamin U CC Cream SPF 40 45 мл
Бесплатная доставка на сумму от 2000 UAH
Безопасная и быстрая оплата картой на сайте
Только сертифицированная продукция от официальных партнеров
Персональная система бонусов, лояльности и скидок
Класний cc, взяла собі мініатюру і скоріше за всі з часом куплю повно розмірну версію. Легенький на шкірі, трохи рівняє тон. Для тих хто не любить плотні тональні креми, або на літо - топ! Але це не універсальний крем, тобто на якусь шкіру може не підлаштуватися, тому радже взяти спочатку міні версію і перевірити чи воно вам підійде) І звісно його краще наносити пальчиками
Я дуже задоволена. Досі я переважно користувалася BB-кремом, але оскільки він підкреслював мої зморшки та пори, я шукала альтернативу. Я не використовую багато косметики, тому хотіла продукт, який би вирівнював тон шкіри, м’яко маскував недоліки, мав природний відтінок і не збирався в дрібні зморшки. Відтінок ідеально підходить, і крем тримається майже весь день.
Я в захваті від СС крему. Він дуже легкий, гарно зволожує, адаптується під шкіру і також перекриває почервоніння. Просто знахідна для моєї чутливої шкіри.
Такий СС-крем мені був потрібен. 2в 1, і СПФ і дуже гарно та легко перекриває незначні недоліки. Крем біленький, а коли контактує зі шкірою одразу підлаштовується в тон шкіри. Легкий, не викликає подразнення, і головне тримається весь день та не скочується. Продукт заслуговує на 🌟.🙌
Чудовий СС! Мені 53 роки, шкіра алергічна, вічно їй все не подобається, важко підібрати догляд, є веснянки, має схильність до почервоніння. Тож потребує тонування, але щоб крем не підкреслював зморшки, не робив маски і блиску, не западав у пори, не маснів, не сушив, не був сірим, не був рожевим, не був жовтим і т.д. і я була у постійному пошуку. І ось нарешті я знайшла! СС звісно не робить "лице-яйце", але він робить вигляд чистої природньо свіжої шкіри, природнього кольору, не обтяжує, не підкреслює мікро і мімічні зморшки, обличчя виглядає доглянутим. З тюбику він білий, але при нанесенні пальчиками він стає таким як треба. Важливо розтирати його теплими пальцями, бо холодними він довше пристосовується. Наносила його і після сироватки і після доглядового крему, завжди чудово. Фото до і після додаю
Цим кремом користуюсь більше року. Маю вже другу тубу. Дуже економний, гарно перекриває висипи і на шкіру лягає мов легенька вуаль. Не скочується, не плямить, гарно підлаштовується під колір шкіри
Взяла собі цей СС крем для використання влітку. 🌿 Що мені сподобалося: Текстура дуже ніжна, ніби емульсія — легко розподіляється, не забивається в пори. Тон вирівнює, але не маскує — шкіра виглядає природно, “як відпочила”. Дуже круто, що є SPF40 PA+++ — не потребує додаткового сонцезахисту. Не підкреслює лущення або сухість, що для мене критично з огляду на чутливу шкіру та псоріаз. Є вітамін U (центелла) — заспокоює, зменшує почервоніння.
Крем супер, під шкіру підлаштовується ідеально. Взяла мініатюрку спробувати, я в захваті.Покриття легке, почервоніння приховує.
всі засоби цього бренду викликають захваті у мене, цей бб не виняток, спочатку взяла мініатюру ,мені дуже сподобався він і взяла повнорозмірний. в мене схильна до шелушінь шкіра в зимовий період, цей крем їх не підкреслює, що є вагомо. обираючи його, моїм основним запитом було вирівнювання тону, справляється з цим запитом він на 10 з 10, класно лягає на шкіру , не відчувається, дуже круто підлаштовується під тон , обличчя ніби підсвічує, не скочується, навіть не погано маскує синці під очима. досить економний, однозначно вартий уваги і вкінці дня обличчя виглядає свіжим, не потребує коригування впродовж дня при нанесенні він білий, а коли розтирати,то підлаштовується під тон обличчя
Вперше використовувала подібний засіб ,легенький і підійде на щодень . СС сам є білий ,але після на несення на шкіру ,він допасовується до вашого кольору шкіри ,але мені як власниці сухої шкіри ,трошки підкреслював сухість
Легенький СС крем, який надасть вашій шкірі здорового та доглянутого вигляду має багато переваг: -зручний у нанесенні, гарно розприділяється; -підлаштовується під тон шкіри; -надає сяючий фініш🥰, не жирнить; -економний у використані; -зручно брати в подорожі; -як бонус у своєму складі має SPF. Звичайно, в нього перекриття не таке як в тонального засобу, але мені дуже подобається ефект доглянутої шкіри. Тому дівчатка хто шукає сс на кожен день моя щира рекомендація спробувати цю мініатюрку.