Пілінг диски

Сортувати:

Відображається 0-12 з 17 результатів


Пілінг-диски в косметології — як працюють і кому рекомендуються?

Застосування в догляді за обличчям пілінг-дисків, або падів, є одним зі способів надати шкірі сяйво, а також очистити, відлущити відмерлі клітини та підготувати до подальших процедур. Інтернет-магазин Sisters пропонує якісні брендові диски для пілінгу.

Просочені гліколевою, саліциловою, азелаїновою, лактобіоновою кислотами та рослинними екстрактами зі зволожувальною та регенерувальною дією, пілінг-диски для обличчя можуть бути показані для різних типів шкіри — чутливої, судинної, жирної, зі звичайними вуграми та розацеа. Також пілінг-пади чудово заспокоюють прищі на спині та плечах. За величезною популярністю відлущувальних пілінг-дисків стоїть їхнє надзвичайно просте та зручне використання (без води) і можливість безпечного й ефективного очищення, яке за регулярного використання може бути еквівалентним застосуванню скрабу.

Чому варто використовувати відлущувальні подушечки?

Регулярний пілінг із дисками для обличчя — один із найефективніших способів:

 • позбутися змертвілих клітин;
 • очистити та зменшити сальні залози;
 • покращити тон обличчя;
 • розгладити та омолодити шкіру.

Для багатьох жінок отримання таких ефектів завжди було пов'язане з відвідуванням салону краси. Сьогодні досягти цих результатів можна, просто купивши в Україні диски для пілінгу. Вони надзвичайно прості у використанні та вже просякнуті спеціальним очищувальним складом.

Відлущування змертвілих часток епідермісу полегшує проникнення активних інгредієнтів у шкіру за подальшого догляду. Можна використовувати пілінг-диски в домашніх умовах, підбираючи їх до поточних потреб шкіри. Регулярний догляд із пілінг-дисками для обличчя часто дає кращі результати порівняно з високими концентраціями очищення, що використовуються двічі на рік.

Цей метод пілінгу надзвичайно простий та ефективний, не потребує використання води — достатньо акуратно протерти обличчя просоченою одноразовою подушечкою, щоб отримати чисту та сяючу шкіру.

Ефект дисків для пілінгу

Очищувальні диски, просочені пілінг-кислотами та підібрані відповідно до потреб шкіри:

 • відлущують мертвий шар епідермісу;
 • розблоковують пори та нормалізують роботу сальних залоз;
 • стимулюють оновлення клітин;
 • роблять шкіру гладенькою;
 • мають антибактеріальні та комедолітичні властивості;
 • покращують всмоктування активних інгредієнтів;
 • впливають на синтез колагену та еластину;
 • посилюють зволоження та покращують тонус шкіри.

Пропонуємо купити пілінг-диски і інтернет-магазині Sisters за вигідною ціною з доставкою до будь-якого міста України.

На допомогу природним процесам

Прості у використанні відлущувальні ватні пілінг-диски — ключ до сяючої, гладенької та чистої шкіри. Щодня вона природним чином позбавляється від численних ороговілих клітин, але цей процес не завжди здійснюється правильно. У молодої шкіри цикл триває близько 28 днів і збільшується з віком. Без очищення шкіра може стати сірою, тьмяною, з численними вуграми або запаленнями. Для того щоб покращити її, варто хоча б раз на тиждень підтримувати шкіру пілінг-дисками. Проте їх слід ретельно підбирати.

Тонка, чутлива та суха шкіра потребує дбайливої дії, яку залежно від відлущувальних інгредієнтів можна проводити від 1 до 3 разів на тиждень. За наявності жирної, схильної до акне шкіри диски для пілінгу показані для частішого використання, але це індивідуально та залежить як від просочувального засобу, так і від стану епідермісу. Одночасно з очищенням шкіри незалежно від сезону треба використовувати сонцезахисні засоби.

Щоденний пілінг: чим небезпечний

Важливо не забувати, що надмірно частий пілінг значно послабить захисний гідроліпідний бар'єр шкіри, що призведе до збезводнення, стягнутості та подразнення. Може з'явитися погіршення стану шкіри у вигляді запальних змін, забруднень і сухості. Ватні пілінг-диски рекомендується застосовувати помірно, підібравши частоту процедур індивідуально під потреби шкіри.

Хочете купити ватні диски для пілінгу в Україні? У продажу представлені десятки варіантів за прийнятною вартістю від провідних виробників галузі. На сторінках каталогу сайту косметичних товарів Sisters представлені очищувальні засоби для шкіри будь-якого типу. Передбачена доставка товарів покупцям з усієї України.

 

Sisters