О НАС

SISTERS – це простір з унікальним підходом до кожного клієнта. Це сімейна справа, в яку вкладені душа та серце. Це територія, де кожна знайде те, що буде до смаку саме їй!
SISTERS – не випадкова назва нашого магазину. Ми – дві сестрички і наше спільне бажання - мати здорове, довге, доглянуте волосся, що згодом привело до власної справи, де в пріоритеті - індивідуальний підбір засобів для відновлення та догляду за волоссям будь-якого типу.
Ми розпочинали в далекому 2018 році, коли тільки починали розвиватись продажі в Instagram. Коли ще не було сторіз, коли весь штат працівників - це Ілона і Оксана та величезне захоплення своєю справою.
Сьогодні SISTERS - це 16 дівчат, два магазини, два профілі та сайт. Щоб якісно виконувати об’єми нашої роботи й тішити вас клієнтоорієнтованим сервісом, ми тепер маємо логістів, менеджерів, копірайтерів. Тому сьогодні SISTERS - це цілий організм, працьовитий та розумний. 
Наш асортмент – це найкращі бренди професійної косметики. Тому ми зобов’язані слідкувати за тенденціями та обирати тільки найкраще. Наш головний принцип – навчити кожну дівчинку, жінку стати самій для себе майстром, щоб бути задоволеною виглядом свого волосся, бо саме гарна зачіска - це 80% успіху образу і впевненості в собі. Ми дуже старалися створити місце, де є все для жіночої краси.

SISTERS SKIN - це територія доглянутої шкіри та введення поняття «культура догляду» у вашу щоденну рутину. 
 

SISTERS HAIR - це територія твого ідеального волосся. 
 

SISTERS BODY - це засоби для гладенької, ніжної та неймовірно пахучої шкіри, а також це твій особливий ритуал у ванній кімнаті. 

SISTERS HOME - це територія твого затишку.

Наш магазин - це онлайн магазин та два офлайн магазини: в місті Рівне (вул. Короленка 3) та в місті Львів (вул. Степана Бандери 43).
Також весь асортимент що в магазинах, представлений тут, на нашому сайті.

Ми працюємо для тебе щодня: 
Понеділок-п’ятниця : з 10.00 до 19.00
Субота-неділя - з 11.00 до 17.00

Sisters