Сироватка для обличчя

Сортувати:

Відображається 0-12 з 243 результатів


В останні роки сироватки входять як обов'язковий компонент у щоденній програмі догляду за обличчям. Цей висококонцентрований засіб наноситься перед основним кремом, незалежно від його складу та напряму дії.

Що таке сироватка для обличчя

Сироватки складаються з мікромолекул, тому миттєво проникають в епідерміс, внаслідок чого шкіра отримує максимальний заряд корисних легкозасвоюваних речовин. Вони відрізняються ніжною легкою текстурою, при цьому вміст активних сироваткових компонентів та їхня біодоступність у рази вища, ніж у кремах аналогічної серії. Ці косметичні засоби діють на шкіру набагато інтенсивніше, забезпечуючи швидкий очевидний результат. Не випадково сироватки вважаються справжнім еліксиром краси – ця унікальна косметика створюється на основі біологічно доступних речовин та висококонцентрованих формул.

Виробники якісної косметики розробляють сироватки вузькоспрямованої дії, які працюють з однотипними кремами та доглядовими засобами, вирішуючи конкретну проблему:

 • глибокого зволоження;
 • внутрішньоклітинного живлення;
 • регенерації та відновлення після агресивних процедур;
 • стимуляції вироблення власних еластинових волокон, колагену, пептидів;
 • нормалізації водно-ліпідного балансу клітин.

Професійні сироватки: особливості складу та застосування

Сироватки не створюють плівкового ефекту, тому вимагають додаткового нанесення денного крему за типом, станом шкіри. Деякі сироватки чудово працюють у дуеті – наприклад, зволожуючі та антиоксидантні засоби взаємно доповнюють один одного.

Особливості застосування засобу:

 • не "запечатує" шкіру, не створює поверхневої плівки;
 • миттєво вбирається;
 • працює у тандемі з кремом відповідного типу;
 • виступає каталізатором високої ефективності крему;
 • забезпечує підготовку до косметичних процедур.

5 причин купити сироватку для обличчя

У програмі інтенсивного догляду за обличчям - сироватка наноситься вранці, увечері, при необхідності на очищену тонізовану шкіру. Зволоження обличчя сприяє кращому розподілу та дії засобу. Сироваткова косметика дуже концентрована - для досягнення візуального ефекту достатньо нанести кілька крапель і розподілити м'яко по поверхні шкіри.

Професійні сироватки мають багато переваг:

 • вміст активних речовин до 70% від загального складу;
 • неперевершена потужність на клітинному рівні;
 • комплекс біологічно цінних компонентів одному флаконі.

Доступна ціна на сироватки для обличчя в магазині Sisters

Професійні сироватки відомих косметичних брендів створюються у складі салонних програм догляду за особою, займаючи в списку доглядових засобів одне з перших місць. Враховуючи те, що до складу препаратів входять складні елементи – антиоксиданти, вітаміни, гідрофіксатори, пептиди, цераміди та інші біоактивні органічні речовини, ця косметика не може коштувати дешево.

Завдяки прямим постачанням косметичних засобів у магазині Sisters вдається підтримувати великий асортимент, постійну наявність продукції, конкурентні ціни.

Де замовити косметичну сироватку в Україні

У каталозі представлені якісні сироватки відомих брендів Cos De BAHA, Instytutum, Dr. Ceuracle, BOTANITY, Manyo Factory та інших виробників Європи, Кореї, США, Сінгапуру. Серед десятків найменувань продуктів з антивіковою, зволожуючою, ліфтинговою дією кожна жінка може підібрати ідеальний варіант відповідно до типу шкіри та актуальних завдань. В онлайн-магазині легко вибрати сироватку у складі професійної лінії догляду, а також купити косметику, замовити косметичні засоби з доставкою в Київ, інші міста України.

Sisters