Ополіскувач для рота

Сортувати:

Відображається 0-5 з 5 результатів


Антисептик для ротової порожнини: плюс до здоров'я та комфорту

Рідина для ополіскування рота — засіб, основне завдання якого — очистити ділянки, куди не може дістатися зубна щітка. Більше того, ці вироби можуть виконувати різні функції.

Перед тим як купити ополіскувач для рота, варто звернути увагу на склад продукту. Особливо уважно перевірте, чи не містить спирт, який може викликати пересихання слизових оболонок і не рекомендується дітям. Виробники пропонують такі рідини для ополіскування ротової порожнини:

 • проти карієсу;
 • для відбілювання;
 • від сухості у роті;
 • від кровоточивості ясен;
 • антибактеріальні;
 • проти гіперчутливості зубів;
 • для людей, які мають незнімні ортодонтичні апарати;
 • для дітей.

Хочете купити в Києві ополіскувач для ротової порожнини онлайн? Ознайомтеся з каталогом гігієнічних засобів в інтернет-магазині Sisters та виберіть ополіскувач для ротової порожнини.

Види ополіскувачів

Щоб зберегти здоровими не лише зуби, а й рот загалом, слід подумати про вибір ополіскувача для рота. Якщо в момент покупки людина бореться з конкретною проблемою стоматологічної, варто придбати рідину, спеціально призначену для боротьби з нею. Правильно підібраний антисептик для ротової порожнини допоможе швидко впоратися з наступними недугами:

 • карієс;
 • підвищена чутливість зубів;
 • проблеми з яснами;
 • надмірна сухість;
 • неприємний запах.

Сьогодні споживачам доступний широкий асортимент продукції для забезпечення належної стоматологічної гігієни.

Кошти для різних цілей

Боротьба із запаленням піднебіння, ясен, зубів або язика дозволяє позбутися дискомфорту, а також запобігає довгостроковим негативним наслідкам. У разі рецидивного або тривалого запалення ідеальним рішенням стане протизапальний ополіскувач для рота. Найкращим вибором буде продукт, що містить антибактеріальні інгредієнти. Він значно знизить розмноження бактерій та полегшить симптоми болю або припинить кровоточивість ясен.

Коли головна мета — домогтися білої посмішки, доцільно використовувати не тільки правильно підібрану зубну пасту, що відбілює, але й інші аксесуари. У цьому випадку ідеальним варіантом буде ополіскувач, що відбілює. Його застосування дозволить користувачеві зберегти ефект, наприклад від професійного відбілювання, проведеного стоматологом.

Кандидоз або мікоз — хвороба, яка потребує лікування. Щоб позбавитися стоматологічних недуг, що виникають в результаті розмноження грибка (зазвичай Candida albicans), варто використовувати протигрибкові ополіскувачі. Такий препарат ефективно підтримуватиме боротьбу з мікозом.

Продукти для дітей

Дитячий антисептик для ротової порожнини — ідеальне рішення, що допомагає зберегти здорові зуби та гарну усмішку. Як і у дорослих, під час використання гігієнічна рідина досягає важкодоступних міжзубних проміжків дитини, які завжди належним чином очищаються щетиною зубної щітки. Вона забезпечує додатковий захист зубів під час природного заміщення молочних зубів постійними. Дитячі ополіскувачі для полоскання рота також можна використовувати для терапевтичного впливу, особливо для забезпечення протикарієсної дії.

Інтернет-магазин Sisters пропонує найкращі ціни на хороші ополіскувачі для ротової порожнини в Україні. Ми подбаємо про доставку замовлень по Україні.

Sisters