X

При замовленні ELEMIS на 4400 грн - шопер з бестселерами У ПОДАРУНОК

X

При замовленні ELEMIS на 4400 грн - шопер з бестселерами У ПОДАРУНОК

Прилади для укладання волосся

Сортувати:

Відображається 0-12 з 13 результатів


Ідеальна зачіска: корисні термоприлади для волосся

Волосся — надзвичайно важливий елемент зовнішності людини. На щастя, висушити, завив або випрямити пасма стало простіше за допомогою приладів для укладання для волосся. Особливо незамінним є тріо — фен, плойка та праска-випрямляч. Оснащені безліччю корисних опцій пристосування для укладання волосся перетворять повсякденний стайлінг на справжнє задоволення.

Ідеально укладена зачіска вимагає зусиль, але зробити її можна і без втручання перукаря. На допомогу прийдуть гаджети для укладання волосся, що полегшують стайлінг у домашніх умовах. Вони будуть корисні всім, хто дбає про свою зовнішність, у тому числі й чоловікам.

В інтернет-магазині Sisters представлена найкраща техніка для укладання волосся — потужні фени, праски та плойки, а також стайлери відмінної якості. Ці пристрої створені як для професійного застосування перукарями та стилістами, так і домашнього використання. Завдяки їм вдома можна досягти салонного ефекту — гладке та блискуче волосся укласти в красиву та міцну зачіску.

Якщо ви не бажаєте придбати кілька електроприладів для створення щоденного укладання, зверніть увагу на стайлери. Ці пристрої є гібридом фена та плойки, дозволяють одночасно висушувати та укладати пасма. Вони оснащені набором насадок, що дозволяють робити різне укладання. Насадки можуть бути призначені для створення локонів та хвиль різного розміру — дрібних та великих.

Пропонуємо купити прилади для укладання волосся у Києві, Дніпрі, Харкові, Львові, Ужгороді та інших містах України. В онлайн-магазині професійних приладів для укладання волосся представлений великий асортимент дрібної перукарської техніки від відомих брендів за вигідною вартістю.

Важливі можливості та опції

Пристрої для укладання волосся — це переважно електрообладнання, що працює від нагрівальної пластини. Щоб робота з технікою була ефективною, безпечною та комфортною, вона повинна мати відповідні параметри та функції:

  • регулювання температури в широкому діапазоні:
  • швидке нагрівання та правильний розподіл тепла;
  • сучасні технології та матеріали;
  • довгий шнур живлення та ергономічний дизайн.

Інтернет-магазин Sisters запрошує ознайомитись з каталогом побутової техніки для волосся: прасками, фенами, плойками, стайлерами та іншими електроприладами. У нас ви зможете не тільки купити прилади для укладання волосся, але й замовити їх доставку по Україні.

У товарах для укладання волосся, що працює від електрики, важливий діапазон високих температур, наприклад, від +80 до +230 °C, а для фенів ще й сила потоку повітря. На ці параметри впливає потужність пристрою, яка професійне обладнання становить близько 2000 Вт. Потужність пристрою дає можливість швидко та ефективно надати зачісці бажаної форми. Багатоступінчасте регулювання температури у пристосуваннях для укладання волосся дозволяє підігнати параметри укладання під тип, довжину та густоту пасм, а також очікуваний ефект.

Практичність та комфорт у використанні

Добре, якщо не доводиться довго чекати нагріву пристроїв для укладання волосся — багато прасування та плойки готові до роботи вже через 30 секунд. Вони також повинні рівномірно розподіляти тепло, щоб якнайшвидше досягти бажаного ефекту.

Вибирайте техніку з керамічними або турмаліновими пластинами — вони не перегрівають локони під час процедури. Найкращі штуки для укладання волосся мають функцію іонізації — генерації негативно заряджених іонів Завдяки їй закриваються кутикули пасм, відкриті через високу температуру. Зачіска виходить гладкою, не пушиться і не електризується. Корпус обладнання повинен бути якомога легшим, ергономічнішим і добре лежати в руці. Довгий кабель (оптимальним є триметровий) гарантуватиме свободу рухів під час використання.

Запрошуємо купити прилади для укладання волосся в Україні в інтернет-магазині Sisters. Ми пропонуємо доступні ціни на прилади для укладання волосся та широкий асортимент брендових пристроїв.

Sisters