Засоби гігієни

Сортувати:

Відображається 0-12 з 123 результатів


Турбота про гігієну тіла — запорука збереження здоров'я та комфорту

Гігієна тіла — це повне видалення забруднень, тобто пилу, поту, шкірного сала, бактерій і епідермісу, що відшаровується. Нехтування чистотою може призвести до великих інфекцій. Також варто пам'ятати, що тепла ванна не тільки очищає, а й регулює роботу кровоносної системи, заспокоює та забезпечує спокійний сон.

Гігієнічні товари — це миюча та очищувальна косметика, яку можна знайти в кожній ванній кімнаті. Найчастіше вона має форму гелю, молочка, пінки або шматка мила. Продукти гігієни видаляють забруднення, бактерії та піт, а також відповідають за догляд за шкірою. Завдяки вмісту інгредієнтів з зволожуючими та регенеруючими властивостями ці засоби не сушать і не дратують ніжний епідерміс. Найважливішим завданням продуктів гігієни є очищення шкіри, видалення забруднень та відновлення відчуття свіжості. Косметика для очищення тіла може бути у вигляді:

  • гелів;
  • пінок;
  • емульсій;
  • мусів;
  • мила (кускового та рідкого);
  • лосьйонів;
  • масел.

Додатково варто використовувати скраби для тіла, щоб видалити відмерлі клітини і досягти ефекту м'якої та гладкої шкіри. У щоденній боротьбі з згодом також знадобляться дезодоранти або антиперспіранти.

Комфорт інтимної зони

Шкіра інтимних зон тіла надзвичайно ніжна, до того ж схильна до контакту з бактеріями і схильна до пошкоджень. Вона вимагає спеціального догляду з використанням продуктів, які зменшують ймовірність подразнення чи зараження. В цьому випадку варто звернутися до перевірених засобів особистої гігієни. Косметичні продукти для очищення інтимної зони відрізняються ефективністю, приємним ароматом та м'яким делікатним впливом.

Рідина або гель для інтимної гігієни забезпечує шкірі інтимних зон достатнє зволоження та заспокоює подразнення. Цю продукцію виробники пропонують у багатьох варіантах, завдяки чому користувачам легко вибрати найбільш підходящий продукт. Ознайомтеся із вигідними цінами, щоб купити товари для особистої гігієни онлайн в інтернет-магазині Sisters. Широкий асортимент сайту дозволить кожному покупцеві знайти потрібний засіб гігієни.

Зволоження та захист: сучасні продукти для догляду

Очищаюча доглядова косметика містить інгредієнти, які зволожують, регенерують, розгладжують та зміцнюють шкіру. Завдяки вмісту компонентів, що доглядають, препарати не пересушують шкіру. Зволожуючі та заспокійливі добавки, що містяться у засобах для особистої гігієни, є незамінним доповненням, особливо для ніжної шкіри, схильної до подразнення та сухості.

Засоби особистої гігієни випускаються з різними ароматами, консистенцією та складами, адаптованими до різних типів шкіри. Крім очищення, продукти можуть позитивно впливати на стан шкірних покривів завдяки зволожуючим речовинам, ефірним маслам, вітамінам або екстрактам рослин. Запрошуємо купити за вигідною ціною засоби гігієни в інтернет-магазині гігієнічних товарів Sisters. На сайті легко придбати косметику, що очищає, яка буде відповідати потребам шкіри. Вибираючи косметику для миття, керуйтеся описом продукту та знанням індивідуальних потреб свого тіла.

Руки є середовищем проживання бактерій, грибків і вірусів, також на них накопичується багато бруду і ороговілої шкіри, що відшарувалася. Тому така важлива систематична і правильна очистка, яку слід проводити з використанням шматкового або рідкого мила. Воно чудово піниться і, крім очищення, забезпечують шкірі рук високий рівень зволоження та живлення.

Запрошуємо вигідно купити кошти особистої гігієни в інтернет-магазині Sister. Вибирайте потрібні товари з предметів та засобів особистої гігієни в каталозі сайту та замовляйте їх з доставкою до Києва, Дніпра, Харкова, Запоріжжі, Львова та інших міст України.

Sisters