Засоби для макіяжу очей

Сортувати:

Відображається 0-6 з 6 результатів


Засоби для макіяжу очей — створення гарного настрою

Не всіх дівчат природа нагородила виразними очима, а правильно підібраний мейкап творить дива. З його допомогою можна підкреслити вигин повік, надати бажаної форми очам, подовжити вії. Зараз для цього не потрібні жодні хитрощі. Багато виробників косметичної продукції пропонують засоби для макіяжу очей, обличчя, губ. Сучасна продукція створюється з натуральних компонентів із застосуванням новітніх технологій.

Для щоденного мейкапу не потрібно багато пристосувань. Достатньо купити найнеобхідніші засоби для макіяжу очей. Перелік не такий великий, він складається з основи під мейкап, туші для вій, лайнера або олівця, тіней. Для створення вечірнього або святкового образу знадобиться глітер. Обрати та вигідно купити необхідну косметику можна на сайті https://sisters.co.ua/.

Як правильно підбирати та використовувати косметику для очей?

Майже кожна жінка, зробивши красивий мейкап уранці, стикається з тим, що за наявності сухої шкіри вже до вечора тіні обсипаються, втрачають відтінок. У разі жирного епідермісу вони лягають плямами. Щоб виправити це, до засобу для макіяжу очей входить основа. Жирна шкіра за допомогою спеціального крему набуває матуючого ефекту, у результаті чого нанесення тіней відбувається рівномірно, очі стають виразнішими. При виборі косметики для мейкапу звертайте увагу на її склад. Натуральна основа підтримує природний баланс шкіри, а синтетичні компоненти можуть завдати шкоди здоров'ю.

Правильне використання засобів для макіяжу очей передбачає декілька основних етапів:

  1. На кожну повіку та навколо очей потрібно нанести крем.
  2. Невеликим шаром накласти тіні. Головне — правильно підібрати засоби для очей, оскільки кольори, які підходять одним, для вас можуть виявитися неприйнятними.
  3. Тонким олівцем зробити акуратне підведення для корекції форми очей.
  4. Нанести туш, починаючи з нижніх вій, а потім нафарбувати верхні.

Купуємо професійні засоби для макіяжу очей в інтернет-магазині Sisters

На нашому сайті представлена оригінальна косметика від провідних виробників зі США, Китаю та інших країн. Усі продукти високої якості та відповідають міжнародним вимогам безпеки. У нашому онлайн-магазині ви можете придбати засоби для макіяжу очей і зняття мейкапу за прийнятною ціною. Купуючи на сайті товар, замовляйте його доставку до будь-якого міста України.

Для зручного пошуку каталог поділений на категорії. За допомогою фільтрів можна відсортувати засоби для макіяжу очей за вартістю, країною виготовлення, брендом. За консультацією звертайтеся до наших менеджерів.

Sisters