Засоби для фіксації волосся

Сортувати:

Відображається 0-12 з 21 результатів


Засоби для фіксації волосся — найкращі помічники у створенні гарного образу

Красива та стильна зачіска давно стала «візитівкою» кожної сучасної жінки, яка вже давно не обходиться без надійних помічників — засобів для стайлінгу. Зовнішній вигляд волосся завжди доповнює образ, роблячи його завершеним та естетичним. Головне завдання всіх стайлінгових товарів — надати локонам бажаної форми та текстури, а також тривалої фіксації створеної укладки.

Сучасні бьюті-шопи пропонують великий асортимент доглядової лінійки для укладки: гелі, креми, муси, лаки тощо, що іноді складно розібратися, навіщо така різноманітність, якщо можна обійтися одним виробом. Проте це не зовсім так. Під стайлінгом мають на увазі велику категорію різних засобів для укладання, і кожен продукт покликаний надавати певний ефект. Навіть власниці ідеальних локонів мають свої секрети з догляду та інструменти для щоденної зачіски.

ТОП відомих засобів для укладання волосся

Засіб для фіксації волосся може мати різноманітні ефекти: одні призначені для випрямлення волосся або створення чудових локонів, а інші допоможуть зробити шикарний прикореневий об'єм тощо. Форми для укладки, які використовуються найчастіше:

  • лаки сильної, середньої та легкої фіксації, спреї;
  • пінки;
  • гелі;
  • помадки та віск;
  • креми;
  • пудри;
  • лосьйони.

Кожен із цих продуктів допоможе створити неповторну зачіску як для особливих зустрічей, так і на кожен день. Обираючи засіб для фіксації волосся (стайлінг), необхідно враховувати очікуваний ефект від застосування. Також варто брати до уваги й тип волосся. Для укладання тонкої шевелюри, яка погано тримає об'єм, краще скористатися косметикою з легкою текстурою, наприклад, спреєм, мусом або пінкою. Жорстким і неслухняним пасмам краще віддати перевагу засобам із сильною фіксацією.

Не менш важливим пунктом при виборі гарної косметики для стайлінгу є спосіб укладання. Наприклад, одні продукти використовуються тільки в тандемі з феном (пінки, лосьйони тощо), інші — тільки на сухих пасмах для закріплення, надання блиску. Деякі продукти наносяться по всій довжині. Ці та інші індивідуальні критерії рекомендується враховувати при виборі, а якщо є сумніви, краще звернутися по допомогу до фахівця.

Де купити засоби для укладки волосся і фіксації

Інтернет-магазин Sisters — бьюті-територія для створення неперевершеного образу. На сайті компанії представлений великий розділ стайлінгової продукції від провідних виробників. Тут можна замовити базові засоби як окремо, так і наборами.

Купити товари можна як онлайн (доставка здійснюється до всіх населених пунктів України), так і відвідавши безпосередньо один із бьюті-маркетів компанії Sisters у Рівному, Львові або Луцьку. Уся контактна інформація розміщена на сайті, де кожен клієнт зможе обрати найбільш зручний для себе формат замовлення.

Sisters