X

При замовленні ELEMIS на 4400 грн - шопер з бестселерами У ПОДАРУНОК

X

При замовленні ELEMIS на 4400 грн - шопер з бестселерами У ПОДАРУНОК

Засоби гігієни для догляду за порожниною рота

Сортувати:

Відображається 0-12 з 122 результатів


Засоби для догляду за порожниною рота

Здоров'я ясен, краса зубів, відсутність необхідності часто відвідувати стоматолога — усе це результат грамотного щоденного використання засобів гігієнічного догляду за порожниною рота. Щоб зробити процедуру максимально ефективною, вона має включати цілий комплекс спеціальних чистильних продуктів та аксесуарів. Усе для чищення зубів є в каталозі інтернет-магазину Sisters. Тут можна купити різні товари відомих брендів із доставкою по Україні.

Асортимент засобів для догляду за зубами

Товари для догляду за порожниною рота — категорія, яка складається з багатьох позицій, крім звичних щіток і пасти. Хоча це ключові засоби та приладдя, є ще маса додаткових, без яких не можна досягти максимального результату від щоденної гігієни.

Засоби для догляду за зубами та порожниною рота, представлені в каталозі Sisters, можна поділити на дві категорії: індивідуальні та додаткові.

До першого виду належать:

 1. Зубні пасти. Їхній асортимент дуже великий, вони відрізняються брендом, об'ємом упаковки, властивостями, складами, активними компонентами. Обирати зубну пасту треба, виходячи із завдань, які вона має розв’язувати, — відбілювання, очищення, свіжість запаху з рота, видалення нальоту або карієсу.
 2. Зубні щітки. Правильний вибір — запорука того, що чищення даватиме очікуваний ефект. Треба звертати увагу на жорсткість, основні функції, розмір, зручність. Новий засіб гігієни порожнини рота рекомендується купувати хоча б раз на 2—3 місяці. У каталозі представлений великий вибір щіток різного типу для дорослих і дітей.

Додаткові засоби з догляду за порожниною рота в інтернет-магазині Sisters представлені такими товарами:

 • зубні нитки або флоси;
 • ополіскувачі;
 • скребки для чищення язика;
 • іригатори;
 • йоржики для видалення залишків їжі з важкодоступних міжзубних проміжків.

Останнім часом люди все частіше стали стежити за своїм здоров'ям, тому виробники засобів для догляду за порожниною рота та зубами постійно розширюють свій асортимент, додають нові позиції до лінійок, удосконалюють уже традиційні продукти та аксесуари.

Чому треба використовувати засоби з догляду за ротовою порожниною

Догляд за порожниною рота та зубів і засоби захисту потрібні, щоб запобігти появі карієсу й інших захворювань. Якщо не приділяти гігієні час щоденно, доведеться мати справу з несвіжим диханням, нальотом, жовтизною емалі. З часом на зубах може з'явитися зубний камінь і виникнути каріозний процес.

Якщо не користуватися засобами індивідуальної гігієни порожнини рота, виникає низка неприємних проблем із зубами. Науково доведено, що подібні негативні процеси є причиною розвитку понад 50 інших захворювань, серед яких:

 • серцево-судинні патології;
 • захворювання ШКТ;
 • ревматизм;
 • порушення роботи ендокринної системи та багато інших.

Щоденна рутина, яку кожен час від часу ігнорує, важлива для красивої здорової усмішки та гарного стану організму в цілому. Тому дуже важливо купувати засоби з догляду за порожниною рота високої якості з якісним складом і використовувати їх регулярно. Щоденна гігієна запобігає скупченню бактерій у роті, робить зуби білішими, допомагає видалити зубний наліт навіть у важкодоступних місцях без професійного чищення в кріслі стоматолога, запобігає запальним процесам на яснах або спрощує їхній перебіг.

Правильний вибір засобів гігієни для догляду за порожниною рота

Зовнішній вигляд і здоров'я зубів на 85 % залежать від правильної та систематичної гігієни, а також використання грамотно підібраних засобів із догляду за порожниною рота. Останні є найкращою профілактикою стоматологічних захворювань.

Обирати, які товари для догляду за порожниною рота купити, необхідно, виходячи з проблем, з якими вони мають боротися. Ідеально, щоб комплекс порадив стоматолог на підставі проведеного обстеження.

Щоб засоби та методи гігієнічного догляду за порожниною рота давали максимальний ефект, до їхнього вибору слід підійти зважено. При оформленні замовлення перевіряйте:

 • склад;
 • активні компоненти;
 • властивості;
 • виробника;
 • зручність використання;
 • термін придатності.

Також при виборі засобів для порожнини рота оцінюйте їхню ціну. У нашому каталозі зібрані продукти різних брендів, які відрізняються вартістю. Ціна залежить від типу продукції, її властивостей, об'єму упаковки та виробника.

Усе частіше в продажу з'являються різні засоби з догляду за зубами та порожниною рота з натуральними складами. Активи рослинного походження також ефективно справляються з чищенням зубів, запобіганням запалень ясен, чинять загоювальну дію. Такі продукти варто обирати, якщо ви шукаєте екологічно безпечні препарати, які не викликають алергії, не мають у складі агресивних хімічних ароматів, консервантів і барвників.

Де купити засоби професійної гігієни порожнини рота

Якщо ви в пошуку перевіреного магазину, де можна купити засоби з догляду за порожниною рота високої якості, зверніть увагу на каталог Sisters. У продажу є як індивідуальні та додаткові продукти, так і професійні.

Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками, продукція яких уже встигла стати популярною і на українському, і на світовому ринках. Якщо ви в пошуку дійсно ефективного комплексу для догляду за зубами, ми допоможемо підібрати та придбати засоби гігієни для порожнини рота.

Зробити замовлення можна з будь-якої точки України. Просто оберіть товари на сторінках нашого сайту, а ми організуємо швидку доставку до будь-якого міста країни. З нами дбати про здоров'я зубів, ясен і щодня доглядати за порожниною рота максимально просто, зручно та недорого.

Sisters