X

При замовленні ELEMIS на 4400 грн - шопер з бестселерами У ПОДАРУНОК

X

При замовленні ELEMIS на 4400 грн - шопер з бестселерами У ПОДАРУНОК

ПРО НАС

SISTERS — це саме той б’юті простір в якому розчиняєшся у виборі засобів.  

Власниці бренду — дві сестри, які в якийсь момент зрозуміли, що всеосяжна любов до косметики та баночок стала не просто своєрідним хобі, а справою життя. І ми без докору сумління можемо назвати себе справжніми б’юті-експертами.

SISTERS було створено в далекому 2017 році, коли тільки починали розвиватись продажі в Instagram. Коли ще не було сториз, коли весь штат працівників – це Ілона і Оксана та величезне захоплення своєю справою. А сьогодні наша команда нараховує близько 50 працівників (разом з тими, хто на аутсорсі), чотири магазини, три профілі та сайт.

Наш асортимент – це найкращі бренди професійної косметики. Тому ми зобов’язані слідкувати за тенденціями та обирати тільки найкраще. Наш головний принцип – навчити кожну дівчинку, жінку бути у себе в пріоритеті. Ми вважаємо це не просто нашим девізом, це наша філософія. Адже ми дуже старалися створити місце, де є все для жіночої краси. Створити той самий простір  місце б‘юті опори.

• SISTERS hair — все для волосся і про волосся. Абсолютне різноманіття доглядової косметики для волосся і шкіри голови, з допомогою якої ви зможете стати власницею розкішної шевелюри.

• SISTERS skin — це доглянута, сяюча і красива шкіра вашого обличчя. Ми допоможемо стати справжнім фахівцем у питанні “культури догляду” у щоденній рутині.

• SISTERS body — все для краси вашого тіла.

• SISTERS home — тут ви знайдете саме ту особливу дрібничку, яка внесе магічну енергетику та затишок у вашу оселю.


Наш магазин – це онлайн магазин та чотири офлайн магазини: в місті Рівне (вул. Борисенка 3), в місті Львів (вул. Степана Бандери 45, вул. Івана Франка 36) та в місті Луцьк (вул. Винниченка 4).

Також весь асортимент що в магазинах, представлений тут, на нашому сайті. 

Ми працюємо для тебе щодня:

Понеділок-п’ятниця - з 10.00 до 19.00

Субота-неділя – з 11.00 до 18.00

Sisters