Балансирующий шампунь для жирной кожи головы DIKSON Super Balance Shampoo 300 мл

  • Балансирующий шампунь для жирной кожи головы DIKSON Super Balance Shampoo 300 мл - Фото №1
400₴

Бренд:

(4 голосов)
Поделиться:

Как можно получить товар

  • Самовывоз г. Львов ул. Степана Бандеры 43

    нет в наличии
  • Самовывоз Ровно

    нет в наличии
  • Самовывоз г. Луцк, Винниченка 4

    нет в наличии
  • Самовывоз Львов (Ивана Франко 36)

    нет в наличии
  • Доставка Новой Почтой

    в наличии
  • Самовывоз г. Ровно, ул. Кулика и Гудачека 23 (ТЦ Экватор)

    нет в наличии

Дополнительная информация

Бренд

Dikson

Страна

Италия

Об'єм

300 ml

Пол

для женщин, для мужчин

Средство по применению

Жирная кожа головы

Описание

Dikson Super Balance Shampoo – это идеальное решение для тех, кто имеет проблему с жирностью кожи головы. Этот шампунь способен восстановить баланс кожи головы и волос благодаря своей уникальной формуле с экстрактом крапивы, аллантоином и протеином риса.



Активные компоненты:



- Экстракт крапивы. Успокаивает и тонизирует кожу головы, восстанавливая нормальный гидролипидный баланс;



- Аллантоин. Помогает избавиться от перхоти, успокаивает и восстанавливает кожу головы, устраняя зуд и шелушение;



- Протеин риса. Тонизирует и укрепляет волосяной стержень и кожу, питая волосы микроэлементами и насыщая их влагой.



Способ использования: нанесите шампунь на мокрые волосы и массируйте в течение нескольких минут. Промойте большим количеством воды и повторите применение.



Состав: Aqua (Water)(Eau), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Decyl Glucoside, Glycol Distearate, Alcohol, Peg-90 Glyceryl Isostearate, Laureth-10, Cocamide Mea, Laureth-2, Urtica Didica (Nettle) Extract, Hydrolyzed Rice Protein, Allantoin, Citric Acid, Parfum (Fragrance), Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.


Состав

Aqua (Water)(Eau), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Decyl Glucoside, Glycol Distearate, Alcohol, Peg-90 Glyceryl Isostearate, Laureth-10, Cocamide Mea, Laureth-2, Urtica Didica (Nettle) Extract, Hydrolyzed Rice Protein, Allantoin, Citric Acid, Parfum (Fragrance), Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Состав средства может изменяться производителем.
Перед використанням ознайомтесь з інформацією на упаковці.
Комментарии
Для того чтобы оставить комментарий, Вам необходимо войти или зарегистрироваться.

Купила цей шампунь для чоловіка, так як в нього жирний тип шкіри голови, йому підійшов , проте хоч в мене не надто жирний тип шкіри , але я його все ж таки з цікавості спробувала і була досить приємно здивована. По довжині у мене пористе волосся , думала буде пересушене, але ні, шампунь гарно промив і не пересушив довжину, навіть я б сказала трішки довше трималась свіжість ніж зазвичай. Єдиний мінус його- це надто рідка текстура, проте він гарно піниться.

 27.10.2025

Взагалі не ставила на цей шампунь і очікувала чогось супер простого і звичайного. Тепер це один з моїх улюбленців ❤️ Очищення чудове, навіть дуже. Але при цьому він зовсім не сушить шкіру голови. За два тижні використання жодного разу не викликав неприємних відчуттів, стягнення чи подразнення, хоча моя шкіра голови чутлива. 🥰🙌🏼 Безмежно сподобався аромат. Думала, що раз лінійка для жирного типу, то і пахнути буде мʼятою чи щось в цьому роді, але ні - аромат дуже приємний, квітковий, свіжий, пахне чистотою мені. 🤤 Аромат залишається впродовж дня, але легше відчутний. Він рідкої консистенції, але при цьому його потрібно трохи. Добре піниться, легко розподіляється, абсолютно не сушить довжину. Волосся мию щодня, одини раз беру шампунь на зволоження, а потім 2 рази мию цим і так по колу. Для мене це максимально комфортна схема і шкіра голови залишається доглянутою, завжди охайний та чистий вигляд волосся. Він буде однозначно на повторі, якщо буде велика банка, буде чудово взагалі 😍

 16.10.2025

Цей шампунь перевершив всі мої очікування. Очищає божественно - маю жирну шкіру голови. не пересушує

 03.02.2025

Взяла його на заміну Імбир-Бузина, бо використовую такі шампуні при першому кроці миття волосся. Ефект менший ніж від бестселеру бренду, однак цілком задовільняє. У мене натуральне волосся з чутливою шкірою голови і шампунь не викликає жодного дискомфорту. Текстура гелева з чудовим піноутворенням.

 30.10.2024

С этим товаром покупают

Похожие товары

Sisters