Тонеры и тоники для лица Бета-глюкан
Тонеры и тоники для лица
Дуже класний тонер! Користуюсь ним всього пару тижнів, але вже можу сказати що це топ! Після нього навіть не хочеться наносити крем, настільки він зволожуючий, хоча текстура майже як водичка.
Тонеры и тоники для лица
Цей тонер — моє перше знайомство з брендом dear, Klairs, і це просто вау! Придбала його за рекомендацією дерматолога й тепер прекрасно розумію, чому вона його порадила. Для зволоження достатньо буквально кількох крапель — тонер легко розподіляється, дуже комфортно відчувається на шкірі та залишає красиве природне сяйво. І найголовніше для мене — жодної липкості після використання. Окремо приємно здивувало, що в SISTERS ціна виявилась навіть вигіднішою, ніж замовляти засіб напряму з Кореї 💛
Тонеры и тоники для лица
Комфортний у використанні. Не липне, не подразнює, не пече . Дуже економний у використанні, на довго вистачає. Перший раз купила з помпою, а всі наступні рефіл. Рекомендую робити саме так, оскільки помпа якісна і довго служить. Маю комбінований тип шкіри, то тонер підійшов ідеально. Після використання шкіра ніжна і має здорове сяйво.
Тонеры и тоники для лица
Мені дивно, що цей засіб не має відгуків, адже його дія, як і склад дуже вдалі. Моя шкіра комбінована, чутлива та схильна до утоворення закритих комедонів в зоні підборіддя. Використовую вранці та ввечері щоденно після вмивання, іноді можу нашаровувати. Дозатор звичайний, нічого особливого, розподілення непогане, рівномірне. Не скажу, що дрібне, але достатньо приємне. Аромат легкий, косметичний. Мені подобається, як міст працює на шкірі, ніби огортаючи її. Шкіра після нього ніби шовк, дуже ніжна та підготовлена до наступного етапу. Вбирається швидко, не конфліктний з іншими моїми засобами. Мені подобається, що це не просто водичка на зволоження. Засіб гарно заспокоював шкіру після пілінгів, косметичних процедур чи кислот - завжди стабільний результат та помітна дія на зволоження шкіри та робота з барʼєром. Ціна доступна, дія дуже навіть хороша; я б повторила засіб однозначно. ❤️
Тонеры и тоники для лица
Раніше не звертала уваги на формат ретнолу у тонері,а дарма)) На ділі, ця коняшка виявилась дууууже комфортною та достатньо ЕФЕККТИВНОЮ, Жирній шкірі, яку все обтяжує і на якій погано поглинаютъся продукт цей варіант зайде на ура. Ще й розхід мінімальний. По дії, з помітних- це себорегуляція, робота з пружністю і загальним тоном шкіри.
Тонеры и тоники для лица
Дуже шкода, що на даний тонер немає відгуків,адже це скарб в бюджетному сегменті! (Тим патче зі знижкою) Почнемо зі складу, 3% транексамової кислоти,глутатіон,глюконолактон,вітамін С,пантенол,бетаїн,алантоїн,гіалуронова кислота та рослинні екстракти-який шикарний перелік компонентів, навіть у деяких «люксових» тонерах бідніший склад! Я використовую його другий місяць щодня зранку після вмивання, і ось такі зміни вже помітила: тон шкіри вирівнявся, обличчя стало сяюче, почервоніння,які були-пройшли. Шкіра наповнена та зволожена. Після тонера я не наношу сироватку, а приступаю до макіяжу. Тональний засіб чудово лягає на даний тонер. Шкіра наче підсвічена зсередини, як наливне яблуко. Підійде усім типам шкіри, як жирній, так і сухій. Чутливій,віковій-також підійде. А якщо у вас наявна пігментація-то цей тонер ІДЕАЛЬНО доповнить вашу рутину. 200 мл за 477грн! Дівчата, раджу брати одразу з 2 баночки(якщо не більше).
Тонеры и тоники для лица
Взяла цей тонер через його чудовий склад і приємну ціну. Дуже хотіла спробувати тонери з PDRN, а в наявності не було тонеру від Usolab, тому придбала цей і я дуже задоволена. Насамперед він приємний в нанесенні, трохи більш насиченіший, ніж просто тонер. Гарно заспокоює шкіру, дає оцей глоу ефект, у мене комбінована шкіра, з невеликими ознаками зневоднення, тому пептиди у складі працюють ідеально. Після нанесення нема відчуття сухості чи навпаки обтяження. Обовʼязково придбаю собі такий же, коли закінчиться
Тонеры и тоники для лица
Тонер гарно відновив мені барʼєр шкірний. Зникла сухість і лущення. Дуже мені легко наносити на обличчя. Так як швидко впитується і не лишає липкості зразу наношу зволожуючий крем і шкіра просто стає мʼякою і ніжною. Немає запаху ніжна есенція на вигляд.
Тонеры и тоники для лица
Раніше мала тонер цієї фірми тільки зелений , потім використовувала різні тонери для зволоження і побачила цей в комплексі із сироваткою , вирішила взяти цей дует. В мене шкіра з порушеним бар'єром, комбінована, схильна до сухості , інколи присутні висипання і по опису це як раз те ,що мені мало би підійти. По консистенції як водичка,але при нанесенні так лагідно зволожує шкіру, напитує,але після цього мені не достатньо зволоження,тому наношу або сироватку або крем обов'язково. Помітила,що коли присутні якісь мінімальні висипання, то при використанні цього тонера,вони швидше зникають і не прогресують. Загалом,то дуже задоволена
Тонеры и тоники для лица
Досі не можу зрозуміти, чому на цю супер-дієву баночку немає відгуків!!! Використовую його як вечірній актив. Увага: не для чутливої шкіри!!! - мікс кислот і мʼяка форма ретинолу працюють на очищення пор та профілактику висипань - на ранок отримую наполіровану шкіру! - при тривалому користуванні отримала зменшення кількості комедонів, світліші сальні нитки і розгладження мінімальних перший заломів *текстура - гелева, на шкірі ледь підпікає в ділянці запалень чи ранок. Поглинається миттєво! Вводити варто поступово) Закривати кремом обовʼязково,бажано,щоб крем забезпечив шкірі відновлення та зволоження. Ціна-обʼєм засобу-дія=ідеальне співвідношення у всіх аспектах.
Тонеры и тоники для лица
Шкіра після тонеру виглядає наполірованою. Вирівнює тон, шкіра блищить. Обожнюю
Тонеры и тоники для лица
Дуже задоволена тренером, взяла йоги по рекомендації консультанта коли мала почервоніння на обличчі хочу сказати що він супер з ними справлявся після декількох днів використання помітно вирівнявся тон шкіри, гарно зволожував, однозначно рекомендую
Бесплатная доставка от 2000 UAH
Безопасные способы оплаты
Только оригинальная косметика
Система бонусов и лояльности
Лучшие цены и топ товары
Рекомендации от косметологов