Тонер для обличчя з транексамовою кислотою COS DE BAHA Tranexamic 3% LMW HA Toner 200 мл
Безкоштовна доставка на суму від 2000 UAH
Безпечна та швидка оплата карткою на сайті
Лише сертифікована продукція від офіційних партнерів
Персональна система бонусів, лояльності та знижок
Дуже шкода, що на даний тонер немає відгуків,адже це скарб в бюджетному сегменті! (Тим патче зі знижкою) Почнемо зі складу, 3% транексамової кислоти,глутатіон,глюконолактон,вітамін С,пантенол,бетаїн,алантоїн,гіалуронова кислота та рослинні екстракти-який шикарний перелік компонентів, навіть у деяких «люксових» тонерах бідніший склад! Я використовую його другий місяць щодня зранку після вмивання, і ось такі зміни вже помітила: тон шкіри вирівнявся, обличчя стало сяюче, почервоніння,які були-пройшли. Шкіра наповнена та зволожена. Після тонера я не наношу сироватку, а приступаю до макіяжу. Тональний засіб чудово лягає на даний тонер. Шкіра наче підсвічена зсередини, як наливне яблуко. Підійде усім типам шкіри, як жирній, так і сухій. Чутливій,віковій-також підійде. А якщо у вас наявна пігментація-то цей тонер ІДЕАЛЬНО доповнить вашу рутину. 200 мл за 477грн! Дівчата, раджу брати одразу з 2 баночки(якщо не більше).