Засоби для тонізації обличчя від Instytutum
Міст для обличчя
Хороший базовий тонер. Формат дуже зручний, легко наносити і нашаровувати за потреби. Склад - скарб. Подобається, що в нього висока концентрація компонентів, замінює мені і сироватку. Шкіра зволожена, наповнена, пружна. Швидко забирає почервоніння після кислот.
Міст для обличчя
Придбала по рекомендації консультанта, не очікувала чогось вав від тонеру. Але сталась любовна любов🥰 такого чудового ефекту на моїй шкірі не робив жоден засіб. Шкіра без видимого почервоніння, маю куперозні судинки та ознаки разацеа. Шкіра стала менш реактивною, не так сильно реагує на подразненики. Мʼягенька на дотик, навіть рідше почала користуватись азалеїновою кислотою. 10 із 10
Есенція для обличчя
Як же я люблю цю есенцію. Мені порадили її на консультації, для відновлення шкіри. Почала з мініатюри і спочатку не зрозуміла засіб, була впевнена, що повнорозмір точно не візьму, здавалася важкою для моєї жирної шкіри. Проте через кілька застосувань кислотної сироватки почала сприймати есенцію зовсім інакше. Як тільки закінчилася мініатюра, то відразу замовила велику баночку. Есенція добре зволожує і заспокоює шкіру, забирає всі подразнення і почервоніння, а фініш після неї оксамитовий, так і хочеться торкатися шкіри. Фініш сяючий, але без жирного блиску. Натуральне природнє сяяння, просто вау.
Тонери та тоніки для обличчя
Тонер ексфоліант мені сподобався ,в нього легша дія аніж наприклад в саліциловоі кислоти ,але не менше дієва і ,що саме головне, без жодного подразнення,стягнутості,лущення і т.д Якщо є якісь висипи ,то після використання на ранок вони вже «стухають» Загалом задоволена і візьму більший обʼєм однозначно!
Тонери та тоніки для обличчя
Був тестер цього тонера. Із плюсів - шкіра одразу після нього була супер гладенька. Але тонер доволі сильний, аж 6% гликолевої кислоти, комусь може викликати подразнення. В мене трохи обличчя підпікало, через хвилину пройшло. Але швидше за все цей тонер краще для жирної шкіри, в мене комбінована схильна до сухості
Міст для обличчя
Дуже дуже дуже класний міст! Легесенька водичка, але освіжає і зволожує ну дуже добре Єдине що, розпилювач мені не супер зручний. Треба прямо доволі багато пшикати, щоб достатня кількість засобу отримати. Але то мелочі Замовила собі тревел версію, буду брати у відпустку
Тонери та тоніки для обличчя
Дуже класний тонер! Користуюсь ним всього пару тижнів, але вже можу сказати що це топ! Після нього навіть не хочеться наносити крем, настільки він зволожуючий, хоча текстура майже як водичка.
Тонери та тоніки для обличчя
Цей тонер — моє перше знайомство з брендом dear, Klairs, і це просто вау! Придбала його за рекомендацією дерматолога й тепер прекрасно розумію, чому вона його порадила. Для зволоження достатньо буквально кількох крапель — тонер легко розподіляється, дуже комфортно відчувається на шкірі та залишає красиве природне сяйво. І найголовніше для мене — жодної липкості після використання. Окремо приємно здивувало, що в SISTERS ціна виявилась навіть вигіднішою, ніж замовляти засіб напряму з Кореї 💛
Тонери та тоніки для обличчя
Комфортний у використанні. Не липне, не подразнює, не пече . Дуже економний у використанні, на довго вистачає. Перший раз купила з помпою, а всі наступні рефіл. Рекомендую робити саме так, оскільки помпа якісна і довго служить. Маю комбінований тип шкіри, то тонер підійшов ідеально. Після використання шкіра ніжна і має здорове сяйво.
Тонери та тоніки для обличчя
Мені дивно, що цей засіб не має відгуків, адже його дія, як і склад дуже вдалі. Моя шкіра комбінована, чутлива та схильна до утоворення закритих комедонів в зоні підборіддя. Використовую вранці та ввечері щоденно після вмивання, іноді можу нашаровувати. Дозатор звичайний, нічого особливого, розподілення непогане, рівномірне. Не скажу, що дрібне, але достатньо приємне. Аромат легкий, косметичний. Мені подобається, як міст працює на шкірі, ніби огортаючи її. Шкіра після нього ніби шовк, дуже ніжна та підготовлена до наступного етапу. Вбирається швидко, не конфліктний з іншими моїми засобами. Мені подобається, що це не просто водичка на зволоження. Засіб гарно заспокоював шкіру після пілінгів, косметичних процедур чи кислот - завжди стабільний результат та помітна дія на зволоження шкіри та робота з барʼєром. Ціна доступна, дія дуже навіть хороша; я б повторила засіб однозначно. ❤️
Лосьйони для обличчя
Лосьйон глибоко зволожує, легка текстура, швидко поглинається. Не комедогенний, дуже добре підійшов чутливій,проблемній шкірі, заспокоює після засобів з кислотами.
Тонери та тоніки для обличчя
Раніше не звертала уваги на формат ретнолу у тонері,а дарма)) На ділі, ця коняшка виявилась дууууже комфортною та достатньо ЕФЕККТИВНОЮ, Жирній шкірі, яку все обтяжує і на якій погано поглинаютъся продукт цей варіант зайде на ура. Ще й розхід мінімальний. По дії, з помітних- це себорегуляція, робота з пружністю і загальним тоном шкіри.
Безкоштовна доставка від 2000 UAH
Безпечні способи оплати
Тільки оригінальна косметика
Система бонусів та лояльності
Кращі ціни та топ товари
Рекомендації від косметологів