Обличчя
Подарунковий чоловічий набір для очищення та зволоження обличчя
Ультракомфортний заспокійливий очисник для реактивної шкіри
Зволожувальний флюїд для корекції висипів та комедонів
Тканинні маски
Вчора за рекомендацією консультанта взяла цю маску для обличчя за 84 грн, бо моя шкіра після перебору з активами потребувала екстреного відновлення барʼєру. Вона фантастична! Кремова текстура, сироватки багато, зручне лекало, мені не сповзало з обличчя, а ефект помітний одразу! За таку ціну-просто божественний результат! Не розумію, чому про неї ніхто не говорить!!! Після її використання я ж звісно пішла в магазин і набрала пару штук, бо це порятунок для шкіри,коли ви переборщили з активами, чи після довгої дороги/після дня в спа чи навіть просто після важкого дня.
Засоби з SPF на хімічних фільтрах
Дуже сподобався цей легкий санскрін. Практично не відчувається на шкірі, швидко вбирається, не залишає липкості чи білого нальоту. Окремо приємно відкривати для себе бренди, які роблять ставку на комфортні, невагомі текстури та сучасні формули. Такий засіб хочеться використовувати щодня. Ідеями для фото надихнулась на сторінці бренду.
Крем для обличчя
Дуже подобається цей крем! Швидко зволожує і живить шкіру. Використовую у вечірньому догляді, оскільки для комбінованої шкіри жирнуватий на день. Має досить щільну консистенцію, економний у використанні.
Інші сироватки
Маю чутливу шкіру з розацеа, частими спалахами почервоніння та висипаннями. Ця сироватка приємно здивувала. Незважаючи на 10% азелаїнової кислоти, вона виявилася дуже комфортною мені, не викликала сильного чи подразнення. Текстура ріденька, легко наноситься. І навіть зволожує. Мені вона комфортніша ніж від терамід) Поступово помітила, що почервоніння стали менш вираженими, а тон шкіри більш рівним. Мені засіб підійшов, і сподобався, рекомендую 🍏
Бальзами для губ
Дуже сподобався і запах і ефект зволожених вуст без відчуття плівки та липкості✨🍒
Зволожуючі та заспокійливі серуми
Дуже сподобалась сироватка, була спасінням для відновлення порушеного барʼєру шкіри восени і взимку Дуже шкода, що її зняли з виробництва 🥺
Сироватка з вітаміном С
Супер класний вітамін с, дуже сподобався. Вже закінчую баночку і буду замовляти ще)))
Гідрофільні олії
Базова гідрофільна олія, такою мені вона здалась. ❤️🔥 Без надмірного запаху, до слова, його майже немає, лише легкий олійний аромат. Сама олія густа, хоча я люблю більше сухі та рідкі текстури гідрофільних олій, проте ця було комфортною. Якісно очищувала шкіру від забруднень, макіяжу чи спф. Емульгується також супер, в приємну молочкову водичку. Брала мініатюру для подорожі - залишилась задоволена. Маленького обʼєму достатньо для користування протягом місяця (можливо і більше комусь, якщо економити).
Ензимна пудра
Дуже ніжна ензимна пудра, яка розчиняється в нуль без залишку абразивів. Мені подобається використовувати ензимну пудру не лише на обличчя, але і на тіло замість скрабу. Для мене так максимально комфортно і менш травматично для моєї чутливої шкіри, тому в мене розхід досить збільшений 😅 В неї дуже приємний аромат, характерний для всієї лінійки з інжиром 🤤, який приємно огортає та залишається. Після очищення шкіра ніжна, не пересушена та не стягується. Подобається відчуття після вмивання. Враховуючи всі позивні сторони взяла одразу 2 шт, коли була спеціальна пропозиція. 💓🥰
Тонери та тоніки для обличчя
Несправедливо, що засіб зовсім немає відгуків. Маю особливу прихильність до засобів, які за текстурою є вʼязкими та схожими до густої води чи есенції 🤤 Для моєї шкіри вони найбільш комфортні і час від часу беру їх собі в догляд. Даний тонер має дуже приємний квітковий аромат, який хочеться відчувати на обличчі. Наносила спочатку на долоні і лише тоді переносила його на обличчя. Результат в мене неймовірний - шкіра наповнена, зволожена, сяюча та ніби напита водою. 😍 Я використовую його вранці та ввечері і зараз не хочу нічого іншого, тому буду брати одразу на повтор ще одну баночку. Однозначний фаворит для мене 🥰
Засоби з SPF на хімічних фільтрах
Отримала мініатюру засобу в подарунок за відгуки. ❤️🔥 Чомусь думала, що мені він буде надто тяжкий чи щось подібне. По текстурі - дуже легка, приємна та невагома, схожа на легенький крем. Досить гарно наноситься, спочатку є відчуття вологості та блиск, але протягом 10-15 хв «всідається на шкірі» (маю комбіновану шкіру, чутливу та схильну до утворень комедонів). Абсолютно не пече в очі, не подразнює чутливу шкіру. Продукт має легкий косметичний аромат, який не є навʼязливим. Також подобається, що засіб додатково ніби зволожує шкіру і в результаті на цей продукт гарно лягає ВВ-крем, який не скочується впродовж дня. ☺️
BB креми
Купила на пробу 2 пробники по 7 мл собі та мамі ми обидві в захваті. Класна покриваюча здатність, невагомий нежирний не важкий не відчувається на обличчі. В мене жирний тип шкіри то я додатково використовую мінеральну прозору пудру. Але в кого нормальна шкіра думаю нічого більше не треба. Взагалі не видно що на шкірі щось є, ніби твоя шкіра тільки краще. Короче топ, як використаю пробник замовлю великий розмір.
Безкоштовна доставка від 2000 UAH
Безпечні способи оплати
Тільки оригінальна косметика
Система бонусів та лояльності
Кращі ціни та топ товари
Рекомендації від косметологів