Шукаємо...

За даним запитом нічого не знайдено. Будь ласка, уточніть свій запит

Продукти
Дивитися всі

Ензимний гелевий очисник DCL C Scape Enzymatic Gel Cleanser 236 мл

1 972₴

Доставка Новою Поштою
В наявності
Самовивіз м. Луцьк, вул. Винниченка 4
В наявності
Самовивіз м. Львів, вул. Івана Франка 36
В наявності
Самовивіз м. Львів, вул. Степана Бандери 45
В наявності
Самовивіз м. Рівне, вул. 16-го Липня, 15
В наявності
Самовивіз м. Рівне, вул. Кулика і Гудачека 23 (ТЦ Екватор)
В наявності

Безкоштовна доставка на суму від 2000 UAH

Безпечна та швидка оплата карткою на сайті

Лише сертифікована продукція від офіційних партнерів

Персональна система бонусів, лояльності та знижок


Ензимний гелевий очисник для всіх типів шкіри. Очищає та м'яко відлущує шкіру від відмерлих клітин, справляється з макіяжем та надає сяйва.

Активні компоненти:

- Натуральні ензими. Допомагають відлущувати та розчиняти відмерлі клітини шкіри, очищати пори та вирівнювати мікрорельєф.

- Вітамін С (Magnesium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Methylsilanol Pectinate). Надає шкірі блиску та вирівнює тон.

- Вітамін В5. Сприяє захисту бар’єрних функцій шкіри.

- Ромашка і зелений чай. Заспокоюють, знімають подразнення.

Спосіб використання: використовуйте двічі на день для очищення шкіри. Невелику кількість засобу нанесіть на вологу шкіру, помасуйте 30 секунд, змийте.

Aqua, Glycerin, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamidopropylamine Oxide, Acrylates Copolymer, Di-PPG-2 Myreth-10 Adipate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Methylsilanol Pectinate, Bromelain, Panthenol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Acer Saccharum Extract, Vaccinium Myrtillus Fruit / Leaf Extract, Saccharum Officinarum Extract, Citrus Aurantium Dulcis Flower Oil, Citrus Aurantium Amara Peel Oil, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extract, Citrus Limon Fruit Extract, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Maltodextrin, Methylpropanediol, Citric Acid, Sodium Chloride, Sodium Sulfate, Phenoxyethanol, Limonene, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.

Склад засобу може змінюватись виробником.
Перед використанням ознайомтесь з інформацією на упаковці.

Відгуки
14 Відгуків
V
Venera
24.02.2025, 13:14

Ймовірно виробник змінив склад, адже засіб тепер має не настільки виражений цитрусовий аромат, і піноутворення стало менше. Але тим не менше цей гель для вмивання дуже класний. Гарно очищає до скрипу, проте не стягує. Хоч це і змивний засіб, але після нього дійсно рівний тон обличчя і та сама «наполірованість».

Е
Елена Барановська
03.10.2024, 19:45

Фаворит. Топ з типів просто. 🔥моя шкіра комбінована, чутлива. Беру його і на ранок, і на вечір. Подобається все. Приємний запах, піноутворення не велике, але достатнє для очищення, гелева густа консистенція. Очищує обличчя просто ідеально, не сушить, не стягує, змиває залишки гідрофільної олії, туш. На 3 місяці пішло тільки половина і це при щоденному використанні вранці та ввечері. Вважаю це суперекономічно. ❤️ думаю, що буду повторювати, дуже гідний продукт. DCL знову закохав і продовжує тримати в полоні своїми засобами.

Б
Беата
13.03.2024, 18:30

Спробувала цей гель вперше - я власниця себодефіцитної шкіри і враження позитивні. Користуюсь гелем протягом 2-місяців у вечірньому догляді , він гарно та мʼяко очищає шкіру, опісля немає відчуття стягнутості. Запах легкий та ненавʼязливий.

Л
Людмила
12.01.2024, 22:15

Дизайн флакону новий але гель незмінно прекрасний: мʼяко але якісно очищує шкіру, дуже економно використовується, запах легкий і ненавʼязливий. На повторі вже другий рік і обов’язково братиму ще.

К
Катерина
30.12.2023, 11:36

Здається цей очисник зі мною навіки;) Гелева текстура, легкий цитрусовий аромат, дуже густий гель - вмитися вистачає малюсенької горошини, дозатор засіб віддає дуже економічно! Навіть чоловікові дозволила користуватися - бог зна коли я використаю таку велику банку з таким мінімальним разходом самого засобу;) Абсолютно не сушить , полірує шкіру як ензимка..тільки без всяких абразивних часток і маніпуляцій з порошками та їх розведенням! Шкіра після неї виглядає чудово -ніби підсвічена, гладенька і дуже ніжна на дотик. Використовую зранку..ввечері користуюсь ще більш делікатним засобом, бо далі в уході ретинол. Вважаю цей засіб оптимальним у відношенні ціна/якість/об'єм.

А
Аліна
05.12.2023, 00:00

Дуже класний гель, хочу взяти 2 банку, в мене ще була в старому дизайні, знову рука тягнеться його замовити, базовий, економний, гарно піниться, цитрусовий приємний аромат, не пересушує, ціна-якість

І
Ірина
25.08.2023, 08:30

Цей гель для вмивання ідеальний. На мою думку, підійде всім типам шкіри. М'ягке і водночас ретельне очищення шкіри. Після нього обличчя не пересушене, не стягнуте.

Н
Наталія
18.05.2023, 23:39

Я власниця комбі шкіри в ремісії акне.Використовую цей очисник вечері,на ранок більш м'який.Він прекрасно очищує шкіру обличчя,не залишаючи відчуття стягнутості,але при цьому шкіра просто блищить.Приємний запах і досить густа консистенція.Вистачить на довго.Особливо сподобалась,що видавити гель важко.Можливо,комусь це буде мінусом,а от мені явно плюс.Не люблю ,коли не встигнеш надавити,а вже пів жмені засобу в руці)))

Х
Христина
31.03.2023, 12:47

Купила по рекомендації сестричок, а вони добре знають свою справу. Шкіра чтлива після адапалену,турбували сухість, стягнення, свербіж. Гель добре піниться, лагідно очищає . Шкіра після вмивання натягнута,шовковиста та сяюча. Погоджуюсь з відгуком про дозатор ,незручний у виористанні. Кладу банку догори дригом, тоді засіб легше вичавити.Чи віму ще однозначно,так!

a
alina
28.03.2023, 21:54

Я вже вихопила в новому дизайні.Густий гель,який не дає багато піни.Не стягує,не сушить,а гладка,сяюча шкіра після.Подобається використовувати ввечері,але точно знаю,що зранку в дару,я буду його практикувати частіше.Свіжий,рівний тон гарантовано.Комбі,проблемна,чутлива шкіра подразнення чи додаткової чутливості не викликав.

I
Iryna
26.03.2023, 22:52

краща вмивалка яка в мене була. в мене дуже суха, тонка, чутлива шкіра з схильністю до куперозу. навіть делікатні аптечні вмивалки залишали відчуття стягнутості, але відчуття чистоти не було ніяк. після цієї вмивалки шкіра справді очищена. і відколи ця вмивалка стала частиною регулярного догляду, лице ніби відполірували. така шовковиста шкіра в мене була, мабуть, ще коли я була немовлям. не думаю, що найближчим часом заглядатимусь на якісь інші засоби для вмивання. єдине, що трішки засмучує -- банка. мабуть, консистенція не дозволяє залити засіб у щось з дозатором. сама пластмаса дуже тверда, тому видушувати її кожен раз ще те завдання. тримаю перевернутою. так легше користуватись.

Вам також сподобається