Набір-процедура для інтенсивного відновлення пошкодженого волосся CURLYSHYLL Prestige Clinic Hair Ampoule Pack
Безкоштовна доставка на суму від 2000 UAH
Безпечна та швидка оплата карткою на сайті
Лише сертифікована продукція від офіційних партнерів
Персональна система бонусів, лояльності та знижок
Мала можливість затестити цю процедуру для волосся від Curly Shyll, яку Sisrers відправили в подарунок за відгуки. ❤️❤️🔥 Результат після додаю (скрін з відео). Процедура просто шикарна, яка складається з 3 засобів, які необхідно розмішати згідно інструкції. Зазначу, що моє волосся тонке, натуральне та довге; схильне до ламкості, пряме від природи. З процедурою все дуже просто, швидко та максимально зрозуміло. 🙌🏼 Потім я нанесла на волосся, попередньо промила його ГОШ та залишила на 20 хв. Результат дуже класний 😍😍 На волоссі був приємний та теплий аромат, але не дуже сильний, хоча при нанесенні запах маски, яка утворилась з 3 компонентів, був інтенсивний. Після змивання волосся дуже гладеньке, воно вже ніби розсічене і волосся взагалі не плуталось протягом дня. Полотно виглядало дуже шикарно, волосинка до волосинки. Процедура дала дещо тяжкість для волосся, але мені це сподобалось, бо воно стало структурніше, розглажене та важче. Я отримала ефект салонної процедури вдома 😍❤️🔥це дуже потужні засоби, які зробили дійсно вау з волоссям
Подивилась я Оксани і вирішила ,що наважусь і спробую цю процедуру . І результат вийшов краще ніж очікувала. Волосся дійсно як після салону. Гладке ,ріане , блискуче ,розсипчасте, просто захват. Процедура дійсно дуже крута. Маска це щось ,але мені здається її не можна багато ,бо може обтяжити,тому я її нанесла не багато . На кінці нанесла масло. А ще після на волоссі дуже приємний аромат, якийсь пряний,і він тримається довго.
Ехх, така крута процедура, замінить походи в салон, де толком і так не знаєш, що тобі наносять, ще й за великі гроші, робити цю процедуру вдома одне задоволення, дуже легко, швидко, зручно, все необхідне є у наборі, і що найголовніше для мене, так це те, що тонке волосся , як у мене, вона зовсім не обтяжує, і волосся не є після неї «зліплене» як часто буває після схожих процедур, а наповнене, розсипчасте, дуже блистить, одним словом бомба, в мене не пошкоджене волосся, тому для пошкодженого буде ще більш помітний та крутіший ефект, а запах волосся потім тримається такий дорогий та неординарний, що взагалі, раджу всім
Ойойой, яка процедура!!! Все так зручно, і настільки продумано, що зрозуміє навіть той, хто не розуміє інструкцій. А все тому, що є і мірна пляшечка, яка дуже полегшує змішування інгредієнтів, і маска для термо ефекту. Навіть на коротке волосся, кількості емульсії після змішування мені здалось забагато. Вже після нанесення волосся дуже гладеньке. Запах у цьому всьому мені нагадує щось пряне, корицю з мандаринкою, чи щось таке. Дійсно волосся розсипчасте, живе, блискуче, ну як після салону, і цей аромат, дійсно як вийшла із дорогого салону. Єдине що я нанесла термо маску після процедури, як вказано в інструкції, або забагато, або волосся і так було добре зволожене, і вона обтяжила, волосся стало ніби мокровате. Тому мабуть краще просто посушити волосся, і в кінці нанести трішки масла.