Шукаємо...

За даним запитом нічого не знайдено. Будь ласка, уточніть свій запит

Продукти
Дивитися всі

Маска для реконструкції волосся KEEN STROK Plexy Mask 300 мл

899₴

Доставка Новою Поштою
В наявності
Самовивіз м. Луцьк, вул. Винниченка 4
В наявності
Самовивіз м. Львів, вул. Івана Франка 36
В наявності
Самовивіз м. Львів, вул. Степана Бандери 45
В наявності
Самовивіз м. Рівне, вул. 16-го Липня, 15
В наявності
Самовивіз м. Рівне, вул. Кулика і Гудачека 23 (ТЦ Екватор)
В наявності

Безкоштовна доставка на суму від 2000 UAH

Безпечна та швидка оплата карткою на сайті

Лише сертифікована продукція від офіційних партнерів

Персональна система бонусів, лояльності та знижок


Маска для відновлення структури волосся. Підвищує еластичність, живить пошкоджені пасма, зміцнює та надає блиску. Завдяки олії макадамії, колагену та вітаміну Е глибоко проникає та відновлює пошкоджені ділянки.

Особливості продукту: 

 - Зміцнює.

 - Збагачена олією макадамії, колагеном та вітаміном Е.

 - Проникає глибоко у волосся та відновлює його.

 - Утворює бар’єр навколо пошкоджених ділянок, відновлюючи їх.

Спосіб використання: нанесіть маску на вологе волосся. Залишіть на 5-10 хвилин та змийте.

Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Behentrimonium Chloride, Cetrimonium Chloride, Butyrospermum Parkii (Karite) Butter, Dimethiconol, Hydrolyzed Vegetable Protein Pg-Propyl Silanetriol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Polyquaternum-37, Parafinum Liquidum, Trideceth-6, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Hydrolyzed Collagen, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Glycine, Citric Acid, Parfum/Fragrance, Tocopheryl Acetate (Vitamin E).

Склад засобу може змінюватись виробником.
Перед використанням ознайомтесь з інформацією на упаковці.

Відгуки
11 Відгуків
Г
Галина
30.09.2025, 00:36

Маска хорошая как для своей цены. Чуда с моими волосами не делает, к сожалению, но иметь ее в своём ассортименте не плохо.

Н
Наталія
25.02.2024, 16:51

Мені маска не підійшла. Ефект невимитого волосся, хоч і перепробувала різні кількості брати маски. Запах неприємний, волосся не блистить не розсипчасте. Шкода, що повелась на відгуки. У Сістерс були набагато дієвіші і кращі маски з бюджетного сегменту, які виведені з асортименту.

І
Ірина
22.01.2024, 00:06

Ідеально підходить для мого натурального, пористого волосся. Маска робить волосся щільним, блискучим та розсипчастим. Засіб економний та показує дуже хороший результат на свою ціну.

О
Ольга
14.01.2024, 16:16

Маска дійсно гарно виконує свої функції, не обтяжує, зволожує. Знизила зірку бо запах не сподобався.

М
Марина
04.01.2024, 13:43

Хороша маска за приємною ціною. Густа та економна, має приємний аромат. Добре помʼякшує волосся, після неї гарно та легко розчісується.

М
Марта
14.12.2023, 00:21

Дуже хороша маска. В мене довге волосся, сухі кінці, плутається. Маска гарно зволожує, не обтяжує

Т
Тетяна
08.08.2023, 10:59

Волосся після маски шовковисте, розсипчасте,розгладжене,блискуче. Зволожене і наживлене. Як на мене,волосина стає трішки щільніша.Гарно згладжує посічені волосинки по довжині.Маю тонке ламке волосся,схильне до сухості на кінцях. Одним словом після маски помітний дуже гарний ефект❤️ Сама маска густої гелевої слизькуватої текстури білого кольору.Легко розподідяється по волоссю.Як на мене, досить виражений різкий парфумований аромат.Економна у використанні,вистачить на довго. Також досить доступна ціна!Раджу спробувати!

Г
Галина
19.05.2023, 16:27

Маска сподобалася. Запах має гарний, волосся гладеньке, розсипчасте. Змивати потрібно ретельно, тому що маска дуже плотна, і може бути ефект невимитої голови

Я
Яна
20.04.2023, 22:02

з першого разу я не дуже зрозуміла цю маску, але вже з другого разу я була дуже рада, що все ж придбала її, волосся після неї дуже гладеньке, м’якеньке, наче шовк, виглядає живим і доглянутим, блистить, за таку ціну дуже і дуже гарна маска

О
Олександра
08.04.2023, 17:17

Надзвичайна маска! Волосся пористе, густе, плутається. Справилася з усіма завданнями. Волосся розгладжене, легко розчісується, приємне на дотик. Не вистачає часу довго тримати, наношу як кондиціонер, а ефект як після процедури для волоося.

Л
Леся
28.03.2023, 19:48

Дуже привабила ціна, вирішила спробувати. Маю тонке ,фарбоване волосся. Маска дуже інтенсивна, перший раз я її погано змила, вийшов ефект немитого волосся,думала вже комусь подарувати. Відділила подрузі, у неї волосся густе та пористе, фарьоване.І вона була під враженням, гладкості як після ламінування, тобто для її типу волосся маска ідеальна. Я ж зі своїм тонким волоссям, дала спробу номер два, продукту дала менше і добре просила великою кількістю води. І вуаля,волосся дійсно як після ламінування, проте трішки обтяження відбувалось. Тонкому волоссю потрібно робити її не часто і засобу брати в половину менше ніж для густого та пористого. Але буду використовувати, як живлення.

Вам також сподобається