Ищем...

По данному запросу ничего не найдено. Пожалуйста, уточните свой запрос

Продукты
Смотреть все

Питательно-увлажняющая маска для сильно поврежденных, сухих, ломких волос LEBEL Proedit Hair Treatment Bounce Fit+ Treatment 250 мл

1 590₴

Доставка Новой Почтой
В наличии
Самовывоз г. Луцк, Винниченка 4
В наличии
Самовывоз Львов (Ивана Франко 36)
В наличии
Самовывоз г. Львов ул. Степана Бандеры 43
В наличии
Самовывоз Ровно
В наличии
Самовывоз г. Ровно, ул. Кулика и Гудачека 23 (ТЦ Экватор)
В наличии

Бесплатная доставка на сумму от 2000 UAH

Безопасная и быстрая оплата картой на сайте

Только сертифицированная продукция от официальных партнеров

Персональная система бонусов, лояльности и скидок


Маска глубоко питает и увлажняет волосы. Восстанавливает внутреннюю структуру волоса. Придает живой блеск, гладкость и упругость. Укрепляет и утолщает пряди. Имеет SPF 15.

Способ применения: предварительно разогретую между ладонями маску нанести на влажные, вымытые волосы на 3-7 минут по всей длине, начиная с концов. Подходит для ежедневного использования. Не наносить на кожу головы.

Water, Cetyl Alcohol, Glycerin, Betaine, Cyclomethicone, Dimethicone, Behentrimonium Chloride, Phytosteryl Oleate, Hydrolyzed Rice Protein, Stearamidopropyl Dimethylamine, Kou-Cha Ekisu, Aminopropyl Dimethicone, Cetrimonium Chloride, Butylene Glycol, Fragrance, Lactic Acid, Disodium EDTA, Propylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, Alcohol

Состав средства может изменяться производителем.
Перед использованием ознакомьтесь с информацией на упаковке.

Отзывы
11 Отзывов
І
Інна
15.05.2025, 09:30

Маю середньопористе, фарбоване в блонд волосся. Спробувала багато масок, але ця-найкраще,що трапилось із моїм волоссям,повірте мені, я спробувала дуууже багато різних засобів для довжини. Аромат-парфумів,тримається до наступного миття. Чоловік підходив пару разів на день,щоб понюхати волосся. Маску тримала 30 хв-на фініші отримала гладесеньке, м'ягке,шовкове волосся ну і звісно не було пухнастості! Хоча під час сушіння я використовувала тільки щітку від Тангл Тізер для сушки феном. Ця маска вкрала моє серце!!! Вона вартує кожної своєї копієчки!

К
Куровска Галина
11.01.2025, 19:58

Моя найулюбленіша маска ,буду повторювати її ще раз ,не дарма її так хвалять всі дівчата . Використала майже ціле оплакування ,я і мій перукар замітили різницю в якості волосся. Волосся виглядає менш сухим ,стало менше ламатись і поправилось в якості . На мій пористий блонд це спасіння ,я наношу маску на вологе волосся ,розчісую,надіваю алюмінієву шапку з IHerb ,нагріваю феном ,і тримаю біля години часу .

Т
Татьяна
26.12.2024, 10:00

Купувала не тут, бо немає в наявності. Маска супер, пакування класне (насправді можна використати все до останньої краплини), але мені запах ніби Лореалем. Я не тримаю її на волоссі довше 5 хвилин, бо не вистачає мені терплячкі. Але навіть як кондиціонер для мого волосся вона дуже підійшла.

І
Інна
18.06.2024, 13:04

Маю пористе, фарбоване в блонд волосся. Спробувала багато масок, але ця-найкраще, що трапилось із моїм волоссям😍🌟 аромат-парфумів, тримається до наступного миття. Маску тримала 30 хв-на фініші отримала гладесеньке, м’ягке, шовкове волосся. Ця маска вкрала моє серце!!!💔💔💔

В
Валерія
09.10.2023, 00:34

Найкраща маска ! Підійде тим , в кого освітлене , пошкоджене волосся , також тим хто користується випрямлячем. Маска реанімує волосся , воно сяє , гладеньке і зникають всі сухі і пошкоджені кінчики. Такого ефекту не бачила ще ні від однієї маски

І
Інна
09.04.2023, 21:09

Спробувала один раз в подружки і вже знала, що куплю обов'язково. Для мого тонкого волосся ця масочка "тяжка артилерія" по відновленню волосся) Ефект вау, дійсно, вона працює на всі 100%. Ефект тримається не одне миття. Волосся зволожене, наповнене, тяжке, розсипчасте. Використовую на 30 хв один раз на тиждень, або на два, як інтенсивний догляд. Просто

М
Маряна Італія
23.10.2021, 21:01

Це просто любов зволоження гладкість … простота в дизайні все як я люблю.

Т
Татьяна
20.08.2021, 15:28

Маска работает круто если выдержать под термошапкой минут 20-30. Расход не экономный, Любила ее юзать как сос маску после ГОШ, эффект как по мне накопительный.

А
Альона
15.07.2021, 20:14

Продукцию в Систерс я покупаю уже года полтора и много чего успела попробовать. Эту маску я взяла месяц назад и явно не последний раз, хоть и хочется попробовать ещё много чего. У меня блонд и оочень сухие кончики, но с этой маской волосы выглядят хорошо, ровные, напитанные. Ещё всегда закрываю её кондиционером.

А
Адріана
(не задано), (не задано)

Використовую масочку у парі з такою ж, але без плюсика. Дуже задоволення, відчувається покращення волосся одразу після першого використання. дуже рекомендую власницям сильно пошкодженого волосся

І
Іра
(не задано), (не задано)

Дуже хороші маски ця і без плюса, якщо їх використовувати в парі, то волосся має вигляд як після дорогої салонної процедури, стає плотнішим і візуально збільшується об"єм, крім того запобінає ламкості волосся. Люблю ці 2 масочки безмежно.

Вам также понравится