Тонер для лица с транексамовой кислотой COS DE BAHA Tranexamic 3% LMW HA Toner 200 мл
Бесплатная доставка на сумму от 2000 UAH
Безопасная и быстрая оплата картой на сайте
Только сертифицированная продукция от официальных партнеров
Персональная система бонусов, лояльности и скидок
Дуже шкода, що на даний тонер немає відгуків,адже це скарб в бюджетному сегменті! (Тим патче зі знижкою) Почнемо зі складу, 3% транексамової кислоти,глутатіон,глюконолактон,вітамін С,пантенол,бетаїн,алантоїн,гіалуронова кислота та рослинні екстракти-який шикарний перелік компонентів, навіть у деяких «люксових» тонерах бідніший склад! Я використовую його другий місяць щодня зранку після вмивання, і ось такі зміни вже помітила: тон шкіри вирівнявся, обличчя стало сяюче, почервоніння,які були-пройшли. Шкіра наповнена та зволожена. Після тонера я не наношу сироватку, а приступаю до макіяжу. Тональний засіб чудово лягає на даний тонер. Шкіра наче підсвічена зсередини, як наливне яблуко. Підійде усім типам шкіри, як жирній, так і сухій. Чутливій,віковій-також підійде. А якщо у вас наявна пігментація-то цей тонер ІДЕАЛЬНО доповнить вашу рутину. 200 мл за 477грн! Дівчата, раджу брати одразу з 2 баночки(якщо не більше).