Ищем...

По данному запросу ничего не найдено. Пожалуйста, уточните свой запрос

Продукты
Смотреть все

Увлажняющий крем GENESIS SAM Moisturizing Care System 100 мл

1 420₴

Доставка Новой Почтой
В наличии
Самовывоз г. Луцк, Винниченка 4
В наличии
Самовывоз Львов (Ивана Франко 36)
В наличии
Самовывоз г. Львов ул. Степана Бандеры 43
В наличии
Самовывоз Ровно
В наличии
Самовывоз г. Ровно, ул. Кулика и Гудачека 23 (ТЦ Экватор)
В наличии

Бесплатная доставка на сумму от 2000 UAH

Безопасная и быстрая оплата картой на сайте

Только сертифицированная продукция от официальных партнеров

Персональная система бонусов, лояльности и скидок


Крем интенсивно увлажняет и поддерживает водный баланс кожи в течение 24 часов. Имеет легкую, тающую текстуру, поэтому прекрасно подходит для всех типов кожи, даже для чувствительной. Средство увлажняет эпидермис, снижает потерю влаги и содержит много растительных составляющих. Предотвращает трансэпидермальную потерю влаги, поддерживает оптимальный водный баланс кожи, стимулирует регенерацию клеток, благодаря активному комплексу экстрактов растений (ромашка, алоэ, портулака, лакрица, шелковица, ромашка, роза, жасмин, ирис). Не липкий, быстро впитывающийся.

Рекомендован для чувствительной кожи, атопической, склонной к дерматитам, проблемной коже из акне, сухой, возрастной кожи, кожи после косметических процедур, в том числе пилингов. Также рекомендуется для детей.

Активные компоненты:

- Коллаген. Увлажняет и питает кожу, создавая невидимую защитную пленку, не позволяя влаге улетучиваться.

- Экстракт пиона. Выравнивает текстуру кожи, разглаживает, освещает, сужает поры и выравнивает тон.

- Лецитин. Является фундаментом процессов восстановления поврежденных клеток и образования новых, выполняет антиоксидантные функции, нейтрализуя свободные радикалы, является проводником для витаминов и питательных веществ в кожу.

- Календула. Активизирует защитные функции кожи.

- Экстракт портулака. Природный антиоксидант, оказывает лечебное, противовоспалительное и успокаивающее действие.

- Гиалуроновая кислота. Увлажняет, питает и разглаживает кожу, способную притягивать и удерживать в клетках кожи влагу.

- Экстракт алоэ. Увлажняет и помогает удержать влагу в клетках, снимает воспаление.

- Хитин. Идеален для чувствительной кожи, восстанавливает все защитные функции кожи.

Способ применения: наносить на чистую кожу лица после использования тонера.

Отзывы
26 Отзывов
М
Марта
09.03.2026, 23:07

Чудовий крем . Легка текстура , гарно зволожує , має приємний аромат , зручне упакування .

О
Олена
11.01.2026, 22:21

Купувала не один раз , дуже задоволена ☺️ Були моменти коли його не було в наявності, засмучувалася, один з улюблених кремів , гарно зволожує , досить економний , легка текстура , не обтяжує. Для комбінованої шкіри підходить ))

С
Світлана
20.06.2025, 23:13

Брала на подарунок подрузі з комбінованою, обезвоженою і чутливою шкірою, але, на жаль, чомусь їй він не підійшов, було відчуття забитих пор і поодинокі комедони. Обирала по відгуках і порадах від дерматолога, але вийшло якось от так.

С
Соломія
24.07.2024, 13:34

Гарний зволожуючий крем для відновлення бар'єру, я користувалась раніше лагом , теж мені підходив, але хотіла спробувати щось інше, цим також була задоволена,гарно зволожує , не залишає блиску , по консистенції навіть легший ніж лагом мені видався , але функції виконує ті ж . Також варто звернути уваги ,що тут об'єм досить великий і ціна приємна , тому дуже хороший варіант

О
Олеся
31.05.2024, 09:39

Крем порадила консультант, в догляді використовую кислоти.. тому потрібно було щоб гарно зволожував , мені дуже сподобався , зволожує, не обтяжує шкіру,подобається його текстура Обʼєм невеликий , але вистачає надовго

О
Ольга
20.04.2024, 19:43

Мені сподобався. Чудово зволожує шкіру, але будьте готові - коли наносите на ділянку обличчя з свіжою раною, то буде пекти і зʼявиться дуже неприємне відчуття. В мене комбінована шкіра, на ранок користуватись підходило лише взимку, але в період потепління ні, бо потім швидше жирніє шкіра обличчя, а на вечір найкращий варіант. Я люблю закривати ним ретинол, то справляється на 10/10

O
Oksana
28.10.2023, 22:13

Це вже друга моя баночка, глибоко зволожує та заспокоює шкіру,має приємну не липку структуру я власниця сухої шкіри дуже рекомендую)!

Н
Настя
27.10.2023, 19:33

В мене нормальна шкіра, з поодинокими закритими комедонами чи дрібними прищиками, присутня нерівність по тону. Цього разу обирала крем суто через мл, бо стандартні 50 мл мені все мало і шукала крем, щоб на довше вистачало. І так вибрала, що попала в точку своїх потреб для шкіри. Дуже класний крем! Впитується дуже швидко, мені все його мало, що хочеться нанести ще!) Не залишає липкості, дуже приємний аромат, шкіра після нього пружна, зволожена!) А я задоволена!)

M
Marina
12.10.2023, 17:13

спочатку крем дуже сподобався. про те з часом почав забивати пори, дуже дуже шкода, забиває саме він, перевіряла. маю чутливу комбі (осінь-зима скоріше суха) шкіру. думаю це індивідуальна реакція.

А
Аліна
24.09.2023, 23:26

Абсолютно прекрасний крем, дуже смішна ціна за нього, економний, вистачить на довго 60мл. База на всі випадки життя, підійде всім типам шкіри. В мене комбі зневоднена шкіра схильна до періодичних висипань, люблю його на вечір після активів(пілінг падів, кислотних сироваток). Дуже приємний, швидко поглинається, немає липкості, жирності, блиску, приємний оксамитовий фініш. Беріть, не пожалієте, як закінчиться однозначно повторю

М
Марта
17.09.2023, 13:55

В мене комбінований тип шкіри, схильна до закритих комедонів. Довго шукала базовий крем, зволожуючий, ЛЕГКИЙ. І ось єєєє:) надзвичайно легесенька текстура, шкіра вбирає його максимально швидко, і залишає відчуття свіжості, легкості і зволоження личку:)і ще велетенських 2 плюси, як на мене, аромат парфумований, дуже круто пахне. І супер економний!!!користуюсь ним від кінця травня, щовечора, не шкодуючи:) Буду замовляти ще

Вам также понравится