Шукаємо...

За даним запитом нічого не знайдено. Будь ласка, уточніть свій запит

Продукти
Дивитися всі

Заспокійливий крем-гель з пантенолом NEEDLY Panthenol Water Gel Cream 50 мл

935₴

Доставка Новою Поштою
В наявності
Самовивіз м. Луцьк, вул. Винниченка 4
Немає в наявності!
Самовивіз м. Львів, вул. Івана Франка 36
Немає в наявності!
Самовивіз м. Львів, вул. Степана Бандери 45
В наявності
Самовивіз м. Рівне, вул. 16-го Липня, 15
В наявності
Самовивіз м. Рівне, вул. Кулика і Гудачека 23 (ТЦ Екватор)
В наявності

Безкоштовна доставка на суму від 2000 UAH

Безпечна та швидка оплата карткою на сайті

Лише сертифікована продукція від офіційних партнерів

Персональна система бонусів, лояльності та знижок


Легкий крем швидко вбирається шкірою, без відчуття липкості. Крем-гель з 2,99% пантенола заспокоює пошкоджену і запалену шкіру, знімає припухлості і почервоніння, робить її гладкою та ніжною.

Засіб підійде для всіх типів шкіри, включаючи чутливу, суху і куперозну, особливо рекомендується для жирної і зневодненої. Не викликає роздратування.

Активні компоненти:

 - Пантенол (2,99%). Відновлює шкіру, має протизапальну і заспокійливу дію, пом'якшує і відновлює шкіру.

 - Ніацинамід. Який є активною формою ніацину (вітаміну В3), має освітлюючу дію, зменшує трансепідермальну втрату вологи, покращує бар'єрну функцію шкіри, сприяє збільшенню вироблення колагену і запобігає окислювальному стресу.

 - Комплекс відновлювальних компонентів (центелла азіатська і екстракт портулаку). Знімає роздратування, зменшує почервоніння, покращує мікроциркуляцію, а також захищає клітини шкіри від передчасного старіння.

 - Гідролат камелії. Захищає шкіру від впливу зовнішніх факторів, живить корисними вітамінами і мінералами, сприяє регенерації.

 - Фермент хлорели. Прискорює синтез колагену, який відповідає за гладкість, пружність і еластичність шкіри, одночасно запобігаючи його руйнування.

 - Гіалуронова кислота. Перешкоджає сухості і втрати вологи, зволожує шкіру.

Спосіб використання: на заключному етапі догляду за шкірою рівномірно розподіліть невелику кількість крему по обличчю та шиї, легко поплескайте для кращого вбирання. Для досягнення кращого результату рекомендується використовувати крем двічі на день (зранку та ввечері).

Water, Methyl Gluceth-20, Vinyl Dimethicone, Panthenol (2.99%), 1,2-Hexanediol, Cetyl Ethylhexanoate, Niacinamide, Butylene Glycol, Propanediol, Cetearyl Olivate, Camellia Sinensis Leaf Extract, Centella Asiatica Extract, Sorbitan Olivate, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Hydrogenated Polydecene, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Artemisia Vulgaris Oil, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Chlorella Ferment, Trideceth-10, Disodium EDTA, Portulaca Oleracea Extract, Houttuynia Cordata Extract, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Gossypium Herbaceum (Cotton) Extract, Tromethamine, Glycerin, Tocopherol.

Склад засобу може змінюватись виробником.
Перед використанням ознайомтесь з інформацією на упаковці.

Відгуки
18 Відгуків
Ю
Юлія
24.03.2026, 22:05

Приємної текстури крем-гель, швидко поглинається, приємний запах і на цьому все. Якогось відчуття зволоження від нього не отримала, подразнення, почервоніння чи припухлість він мені не зняв. Після нього гладкою і ніжною шкіра не ставала. Більше не повторю.

Д
Діана
13.03.2026, 21:41

Підійшов для комбінованої шкіри (влітку більш жирна). Гарно зволожує та заспокоює, не липкий як часто буває з такими текстурами. Використовую після кислотної сироватки, відновлює дуже добре, шкіра не подразнена. Приємна текстура, аромат травʼяний, але не різкий.

С
Соломія
26.10.2025, 15:08

В мене комбінована шкіра, схильна до лущення з порушеним бар'єром , зазвичай використовую інтенсивніші креми ,але на літню пору року завжди беру якісь легші варіанти для комфорту. Цей однозначно дуже вдалий варіант. Не переобтяжує, гарно впитується та одразу зволожує ,має легкий приємний запах,який відчутно тільки при нанесенні, він гелевої консистенції, гарно заспокоюює обличчя, тому однозначно, це один з моїх фаворитів тепер

С
Світлана
26.04.2024, 02:04

Крем дуже сподобався, легко наноситься та зволожує шкіру. Не дивлячись на відгуки про специфічний запах, мені цей запах сподобався.

О
Ольга
15.04.2024, 13:42

Справді хороший крем. Завжди використовую влітку, після перебування на сонці. Дуже гарно зволожує і заспокоює шкіру. Запах на любителя, травʼяний, але терпимий.

I
Ivanna
17.01.2024, 14:58

Повторювала його тричі, і це не кінець:) РІч в тому, що це найпрекрасніший кремчик. В мене комбінована, проблемна, схильна до висипань шкіра. Не люблю, коли консистенція крему густа, вони здебільшого жирні та липкі для мене, а цей має легку, гелеву текстуру, яка одразу всмоктується. Він чудовий в усіх його сенсах, тому це щирий рекомендасьйон;) Я підсадила на нього сестру з схожим типом шкіри, подружок із зовсім протилежними типами, і вони теж задоволені. П.С. я використовую його в усі сезони, обмежень немає

В
Вікторія
21.12.2023, 12:50

Мені подарувала подружка цей кремчик, хороший, базовий, от хто не любить липкості, то це по його! Гелева консистенція, для комбі шкіри топчик

А
Аліна
11.10.2023, 16:42

Мій найулюбленіший зволожувальний крем. Неймовірно легка текстура,маю жирна шкіру обличчя. Прекрасно зволожує,знімає подразнення та допомає загоєнню ранок від прищіків😂 Обов’язково повторю)))

Е
Елена Барановська
19.09.2023, 19:03

З Needly знайома давно, мала не одну одиницю засобів і хочу сказала, що продукти даного бренду дуже і дуже базові. Вони дійсно закриють основні потреби шкіри. Крем дуже легкий, гелевий. На запах щось аптечне, але на шкірі не тримається. Наноситься дуже зручно, розподіляється також легко. Вбирається в нуль, не залишає липкості. Для зволоження комбі шкіри він підходить на 10/10.

с
світлана
12.07.2023, 15:09

Люблю засоби від needly.Не тільки зволожує, а й працює з подразненням, червоніням та лущенням.Має легкий запах трав.Дуже швидко поглинається шкірою та надалі ніяк не відчувається. Не скочується, не утворює плівки(жирна,комбінована шкіра)

А
Альона
29.06.2023, 23:49

Крем дуже легенький, взяла собі на літо. Шкіра схильна до сухості, але влітку користуюсь ним зранку, закриваю віт С, а потім наношу СПФ, то взагалі супер, немає відчуття, що багато засобів нанесла) має легку гелеву текстуру, мені нічим не пахне, зберігаю в холодильнику. Швидко поглинається шкірою, відчуття, що наче він тане на ній. Думаю, що в холодну пору року мені його буде недостатньо. Але на літо супер. Це мій 2й крем від цього бренду, обидва дуже комфортні.Рекомендую.

Вам також сподобається