Сироватка для обличчя зі США
Сироватка з вітаміном С
Не уявляю своєї рутини без вітаміну С, тому тестувала дуже багато засобів. Ця ампула стала моїм фаворитом♥️ я переймалась за наявність кислого вітаміну C, але я не отримала ніякого подразнення, а навпаки: шкіра сяє, зволожена, зменшилась пігментна пляма на обличчі, рівний тон, відчувається себорегуляція. Навіть зменшилось кількість висипів. Стала для мене кращою за терамід, яку до цього повторювала 5 разів. Однозначно буду замовляти ще. Моїй жирній шкірі, з пост акне —підійшла ідеально. Це 10/10Дає нереально круте сяяння, шкіра натягнута, свіжа, тон рівний. Комфортна, не липка, на шкірі не відчувається навіть в спеку. Купляю вже втретє, бо помічаю як тримає мою пігментацію під контролем.
Точкові засоби
Гарно освітлює плями після висипань і робить це швидко. Користуюся 2 тижні, постакне посвітлішали і ранки загоюються швидше.
Інші сироватки
Дуже полюбила цю сироватку в своєму ранковому догляді. Магазин відправив мені її в пробничку і після затесту відразу захотілося придбати у великому розмірі. Вона більше схожа на есенцію, густіша за воду, але не сильно вʼязка. Поглинається швидко, липкості не залишає взагалі, хоча іноді перші кілька хвилин після нанесення ще відчувається на шкірі. Добре заспокоює мою чутливу жирну шкіру, живить, шкіра швидше відновлюється. Тон став рівнішим, запалення загоюються не залишаючи слідів.
Інші сироватки
Користуюся більше місяця майже щовечора. Сироватка дуже подобається, швидко прибирає запалення та свіжі постакне, давніша пігментація теж стала світліше. Комфортна, взагалі не пече в порівнянні з попередніми сироватки з азелаїновою кислотою.дякую за консультацію та підбір🌸
Сироватка з ніацинамідом
Закохалася в цей засіб з перших використань. Тепер це мій улюблений ніацинамід. Я маю схильну до жирності дуже чутливу проблемну шкіру (запалення та висипання, поодинокі комедони, нерівний тон і постзапальну еритему). Використовую сироватку в ранковому догляді на чисту суху шкіру чи після очисника Сlinisoothe. Текстура рідка, розподіляється легко і добре поглинається, не скочується (чула, що це характерно для засобів бренду Allies of Skin). Іноді може залишати незначну липкість, проте після нанесення сонцезахисту її не залишається взагалі, а іноді поглинається повністю і шкіра суха і гладенька. Миттєво надає сяяння, ніби після кислотного пілінгу. Шкіра сяюча (не жирна, а саме випромінює сяйво) і натягнута, менше жирниться протягом дня, що для мене безсумнівно величезний плюс. Склад - скарб. Працює і з тоном шкіри, постакне світлішають, зволожує і додатково відновлює шкіру, турбується про мікробіом, має антиоксидантну дію, висипання проходять швидше. І візуально звужує пори! Сироватка не зовсім бюджетна, довго приглядалася до неї в доглядовій схемі після консультації і зараз зовсім не шкодую, що придбала. Дякую❤️
Сироватка з ретинолом
Як для продвинутого користувача ретинолу скажу, що це найкращий ретинол. Комфортний, добре лягає, дієвий. Щодних подразнень, можу навіть кремом не закривати, оскільки він доволі плотний. Після осені моя шкіра знову до нього «звикала», але після адаптації користуюся кожний вечір. Вже друга пляшечка. Такої сяючої, «дзеркальної» шкіри не було в мене давно, тож засіб можу радити жирній шкірі з висипаннями та комедонами.
Зволожуючі та заспокійливі серуми
Сироватка має водичкову текстуру темно-синього кольору,не липка,аромат схожий до запаху мазуту(легкий запах),але швидко зникає.Хоча сироватка має воличкову текстуру при цьому дає легке зволоження і обличчя стає наче натягнуте,підсвічене зсередини і наче після масажу(легко розпашіле).Для вікової чутливої шкіри добре підійшла✨
Інші сироватки
Спочатку по відчуттях живильно зволожуюча текстура,досить густа для сироватки.Має досить дієвий склад,бо принанесенні на шкіру легенько пощипує(мабуть там ,де порушений барʼєр шкіри),але це місцеві відчуття,які одразу проходять.Шкіра супер гладенька,рівний тон.Шкіра,наче натягнута і наче підсвічена зсередини. Як на мене аромат схожий до легкого аромату оцету,який швидко проходить. Результат мені сподобався😊Шкіра вікова чутлива.
Інші сироватки
Сироватка має легку шовковисту олійну текстуру.Легко розподіляється по обличчю.Швидко поглинається,не залишаючи жирності і липкості. Поглинається в нуль.На обличчі відчувається комфортно.Практично без аромату.Дає свіжість,гладкість,мʼякість шкірі.Обличчя наче сатинове і зволожене. Добре забирає сухість.Тон вирівнюється. Засіб вартий уваги✨
Сироватка з ретинолом
Це був перший мій ретинол. Можливо й не правильно, але відразу почала з 6. Вводила поступово, ніякого дискомфорту не відчувала, шкіра добре реагувала. Засіб має досить густу консистенцію. Після тривалого використання помітила, що тон шкіри став кращий, пори звузились, незначна пігментація також освітлилася. Користувалася до квітня, на літо виключила з догляду. Але з жовтня знову користуватимуся цим вітаміном А🤍
Інші сироватки
Дуже крута сироватка! Майже в мене закінчилась. Підходить для чутливої шкіри, не пече, трохи зменшує почервоніння. Трохи підсушує, але в цілому це не проблема, бо після неї треба наносити крем.
Сироватка з ретинолом
Користуюсь цим ретиналем вже місяці 4, це мій перший косметичний ретиналь. Купувала щоб тримати акне під контролем. В цілому нарікань немає, шкіру не подразнює, приємно пахне, майже не сушить шкіру. Але ефекту супер равномірного тону, освітлення, як медік обіцяє - немає. Можливо через низьку концентрацію, і треба перейти на крістал ретиналь 3.
Безкоштовна доставка від 2000 UAH
Безпечні способи оплати
Тільки оригінальна косметика
Система бонусів та лояльності
Кращі ціни та топ товари
Рекомендації від косметологів