Нічний крем із м'яким ретинолом USOLAB Retin A Cream 30 мл
Безкоштовна доставка на суму від 2000 UAH
Безпечна та швидка оплата карткою на сайті
Лише сертифікована продукція від офіційних партнерів
Персональна система бонусів, лояльності та знижок
Маю комбінований тип шкіри, схольну до висипань. Вік 35+, до ретинолу шкіра давно звикша. Текстура в крему плотна, але розподіляється мʼяко та легко. Розхід дуже економний. Після нанесення швидко поглинається, не залишає жирного блиску і шкіра виглядає матовою. Подразнень не викликав, дуже комфортний в користуванні. Допоміг мені підтримувати стан шкіри без висипань. Тон шкіри рівний, шкіра підтянута. Кремом задоволена дуже.
Дуже довгий час обирала засіб з ретинолом. Зупинилась на цьому. Моя шкіра комбінована, схильна до поодиноких висипань. Вводила ретинол по сходинках та маю компенсуючий догляд. Запах трошки специфічний, спочатку якийсь аптечний, а потім пахне приємно, солодко. Сам крем густий, не скажу, що легко розподіляється, але не проблема. В результаті за 2 міс. використвння сяюча шкіри, рівний тон. Дуже задоволена ❤️
Дуже довго обирала засіб з ретинолом і не прогадала обравши цей. У мене комбінована шкіра і вистачає горошинки для всього обличчя. Ніяких побічних ефектів не було, вводила ретинол за правилами. Результат: спрацював з рельєфом, шкіра сяюча і наче зменшилися висипання (у використанні вже другий тюбик, який підходить до завершення).
Купила після рекомендацій Ілони в сторіс. Добре підійде для початківців, досить делікатний. Пробувала раніше засіб від Instytutum - не підійшов (або ж я використовувала якось не правильно), викликав подразнення і шелушіння. Цей же досить легкий, комфортний. Має легкий запах пантенолу.
Купила даний крем надихнувшись сторіз Ілонки і жодного разу не пошкодувала. Незважаючи що крем містить найделікатніше форму ретинолу, працює з віковою шкірою дуже добре. Має крутий робочий склад. Після використання тюбика крему перше, що помітила, що покращився колір шкіри та її текстура, висвітлилися поодинокі пігментні плями, гарно працює з віковими змінами. Крем комфортний у використанні, якщо правильно ним користуватись, дотримуючись рекомендацій. Обличчя на ранок дійсно, як казала Ілонка, блищить як кастрюлька
Це мій перший ретинол! Шкіра схильна до сухості, 30+, трохи тьмяна, великих проблем немає (скажем так вікові зміни і не така пружня шкіра)! Використовую 2 місяці, вводила по схемі, тільки вечері, беру тільки горошину на все обличчя! Тому якихось проблем (як описують в інтернеті) не було! Спочатку хотілось закрити кремом, зволоження хотілось! Зараз доводі комфортно! Помітила, що лоб став наче лощений! Користуюся далі, бо курс 6 міс! В принципі доволі комфортний ретинол для початківця