Набір неінвазивної карбокситерапії для жирної та проблемної шкіри обличчя SISTERS COSMETICS Carboxy Therapy Anti-Acne 3 х 50 мл
Безкоштовна доставка на суму від 2000 UAH
Безпечна та швидка оплата карткою на сайті
Лише сертифікована продукція від офіційних партнерів
Персональна система бонусів, лояльності та знижок
Маю жирну шкіру з розацеа. З процедурою карбоксі вже знайома давно. Проте саме ця виявилася занадто активною для мене. Робила все по інструкції, але печіння шкіри не зменшувалося, а наростало. Великий відсоток кислот дуже відчувається. Третій же етап замість заспокоєння давав ще більше печіння. Напевне великий відсоток ніацинаміду та чайне дерево це спричинили. Тому шкіра залишалася червоною ще декілька годин. На ранок було наполіроване обличчя, тому через два тижні спробувала ще раз. Проте навіть коротша ексфоліація не дала меншого дискомфорту. Довелося перестати використовувати. Можливо, нечутливій шкірі підійде краще.
Ну що сказати… я приємно здивована !! Дівчата, якщо у вас назвемо так «груба» шкіра, відчуваються підшкірні, навіть якщо поки вони сидять ще всередині, але потім перетворюються або у закупорку або запалюються і довго не проходять, бо косметика на поверхні не діє на них - це ваш продукт! За два рази тільки два цієї процедури під шкірою нема нічого!! Таке враження що все розчинилося! Я робила іншу карбоксі і ефект був лиш на пару днів і тільки візуальний! Міні версії вам стане не на один раз, за ці гроші вона окупиться і ви закохаєтесь. Тому всім рекомендую - спробуйте! До будь якої покупки додайте і ви буде щастя вам!
Не очікувала насправді багато від даної процедури, враховуючи, що в косметолога лише за разову таку процедуру треба заплатити більше, аніж вартість даного набору, якого вистачило точно більше, ніж на 10 разів. Разом з іншими засобами від акне, процедура дійсно дає гарний результат і працює на перспективу.
Карбоксі до цього ніколи не робила. Але знала що Сістерс випускає тільки дієві засоби- тому без вагань купила повнорозмірну упаковку. Маю комбіновану чутливу шкіру, з періодичними запаленнями. Використання легке - так пече мені коли другий етап наношу на перший. Але це терпимо. Результат чудовий- розгладжує та освітлює шкіру, зменшує пори. Чорні цятки та пост акне стають менш виражені Результатом задоволена! Хочу спробувати ще анті ейдж - тому буду чекати наявність!
Шах це були ретиноїди, але мат поставила ця карбоксі в битви за ремісію акне♟️ Я використовувала її курсом з 12 процедур і вона допрацювала мою шкіри до прекрасного стану, з того часу зрозуміла, що моя шкіри любить кислоти Єдине, мені пече 1 етап, 2 просто легке поколювання і якщо придивитись в момент нанесення 2-го етапу на 1-й виділяються бульбашки 🫧 Але при цьому шкіра після процедури не червона, без подразнень, а навпаки, ніби відполірована Дуже класна карбоксі, дякую Sisters за цей продукт 😍
Приємні дівчата які працюють, широкий вибір, чисто і легка атмосфера в магазині.
Круті засоби кар боксі в домашніх умовах. У використанні декілька тижнів. Моя шкіра схильна до запалень після процедури прямо вау! Ніби відполірована та відбілена.Дуже подобається результат. Планую ще спробувати і іншу лінійку
Вау - ефект на обличчі , це про вашу карбоксі. Була скептично налаштована , але після першого використання вона стала моєю любов'ю. А якщо ще пройти курсом , то шкіра просто неймовірна. Сяюча та підтягнута .
Спробувати новинку від Sisters Cosmetic було дуже цікаво. Раніше використовувала карбоксі від LeVanDe, тому з процедурою знайома. 1 крок - густий гель, при нанесенні якого моє обличчя трішки попікувало, але не критично. 2 крок - власне і є сама карбоксі, коли продукт вступає а реакцію з попередній та утворює кисневу піну на обличчі. Результат вразив, коли я змила продукт (шкіра чиста, відполірована, з рівним тоном), проте після 3 етапу відчула той кайф. На ранок моє обличчя - налите яблучко. 😍🍎 це дуже класний продукт, який 100% вартує уваги.
Ну це прям "Вау!" Я раніше ніколи не робила процедуру карбоксі, та коли побачила новину - заказала одразу. Не мала сумнівів в якості, бо до дівчат крепка довіра. Ефект дуже гідний. Шкіра чиста, свіжа, світла, плями від висипань значно зменьшились та деякі зовсім зникли. Маю шкіру з куперозом - після процедури почервоніння начебто приглушене. Навіть забуваю наносити BB крем. Потреба зникла. Дівчата, Ви любов!
Доброго дня! Вчора забрала і навіть випробувала карбоксі анті акне. Відчуття такі «цікаві», але швидко проходить печіння. Пори звузилися, очистилися, помітила ліфтинг-ефект. Короче, задоволена процедурою і хочу ще спробувати антіейдж! Дуже дякую за таку круту новинку у Вашому асортименті!