Кучеряве волосся. Як досягнути максмального ефекту та лайфхаки щодо догляду

Ми, дівчатка, іноді мрією перетворити прямі пасма у пружні кучері. Це зумовлено хибним уявленням, що пряме волосся має ефектніший вигляд. Також багато хто впевнений, що кучеряве волосся більше схоже на “копицю сіна”, аніж на привабливі завитки. Саме тому в хід йде важка артилерія — утюжок та гаряче повітря фену на вологу довжину. Це і стає фатальною помилкою.
 

Власниці кучерів, на жаль, часто потерпають від ламкості волосся. Це обумовлено пористою структурою, бо лусочки відділяються від стрижня і пушаться. Через це себум, який не має змоги зволожувати волосину, залишається біля коренів. Тому локони стають пухнастими, позбавленими природного блиску та пересушеними. А бажання випрямити пасма за будь-яку ціну тільки погіршує ситуацію.
 

Перейдімо до конкретних порад, які змусять вас закохатись у своє волосся:

1. Щоб не травмувати його під час і після миття, приділіть увагу бережному розчісуванню. Це вбереже від больових відчуттів та жмені волосся у долоні.

2. Для того, щоб захистити пасма від сонця або холодно повітря узимку, ховайте його за комірець. (До речі, чудовою знахідкою стане спрей з УФ-захистом).

3. Не лягайте спати з туго зав’язаним волоссям, адже це травматично і призводить до обламування кінчиків.

4. Утюжок для випрямлення — це шлях в нікуди. Повторюю, забудьте про це раз і назавжди.
 

«Кучерявий метод»

 

“Кучерявий метод” від стиліста та власниці ідеальних локонів Лорейн Мессі, став справжньою знахідкою для тих, хто мріє про шовковисті локони.

 

Тому розгляньмо цей метод детальніше:

 

1. Дбайливе очищення. Базується на інноваційному методі ковошінгу, тобто миття голови самим лише кондиціонером. Проте, такий спосіб підходить не кожній, бо може залишати відчуття стягнутості та свербіння. Саме тому в пригоді стає м’який шампунь. Також раз в місяць потрібно використовувати ГОШ (Глибоко очищаючий шампунь) для того, щоб очистити шкіру голови та волосся від залишків себуму, бруду та засобів стайлінгу. Сам процес миття потребує певних тонкощів, тобто миття волосся теплою водою з кондиціонером, прочісуючи кожне пасмо пальцями та гребінцем. Під час змивання важливо стискати кожне пасмо, формуючи кучері. Такий спосіб дозволить створити завитки та зберегти наповненість волосся вологою. До речі, варто зазначити, що розчісування волосся в “кучерявому методі”, можливе лише під час самого миття.
 

2. Правильне укладання. Після миття голови обережно промокніть волосся рушником. Потім обов’язково нанесіть крем або олійку задля додаткового живлення та зволоження. Також, не слід переобтяжувати волосся пінкою або лаком, оскільки це руйнує пружність завитка.
 

3. Бережна сушка. Найкращим варіантом сушки для кучерявого волосся — природний спосіб. Але якщо час на таке задоволення відсутній, то не варто боятись фену. Проте пам’ятайте, що надто гаряче повітря — табу для кучерів. Оскільки воно ще сильніше пересушує кучеряве волосся. Ідеальним варіантом стане фен із насадкою дифузор. І насамкінець хочеться згадати вислів Лорейн Мессі, який зможе надихнути будь-яку жінку: «Якщо випрямите кучеряве волосся, ви будете щасливі один день. А якщо полюбите його — все життя!».
 

 

Sisters