ДОГЛЯД ЗА ВОЛОССЯМ ВЛІТКУ

 

Високі температури, сонячне випромінювання, морська або хлорована вода, сухий вітер – влітку у волосся з’являється безліч додаткових труднощів. Ультрафіолетові промені руйнують ліпіди і пігмент (як натуральний, так і штучний), сприяють втраті вологи. Солона вода шкодить протеїнам і робить пористим стовбур волосся. Часте миття, фарбування, завивка, використання фенів і утюжків тільки погіршують ситуацію. Результатом впливу сонця і морської води є сухе, ламке, вигоріле, тьмяне, пошкоджене волосся, без об’єму та з посіченими кінчиками. Така собі перспектива.
У тому, що шкіру необхідно захищати від ультрафіолетового випромінювання, ми вже не сумніваємося. А ось про волосся ми частенько забуваємо, хоча вигорілі на пляжі пасма це своєрідний сонячний опік, а не модна зачіска. 
Що ж робити?

1. Носити головний убір (світлий солом’яний капелюх ідеально!). На щастя, сучасний стиль пропонує нам безліч стильних варіантів;

2. Користуватись маслами (арганове, макадамія, моринга та інше). Жирні масла утворюють ідеальну захисну плівку;

3. Частіше робити інтенсивні відновлюючі маски;

4. Користуватись спеціальними сонячними лінійками (шукайте в складі бензофенон та похідні benzo-). Суть цих лінійок в бережному очищенні (шампунь), інтенсивному живленні (маска, крем, кондиціонер) та регулярному захисті (спрей чи інше щось незмивне).

 

Рекомендована продукція для догляду за волоссям влітку:

Sisters