Шукаємо...

За даним запитом нічого не знайдено. Будь ласка, уточніть свій запит

Продукти
Дивитися всі

Живильна крем-маска з бджолино маточним молочком KAARAL Royal Jelly Cream 500 мл

576₴

Доставка Новою Поштою
В наявності
Самовивіз м. Луцьк, вул. Винниченка 4
В наявності
Самовивіз м. Львів, вул. Івана Франка 36
В наявності
Самовивіз м. Львів, вул. Степана Бандери 45
В наявності
Самовивіз м. Рівне, вул. 16-го Липня, 15
В наявності
Самовивіз м. Рівне, вул. Кулика і Гудачека 23 (ТЦ Екватор)
В наявності

Безкоштовна доставка на суму від 2000 UAH

Безпечна та швидка оплата карткою на сайті

Лише сертифікована продукція від офіційних партнерів

Персональна система бонусів, лояльності та знижок


Засіб підходить для всіх типів волосся, особливо для фарбованого та після хімічної завивки. Косметична формула маски створена на основі потужного відновлювального комплексу, який містить бджолине маточне молочко і гідролізовані пшеничні протеїни, вітаміни й амінокислоти. Продукт з таким насиченим складом здатний швидко відновити локони, навіть ті, що сильно пошкоджені завивкою, фарбуванням або ослаблені іншими впливами зовнішніх чинників. Не обтяжує волосся, робить його слухняним, полегшує процес розчісування та укладання. Надає інтенсивний блиск і шовковистість, насичуючи волосся корисними речовинами й надаючи відновлювальний ефект.

АЛЕ, розкриємо вам маленьку таємницю Sisters, продукт можна використовувати, змішавши з ампулою Mirella Bee Form. Суміш необхідно наносити на вимите, відтиснуте від вологи волосся, замотавши гульку та обмотавши харчовою плівкою. Витримуємо 30 хвилин та змиваємо теплою водою.

Особливості товару:

 - Наявність у складі бджолино-маточного молочка та більш як 110 активних інгредієнтів (амінокислоти, протеїни, полівітамінний комплекс тощо) дозволяє відновити та реанімувати пошкоджене волосся.

 - Надає інтенсивного блиску та шовковистості.

 - Захищає від несприятливих впливів довкілля.

 - Полегшує розчісування та укладання.

Спосіб використання: нанести на вологе волосся на 5 хвилин, а потім змити водою. Маску можна використовувати після кожного миття, замість кондиціонеру. Для більш інтенсивного ефекту наносити раз в тиждень на 30 хвилин і обмотувати волосся харчовою плівкою.

Aqua, Lauryl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Myristyl Alcohol, Royal Jelly, Parfum, Tetrasodium Edta, Citric Acid, Imidazolidinyl Urea, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, CI 19140, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool.

Склад засобу може змінюватись виробником.
Перед використанням ознайомтесь з інформацією на упаковці.

Відгуки
90 Відгуків
V
Viktoriia
24.11.2025, 00:52

Маю стоншене фарбоване волосся, сухе по довжині, плутається. Використовую цю маску без ампул час від часу. Запах для мене дуже хімічний і тяжкуватий, але на моєму волоссі не тримається, якщо враховувати ціну і ефект, то запах їй можна пробачити.

Т
Тетяна
08.04.2025, 10:00

Волосся після цієї маски розсипчасте, розгладжене,блискуче,шовковисте і добре зволожене.Шовковистість відчувається не тільки після сушки волосся,а ще й при нанесенні і розподіленні маски на волоссі. Шовковистість і гладкість відчувається і на мокрому волоссі.Маска добре згладжує посічені волосинки по довжині.Сама маска легкої кремової текстури,має чудовий зволожуючий ефект.Маска має приємний свіжий аромат.Мені дуже сподобався результат після маски.Плюс ця маска бюджетна,але результат нічим не гірший як після дорогих масок. Однозначно раджу спробувати🫶

Н
Наталія
27.03.2025, 16:12

Купую десь 5-ту банку.І ефект після маски ,і запах 🔥. На свою ціну дуже🫶

Л
Лілія
18.03.2025, 11:22

Класна маска, але має запах фарби для волосся, особисто мені дуже заважає.

I
Iryna
05.12.2024, 12:45

Топова маска, особливо в поєднанні з ампулами. Не обтяжує, зволожує, низька ціна

І
Іра
16.01.2024, 12:00

Це вже моя 2 банка цієї маски 😻Ефект після неї просто прекрасний👍🏻волосся блискуче, наповнене і запах довго залишається на волоссі.Якщо часу нема, використовую як кондиціонер на 5 хв. А в поєднанні з ампулами Mirela bee form можна зробити справню доглядової процедуру, волосся як салону . Великий обʼєм за таку хорошу ціну

Т
Татьяна
14.01.2024, 14:06

Якщо Ви шукаєте маску для волосся, у якій будуть лише «+», то це саме той варіант: відносно не висока ціна, великий обʼєм, приємний аромат. Ну а про якість волосся після цієї маски можна говорити вічність. Мʼяке, розсипчасте, одним словом «живе».

О
Олександра
06.01.2024, 14:45

Найкращий кондиціонер на свої гроші. Мені навіть кращий за Lola та Davines. Час від часу повертаюся до нього вже багато років. Волосся пухнасте, сухе, густе, не фарбоване. Живить, полегшує розчісування. Рекомендую чергувати, так краще зберігається ефект.

А
Анастасія
06.01.2024, 10:00

Маю тонке ламке волосся. Купувала цю маску у парі з ампулами Мірелла за порадою консультантів Сістерс! Це відновлюючи бомба для волосся. Змішала ложку маски і половинку ампули на волосся середньої довжини. Залишила на 20 хв під шапочкою, і результаті- отримала пружне, гладке ніби після салону волосся! Варто зазначити, що маска з ампулою мають накопичуючий ефект, я використовувала їх 1раз на тиждень впродовж 3х місяців, і за цей час якість волосся стала в рази кращою! Воно менше електризується, виглядає значно доглянутішим і зникло посічене волосся по довжині🤩 дуже ефективно і бюджетно- рекомендую❣️

Ф
Филиппова Ольга
03.10.2023, 13:30

Мені дуже сподобалась маска. Люблю наносити її по довжині та розчесати щіткою - волосся тоді наче шовк, гладеньке. Економне використання, у мене довге волосся та вистачає мабудь чайної ложки на всю довжину, тому обєма вистачить надовго

С
Соломія
23.08.2023, 18:14

У мене сухе,пористе волосся, тому ця маска мені підійшла ідеально, це вже моя 2 баночка, вистачає мені її на довго, так як користуюсь нею раз на тиждень, наношу на 15-20 хв, так як помітила ,що чим довше її потримати ,тим кращий ефект , результат від неї просто ідеальний ,за таку вартість, волосся живе, блискуче, легко розчісується, трохи не подобається запах, але вже звикла і готова його терпіти за інші переваги цього засобу

Вам також сподобається