Живильна крем-маска з бджолино маточним молочком KAARAL Royal Jelly Cream 500 мл
Безкоштовна доставка на суму від 2000 UAH
Безпечна та швидка оплата карткою на сайті
Лише сертифікована продукція від офіційних партнерів
Персональна система бонусів, лояльності та знижок
Маю стоншене фарбоване волосся, сухе по довжині, плутається. Використовую цю маску без ампул час від часу. Запах для мене дуже хімічний і тяжкуватий, але на моєму волоссі не тримається, якщо враховувати ціну і ефект, то запах їй можна пробачити.
Волосся після цієї маски розсипчасте, розгладжене,блискуче,шовковисте і добре зволожене.Шовковистість відчувається не тільки після сушки волосся,а ще й при нанесенні і розподіленні маски на волоссі. Шовковистість і гладкість відчувається і на мокрому волоссі.Маска добре згладжує посічені волосинки по довжині.Сама маска легкої кремової текстури,має чудовий зволожуючий ефект.Маска має приємний свіжий аромат.Мені дуже сподобався результат після маски.Плюс ця маска бюджетна,але результат нічим не гірший як після дорогих масок. Однозначно раджу спробувати🫶
Купую десь 5-ту банку.І ефект після маски ,і запах 🔥. На свою ціну дуже🫶
Класна маска, але має запах фарби для волосся, особисто мені дуже заважає.
Топова маска, особливо в поєднанні з ампулами. Не обтяжує, зволожує, низька ціна
Це вже моя 2 банка цієї маски 😻Ефект після неї просто прекрасний👍🏻волосся блискуче, наповнене і запах довго залишається на волоссі.Якщо часу нема, використовую як кондиціонер на 5 хв. А в поєднанні з ампулами Mirela bee form можна зробити справню доглядової процедуру, волосся як салону . Великий обʼєм за таку хорошу ціну
Якщо Ви шукаєте маску для волосся, у якій будуть лише «+», то це саме той варіант: відносно не висока ціна, великий обʼєм, приємний аромат. Ну а про якість волосся після цієї маски можна говорити вічність. Мʼяке, розсипчасте, одним словом «живе».
Найкращий кондиціонер на свої гроші. Мені навіть кращий за Lola та Davines. Час від часу повертаюся до нього вже багато років. Волосся пухнасте, сухе, густе, не фарбоване. Живить, полегшує розчісування. Рекомендую чергувати, так краще зберігається ефект.
Маю тонке ламке волосся. Купувала цю маску у парі з ампулами Мірелла за порадою консультантів Сістерс! Це відновлюючи бомба для волосся. Змішала ложку маски і половинку ампули на волосся середньої довжини. Залишила на 20 хв під шапочкою, і результаті- отримала пружне, гладке ніби після салону волосся! Варто зазначити, що маска з ампулою мають накопичуючий ефект, я використовувала їх 1раз на тиждень впродовж 3х місяців, і за цей час якість волосся стала в рази кращою! Воно менше електризується, виглядає значно доглянутішим і зникло посічене волосся по довжині🤩 дуже ефективно і бюджетно- рекомендую❣️
Мені дуже сподобалась маска. Люблю наносити її по довжині та розчесати щіткою - волосся тоді наче шовк, гладеньке. Економне використання, у мене довге волосся та вистачає мабудь чайної ложки на всю довжину, тому обєма вистачить надовго
У мене сухе,пористе волосся, тому ця маска мені підійшла ідеально, це вже моя 2 баночка, вистачає мені її на довго, так як користуюсь нею раз на тиждень, наношу на 15-20 хв, так як помітила ,що чим довше її потримати ,тим кращий ефект , результат від неї просто ідеальний ,за таку вартість, волосся живе, блискуче, легко розчісується, трохи не подобається запах, але вже звикла і готова його терпіти за інші переваги цього засобу