Туш для жінок
Туш
Дуже зручна туш. Має пухнасту щіточку, якою легко профарбовувати вії. Швидко засихає і протягом дня взагалі не осипається чи розтирається, навіть якщо потерти механічно. Процес змивання дуже легкий - тепла вода та 20-30 секунд часу і від туші не залишається і сліду.
Туш
Ця туш — моя улюблена вже понад 2 роки! З того часу, як спробувала її вперше, більше не хочеться шукати альтернатив. Вії після неї виглядають просто неймовірно — довгі, виразні, але водночас дуже природні. Окремий плюс — туш зовсім не розмазується протягом дня і при цьому легко змивається звичайною теплою водою. Не потрібно терти або використовувати агресивні засоби для демакіяжу. Ідеальна для щоденного використання!
Туш
Гарна термотуш. Легко змивається просто водою. Колір дуже насичений темний коричневий. Без рижинки. Але і не такий агресивний, як чорний. (Інколи фарбую верхні вії чорною тушшю, а нижні — цією коричневою. Погляд так виразніший, і нижні вії не сильно конкурують з верхніми за яскравість). Сама туш трохи густіша за туш від Хейміш. Проте наноситься доволі гарно. Щіточка силіконова, тонка, зручна, хоч я більше люблю щетинні. Але протягом дня все ж трохи осипається під очима. (З Хеймішом теж мала таку проблему).
Туш
Обожнюю цю туш! Дуже зручна охайна щіточка, гарно розділяє і профарбовує вії! Але це не та туш, яка вам зробить вії до неба. З нею вії витончені, мінімалістично обережно профарбовані, я дуже таке люблю) Дійсно змивається просто водичкою, ну і подивіться на цей дизайн Точно повторю покупку, але вже візьму мабуть чорну
Туш
Мені сподобалася туш, хоча спочатку я скептично ставилася до її захвату та відгуків. Зазвичай використовувала туші з масмаркету і вони мене повністю задовільняли, але я вирішила придбати, щоб зрозуміти, чому всі так її нахвалюють. В мене були дуже яскраві емоції після використання, а особливо після вмивання 😅 У порівнянні з тими засобами, якими користувалась раніше - це просто небо і земля. Мені сподобалося, що туш дуже легко наноситься і лягає на вії досить делікатно та ніжно, тобто немає грудочок, немає неприємних мазків, немає того тяжкого погляду і вона досить ніжно гортає саму війку. ❤️🔥 Головними перевагами цієї душі для мене було те, що вона не стає матовою на віях, вона не осипається впродовж дня та тримається дуже добре. Абсолютно не залишає відбитки під очима (навіть в сніжну погоду вона пройшла цей тест), що дуже класно і за це можна не перейматися, що потрібно підтерти очі протягом дня. Також важливим фактором було те, що ця туш легко змивається, от максимально легко: не потрібно використовувати міцелярні засоби, гідрофільну олію для того, щоб вимити її з очей. Достатньо взяти теплу водичку і легкими рухами за допомогою пальчикiв забрати туш з очей, яка залишається частинками чорненького скрученого засобу, тобто вона не розчиняється та не розводиться по очах, а легко знімається з вій. Щіточка дуже зручна, що дозволяє наносити засіб рівномірно. ❤️ Варта уваги однозначно, після неї взагалі не хочеться повертатись до попередніх продуктів.
Туш
Гарно промальвує кожну війку.Віі мʼякі без налипшого відчуття,навіть після кількох разів нанесення.Туш відчувається комфортно,без переобтяження.Дає помірний обʼєм,вії виглядають природньо.Не розтирається, не осипається.Змивається легко,наче кремова текстура при змиванні. Зручна кісточка.
Туш
Дуже хороша туш! Легко наносити, гарно лягає на вії, тримається впродовж дня, не сиплеться. Але головний плюс для мене те, що її можна змити просто водою.
Туш
Туш чудово підходить для дуже чутливих очей, повіки та слизова не печуть і не червоніють, не відчувається взагалі протягом дня, відчуття ніби і не фарбувалася 🤩 А щеее - вона шикарно розділяє кожну війку, класно подовжує, протягом дня не осипається. Щіточка силіконова, з вигином, з однієї сторони щетинки коротші, а з іншої - довші. Змивається дуже легко.
Безкоштовна доставка від 2000 UAH
Безпечні способи оплати
Тільки оригінальна косметика
Система бонусів та лояльності
Кращі ціни та топ товари
Рекомендації від косметологів