Шукаємо...

За даним запитом нічого не знайдено. Будь ласка, уточніть свій запит

Продукти
Дивитися всі

Щітка для сушки волосся BJORN AXEN Wet Hair Brush, Detangling & Blowout

1 580₴

Доставка Новою Поштою
В наявності
Самовивіз м. Луцьк, вул. Винниченка 4
В наявності
Самовивіз м. Львів, вул. Івана Франка 36
В наявності
Самовивіз м. Львів, вул. Степана Бандери 45
В наявності
Самовивіз м. Рівне, вул. 16-го Липня, 15
В наявності
Самовивіз м. Рівне, вул. Кулика і Гудачека 23 (ТЦ Екватор)
В наявності

Безкоштовна доставка на суму від 2000 UAH

Безпечна та швидка оплата карткою на сайті

Лише сертифікована продукція від офіційних партнерів

Персональна система бонусів, лояльності та знижок


Щітка для сушки та прочісування волосся. Гнучка головка щітки з вентиляційними отворами робить сушку феном більш ефективною.

Особливості товару:

- М'які наконечники щетини забезпечують дуже ніжне та приємне розчісування.

- Ідеально підходить для тих, у кого ніжна шкіра голови.

- Спеціально розроблена ручка щітки, розроблена Björn Axén, для максимально зручного використання.

Спосіб використання: найкраща щітка для комфортного та м’якого розчісування вологого волосся.

Відгуки
4 Відгуки
Ю
Юлія
17.07.2025, 14:05

Дуже зручна щітка у використані .

М
Марія
26.12.2024, 13:19

Дана розчіска не сподобалась. Дере волосся. Не раджу. Те, що вона приємна на дотик, її не окупає.

Т
Тетяна
07.06.2023, 10:14

Ця щітка справді варта уваги!Нею дуже добре і легко розчісувати як мокре волосся так і вже висушене.Нею розчісуватись одне задоволення.Таке враження,що вона робить волосся гладшим.І я помітила, що при розчісуванні цією щіткою практично немає волосся на щітці,як це буває при користуванні іншими щітками.Стиль,зручність і дизайн цієї щітки це окремий вид задоволення. Також пакування на висоті.Це окрема сумочка з логотипом,описом використання і догляду за щіткою. Цю щітку легко мити.Ну просто one love❤️Дуже зручна у використанні.Щиро раджу!

І
Іванова
25.04.2023, 22:14

Дуже комфортно щітка! А ще універсальна волосся абсолютно не вибирає дуже якісні щетини і подобається те що можна використовувати ще при сушці на Браш!