Шукаємо...

За даним запитом нічого не знайдено. Будь ласка, уточніть свій запит

Продукти
Дивитися всі

Очищуючий гель для проблемної шкіри ACNEMY Zitclean 150 мл

960₴

Доставка Новою Поштою
В наявності
Самовивіз м. Луцьк, вул. Винниченка 4
В наявності
Самовивіз м. Львів, вул. Івана Франка 36
В наявності
Самовивіз м. Львів, вул. Степана Бандери 45
В наявності
Самовивіз м. Рівне, вул. 16-го Липня, 15
В наявності
Самовивіз м. Рівне, вул. Кулика і Гудачека 23 (ТЦ Екватор)
В наявності

Безкоштовна доставка на суму від 2000 UAH

Безпечна та швидка оплата карткою на сайті

Лише сертифікована продукція від офіційних партнерів

Персональна система бонусів, лояльності та знижок


Zitclean – ніжний очисний гель із вмістом поверхнево-активних речовин менш як 10%, що робить його не подразнюючим. Zitclean® захищає від прищів, піклуючись про вашу шкіру. Формула підтримується двома основними інгредієнтами: саліциловою кислотою та азелогліцином (азелаїнова кислота + гліцин), які м’яко відлущують шкіру та контролюють надлишок шкірного сала. Коли його використовувати: двічі на день, вранці та ввечері, щоб очистити та підготувати шкіру до наступного продукту.

Активні компоненти:

- Саліцилова кислота. Кератолітик, сприяє розщепленню та виведенню сального секрету та вмісту закупорених пор. Чинить антисептичну та протизапальну дію;

- Азелаїнова кислота. Кератолітик, має протимікробну дію щодо Propionibacterium acne та Staphylococcus epidermidis;

- Гліцин. Амінокислота, стимулює процеси регенерації та самовідновлення пошкоджень.

Спосіб використання: нанесіть невелику кількість засобу на вологу шкіру. М’яко втирайте в шкіру круговими рухами. Змийте великою кількістю води і закінчіть холодною водою, щоб закрити пори. Промокніть шкіру рушником.

Aqua (Water), Propanediol, Glycerin, Peg-6 Caprylic/Capric Glycerides, Sphingomonas Ferment Extract, Salicylic Acid, Morinda Citrifolia Callus Culture Lysate, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Boswellia Serrata Resin Extract, Potassium Azeloyl Diglycinate, Ceramide Np, Xanthan Gum, Carbomer, Sodium Cocoyl Glutamate, Hydrogenated Phosphatidylcholine, Phosphatidylcholine, Mannitol, Cholesterol, Decyl Glucoside, Potassium Cocoyl Rice Amino Acids.

Склад засобу може змінюватись виробником.
Перед використанням ознайомтесь з інформацією на упаковці.

Відгуки
9 Відгуків
Т
Тетяна
07.09.2025, 10:51

Купувала для дитини підлітка.На шкірі відчувається дрібні підшкірні нерівності. Гель гарно очищає і забирає ці нерівності,але при використанні в системі.Гарно очищає ,не стягує.Пори добре звужує і робить тон рівнішим.Піниться посередньо.Загалом гель досить непоганий.

І
Інна
15.05.2025, 09:27

В мене себопрофіцитна шкіра, акне в ремісії. Гель використовувала щовечора, після міцелярки. Літом можна і двічі на день користуватись ним-жирній шкірі. Комбінованій все ж таки краще буде 1 раз в день гелем користуватись на теплу пору. Засіб не піниться, аромат легкий, майже не відчувається, але ідеально очищує шкіру. Після його використання шкіра дихає та дуже гладенька. Шкіра після вмивання не стягнута, не подразнена. Економний розхід, баночки вистачило на 5 місяців щоденного використання. Дуже задоволена пінкою, беру вже вдруге.

Е
Елена Барановська
06.04.2025, 11:00

Моя шкіра нормальна, схильна до закритих комедонів. Використовую гель у вечірній рутині. Шкіру не сушить, очищує відмінно та дуже приємно розподіляється. 🥰 Даний продукт не піниться, але мені це навіть подобається, останнім часом більш схиляють до таких. 🙌🏼 використовую після гідрофільної олії, гарно та якісно справляється зі своєю задачею. Шкіра дуже приємна, чиста та має природній блиск. Аромат дуже легкий, майже не відчутний. В мене не дуже виходить його економно використовувати 😅 за рахунок відсутності піни я беру його більше, хоча можна брати і менше, він впорається цілком. Такий розхід в мене за місяць (майже половина тюбика) 🫧😍 Тому не скажу, що економний, але дуже крутий продукт. Думаю, я б повторила після закінчення згодом ще раз ☺️

А
Аліна
30.10.2024, 21:16

Брала як додатковий дієвий засіб на себорегуляцію. Використовую вечері декілька разів на тиждень. Не підсушує шкіру. Приємний по відчуттям на шкірі. Добре очищає. Це гелеве вмивання що не піниться. Змиваю макіяж попередньо по правилах першим етапом вечірнього догляду. Тому для очищення супер)

І
Інна
18.06.2024, 15:40

В мене себопрофіцитна шкіра, акне в ремісії. Засіб не піниться, але ідеально очищує шкіру. Шкіра після вмивання не стягнута, не подразнена. Економний розвід, баночки вистачило на 5 місяців щоденного використання. Дуже задоволена пінкою😊

V
Venera
29.09.2023, 16:00

Гель досить погано піниться, через це великий розхід. Погано змиває макіяж, хоча по відчуттям на шкірі наче до скрипу, тому присутнє відчуття стянуточні. Запах дуже приємний, фруктовий.

a
alina
28.03.2023, 14:01

Я власниця себопрофіцитної шкіри,акне в ремісії. Даний засіб я купила ще в період чорної п‘ятниці(листопад),то можна побачити наскільки економний засіб,бо його тільки половину використала при щоденному користуванні в вечерній рутині. Його бубочку малень потрібно. Текстура:кремово-гелева,ніжна дуже,піни багато не дає,але гарно очищує не залишаючи відчуття стягнення чи сухості. Підійде навіть власницям чутливої шкіри.

a
alina
27.03.2023, 20:29

Комбі,проблемна шкіра.Дуже економний,кремова текстураа,не стягує,не сушить,піни багато не дає.Класний кислотний очищувач,навіть для чутливої шкіри.

a
alina
27.03.2023, 20:29

Комбі,проблемна шкіра.Дуже економний,кремова текстураа,не стягує,не сушить,піни багато не дає.Класний кислотний очищувач,навіть для чутливої шкіри.

З цим товаром купують
Вам також сподобається