Волосся та Вагітність

От і настав цей чарівний час —ви вагітна! Ну невже це не чудо? Особливо в другий триместр: сонце світить ясніше, повітря пахне фіалками, пташки співають. Все навколо в гармонії з майбутньою мамою! А волосся яке? То не волосся, то кінська грива! Чому ж все так відбувається? Під вас вагітності наш організм, а особливо гормональна система починає працювати по-іншому, збільшується гормон естроген, який виробляється вашими яєчниками. Він впливає на активний ріст та густину волосся. Фаза активного росту волосся (анаген) на самому піку! Безперечно, це трапляється не з усіма.

Інша сторона медалі, коли під час та після вагітності волосся починає активно випадати. Саме тому радимо вам зберегти цей пост.
Що варто і чого не варто робити:
⁃ Не займатись самолікуванням, не хворіти «айхербом» (тобто самостійно не назначати собі вітаміни, а тим більше ліки).
- Звернутись до гінеколога з чіткою проблемою. Не допускайте думки, що стан волосся наразі — це дрібниця, якщо, звичайно, перспектива лікувати телогенове випадіння пасм вас не тішить.
⁃ Здати аналізи (лише за призначенням лікаря!). Якщо випадіння вас спіткало після пологів, не панікуйте. Гормональний фон приходить в норму, або його штормить в протилежному напрямку. Чарівна дія естрогенів закінчилась і волосся, яке не випало — починає випадати! На зміну анагену приходить ТЕЛОГЕН!
⁃ і тут важливо не проґавити момент випадіння і зреагувати на нього! Мінімальні ваші зусилля в напрямі боротьби з випадінням дадуть результат!
- Не вірте у фразу «повидає і перестане»! Воно то перестане, але густини втратиться в 2-3 рази, а вона може не відновитись!
⁃ Тому як тільки вас спіткало випадіння, мерщій здаємо аналізи (якщо ви ще не здали), і додаємо засоби проти випадіння в свій щоденний догляд!

Отже давайте розберемо варіанти боротьби з різиними видами випадіння та що краще використовувати у такому разі.

Активне випадіння:
- 1 місяць використовуємо: Зміцнюючий шампунь Orising Hair Loss System Shampoo в парі з Ампулами Orising Hair Loss System
- 1-2 місяці: Фітоесенціальний шампунь проти випадіння волосся Orising Caduta та Ампули проти випадіння волосся Orising Lozione Tonica Caduta
- 1-2 місяці використовуємо: Шампунь від випадіння волосся RATED GREEN Real Grow Anti Hair Loss Treatment Shampoo та Відновлюючий спрей від випадіння волосся RATED GREEN Real Grow Anti-Hair Loss Stimulation Scalp Spray 

Випадіння в останній триместр вагітності з продовженням в післяпологовий стан: 
- 3 місяці Ампули для стимуляції росту та від випадіння волосся Dikson R 25 Pappa Reale  в парі з Every Green Control Hair Loss Energising Shampoo або з MOREMO Caffeine Biome Shampoo for Oily Scalp (для жирної шкіри голови) та MOREMO Caffeine Biome Shampoo for Normal and Dry Scalp ( для сухої шкіри)

-  1-2 місяці Orising Lozione Tonica Caduta або № 3.4.2 DSD de Luxe Crexepil de Luxe Classic Lotion  

Затяжне випадіння після пологів

- 2-4 місяці № 3.4.2 DSD de Luxe Crexepil de Luxe Classic Lotion та № 3.1 DSD de Luxe Intense Shampoo

 

Sisters