Щастя для волосся Lebel

Щастя для волосся Lebel

Перед процедурою обов‘язково помити голову шампунем з ефектом скрабу для шкіри голови.
 

  • Компонент 1. Зволожуючий мус для шкіри голови і волосся, детоксикація шкіри голови. Розводимо засіб із гарячою водою у співвідношенні 1:2 до рівномірної консистенції. Наносити і на волосся, і на шкіру голови, добре промасажувати шкіру голови, потримати 7 хвилин і потім змити.
  • Компонент 2. Протеїнова сироватка. Розприскуємо сироватку на волосся по довжині (коріння не чіпати!). НЕ змиваємо! Прочісуємо волосся протягом 5-7 хвилин.
  • Компонент 3. Відразу на компонент 2 наносимо один із компонентів 3М (гладкість для густого) або 3S (об‘єм для тонкого) на волосся по довжині. Тримати 5-7 хвилин, НЕ змивати. Відразу ж нанести компонент 4.
  • Компонент 4.  Закріплюючий гель, розподілити засіб по волоссю і змити водою всі компоненти. Не тримати.
     

За бажанням можна протримати під шапочкою всі компоненти протягом 10 хвилин, якщо волосся сухе і потребує інтенсивного живлення.
 

Пролонгуючі сироватки від Lebel. Інструкція: на вологе, вимите шампунем волосся нанести попередньо розігрітий в руках крем-концентрат на 3-7 хвилин (5М для густого, 5S для тонкого, або обидві сироватки, якщо волосся дуже пошкоджене).

Нанести невелику кількість засобу розподіляючи по всій довжині волосся, починаючи з кінчиків. Застосовувати 1 раз на тиждень.

 

Періодичність проведення процедури: 1 раз в місяць.

Sisters