Догляд за блондом

Догляд за блондом. Блондинки до нас звертаються часто. Проблеми подібні - сухість , ламкість, відсутність бажаної довжини. Інколи діляться взагалі сумними історіями про те як зробила омбре і відрізала половину довжини , про те, як сама вирішила стати блондинкою в домашніх умовах і стала рижулькою і потім зафарбувала це все безобразіє в чорний, і про те, як майстер знімав фольгу разом із волоссям зі словами - ой, перетримала. Тому правило number onе !- висвітлення волосся довіряйте тільки хорошому майстру, не проводьте над собою експериментів.

Наступні правила присвячені всім хто любить блонд і іншою себе не уявляє ?‍♀

висвітлене волосся = пошкоджене волосся. Висвітлення доволі агресивна процедура, в результаті якої волосся при відсутності інтенсивного догляду стає сухим та ламким і з часом стає схожим на мочалку ( грубо, але саме це слово вживають відносно недоглянутого блонду ?‍♀)

для догляду за блондом недостатньо одного шампуню та бальзаму. Приготуйтесь до того , що бути блондинкою гарно... але дорого! Підтримувати здоровий блонд - це постійна робота.

блондинкам абсолютно не підходить органічний догляд, тому що він не здатний впоратись із достатнім живленням і не здатний відновити висвітлене волосся. Те саме стосується домашніх масок і народних рецептів. Тому масмаркет - в смітник, весь клоунський набір ( коньяк, яйця, гірчицю) - з`їсти.

незмивний засіб у догляді за блондом допоможе утримувати вологу у волосині впродовж дня та захистить її від негативного випливу середовища.

блондинкам дуже важко відвести довжину, тому що обламуються пересушені висвітлені кінчики, тому їх слід зволожувати олійками, сиворотками, шовками.

раз в тиждень інтенсивна відновлювальна процедура ( маска на 30 хв , ампула, енві, олаплекс). Ботокс, ламінування, глазурування - тільки оживить блонд, тому сміливо додавайте в догляд.

раз в 7-10 днів користуватись тонуючим бальзамом або шампунем із синім відтінком для нейтралізації жовтизни

блондинкам протипоказані маски жовтого кольору ( numero) , дешеві силіконові масла жовтого кольору, тому що блонд з такими засобами стає теж жовтим

Sisters