Догляд за блондом

Блондинки до нас звертаються часто. Проблеми подібні - сухість, ламкість, відсутність бажаної довжини. Інколи діляться взагалі сумними історіями про те як зробила омбре і відрізала половину довжини, про те, як сама вирішила стати блондинкою в домашніх умовах і стала рижулькою і потім зафарбувала це все «безобразіє» в чорний, і про те, як майстер знімав фольгу разом із волоссям зі словами: «Ой, перетримала.» Тому правило number onе! - висвітлення волосся довіряйте тільки хорошому майстру, професіоналу своєї справи. Не проводьте над собою експериментів!

Наступні правила присвячені всім хто любить блонд і іншою себе не уявляє ?

Висвітлене волосся = пошкоджене волосся. Висвітлення доволі агресивна процедура, в результаті якої волосся при відсутності інтенсивного догляду стає сухим та ламким і з часом стає схожим на мочалку ( грубо, але саме це слово вживають відносно недоглянутого блонду?)

Для догляду за блондом недостатньо одного шампуню та бальзаму. Приготуйтесь до того, що бути блондинкою гарно... але дорого! Підтримувати здоровий блонд - це постійна робота.

Блондинкам абсолютно не підходить органічний догляд, тому що він не здатний впоратись із достатнім живленням і не здатний відновити висвітлене волосся. Те саме стосується домашніх масок і народних рецептів.

Незмивний засіб у догляді за блондом допоможе утримувати вологу у волосині впродовж дня та захистить її від негативного випливу середовища.

Блондинкам дуже важко відвести довжину, тому що обламуються пересушені висвітлені кінчики, тому їх слід зволожувати олійками, сироватками, шовками.

Раз в тиждень інтенсивна відновлювальна процедура (маска на 30 хв, ампула, олаплекс). Ботокс, ламінування, глазурування - тільки оживить блонд, тому сміливо додавайте в догляд.

Раз в 7-10 днів користуватись тонуючим бальзамом або шампунем із синім відтінком для нейтралізації жовтизни.

Блондинкам протипоказані маски жовтого кольору (numero), дешеві силіконові масла жовтого кольору, тому що блонд з такими засобами стає теж жовтим.

Sisters