Догляд за блондом

Блондинки до нас звертаються часто. Проблеми подібні сухість, ламкість, відсутність бажаної довжини. Інколи взагалі діляться сумними історіями про те, як зробила омбре і відрізала половину довжини, як сама вирішила стати блондинкою в домашніх умовах, а стала рижулькою і потім зафарбувала це все «безобразіє» в чорний, і про те, як майстер знімав фольгу разом із волоссям зі словами: «Ой, перетримала». Тому правило number onе! висвітлення волосся довіряйте тільки хорошому майстру, професіоналу своєї справи. Не проводьте над собою експериментів!

 

Наступні правила присвячені всім хто любить блонд і іншою себе не уявляє.

 

Висвітлене волосся = пошкоджене волосся. Висвітлення доволі агресивна процедура, в результаті якої волосся при відсутності інтенсивного догляду стає сухим та ламким і з часом починає нагадувати мочалку (грубо, але саме це слово вживають відносно недоглянутого блонду).

Для догляду за блондом недостатньо одного шампуню та бальзаму. Приготуйтесь до того, що бути блондинкою гарно... але дорого! Підтримувати здоровий блонд це постійна робота.

Блондинкам абсолютно не підходить органічний догляд, тому що він не здатний впоратись із достатнім живленням і не може відновити висвітлене волосся. Те саме стосується домашніх масок і народних рецептів.

 

Незмивний засіб у догляді за блондом допоможе утримувати вологу у волосині впродовж дня та захистить її від негативного впливу середовища.

Блондинкам дуже важко відвести довжину, тому що обламуються пересушені висвітлені кінчики, тому їх слід зволожувати олійками, сироватками, шовками.

Раз в тиждень інтенсивна відновлювальна процедура (маска на 30 хв, ампула, олаплекс). Ботокс, ламінування, глазурування тільки оживить блонд, тому сміливо додавайте в догляд.

Раз в 7-10 днів потрібно користуватись тонуючим бальзамом або шампунем із синім відтінком для нейтралізації жовтизни.

Блондинкам протипоказані маски жовтого кольору (numero), дешеві силіконові масла жовтого кольору, тому що блонд з такими засобами стає теж жовтим.

Sisters