Жіночий крем для волосся
Розгладжуючий крем для блиску та шовковистості волосся
Незмивний догляд для пошкодженого волосся
Крем для волосся
Маю густе, пористе, фарбоване в блонд волосся. Брала на пробу мініатюрку, і повернулася в магазин за повнорозміром!😍 засіб має не дуже густу текстуру, приємний аромат. Брала горошинку на своє волосся нижче лопаток. Кремчик чудово розплутав волосся, прибрав пухнастість, надав блиску, мʼякості та розсипчастості✨ Чудово працює як термозахист. Підійде як густому,так і тонкому волоссячку, головне правильно нанести засіб та не переобтяжити довжину(хоча з цим засобом дуже важко обтяжити) Даний засіб сподобався мені більше ніж незмивний крем від Curly Shyll! Щиро рекомендую!!!
Крем для волосся
Це мій перший продукт даного бренду і він однозначно любов з першого використання! Має прозору, легеньку гелеву текстуру з ніжним не навʼязливим запахом троянди і зеленого чаю. Використовую як термозахист. Але крім основної своєї дії ще позитивно впливає на якість волосся, розгладжує його, підсилює природній блиск, робить його шовковистим та гладеньким. Так як на нього зараз вигідна ціна, то він однозначно вартий уваги🤍
Крем для волосся
Найпрекрасніший термозахист, який я мала. Маю довге світле волосся, яке стає неймовірно шовковистим, мʼякеньким і блискучим після використання цього засобу. Обожнюю!
Крем для волосся
Люблю цей засіб , але врахуйте , що він трішки обтяжує волосся , тому ідеально для не густого пористого волоска. Приємний запах та крута текстура 😍
Крем для волосся
Вже другий раз, як поновлюю цей термозахист саме у маленькому обʼємі, оскільки його дуже зручно брати всюди із собою, але вже подумую, щоб придбати великий обʼєм.По-перше, із цим засобом важко переборщити, тому волосся не виглядатиме «сальним» навіть якщо взяти дуже багато засобу, а по-друге, дійсно захищає від високих температур, волосся стало менше ламатись і загалом краще виглядає. Мій маст-хев після кожного миття голови. До речі, економний!
Крем для волосся
Термозахист кремової консистенції, добре зволожує волосся, трохи розгладжує та пом'якшує, гарний аромат, захищає волосся при сушці феном. Дівчата ,якщо ви думаєте чи брати цей засіб ,то я вам скажу беріть, якщо ви власниця пористого волосся. Ефект як після салону,якщо висушити волосся на браш! Волосся шовк, не обтяжене, блискуче, і якщо ви часто робите укладки, то після використання крему волосся чудово тримає форму укладки !
Крем для волосся
Взяла спробувати даний незмивний крем по рекомендації своєї знайомої, вона також власниця пористого волосся+на нього діє гарна знижка -40%,чому б не скористатись нагодою?) Спершу я звернула увагу на аромат-цитрусовий,свіжий, відчувається лаванда,мандарин-дуже вау. Далі текстура-тут важливо не переборщити, якщо ви власниця тонкого волосся, варто спробувати наносити спочатку з маленької горошини. Далі дія: після декількох використань я помітила, як моє волосся ущільнилось, стало більш гладким,блискучим та мʼякшим. Моя сестра власниця прямого, натурального волосся-то їй також дуже сподобалась ця незмивашка.
Крем для волосся
Мій улюблений термозахист. Пробувала всі популярні (rated green, dsd, unove, davroe) але з цим волосся виглядає найкраще - зволожене, сяюче, щільне, не пухнасте. Приємно пахне чаєм. Якщо нанести забагато може склеїти волосся, але за кілька використань приловчилася набирати потрібну кількість продукту. По текстурі як щільний гель, маслянистий, наносити не важко.
Крем для волосся
Для мене незвична форма термозахисту, і, мабуть, якщо б я не прочитала тут відгуки, то мастила б, як зазвичай велику кількість. Дійсно, потрібна горошинка на середню довжину, волосся стає м'яким, блискучим, легко вкладається, менше посічених кінчиків, розхід в нього мінімальний. В мене шкіра голови схильна до жирності, і я не помітила, щоб волосся ставало більш жирним, натомість, в морози волосся не стає сухим і наелектризованим. Дуже сподобався цей засіб.
Крем для волосся
Незмивний крем від Olaplex моя чарівна паличка в догляді. Він надає ефект салонного догляду. В мене пористе волосся, він чудово справляється з пухнастістю, надає блиск і що важливо не переобтяжуває волосся і не жирнить. Використовую 1 раз на тиждень і завжди ефект як після салону.
Крем для волосся
Маленького розміру мені вистачило більше ніж на 6 місяців щоденного використання! Маю пористе,фарбоване в блонд волосся, довжина нижче лопаток. Засіб гарно розігріваю у долонях і після цього наношу на довжину. Чудово пригладжує волосся, надає блиску та мʼякості. Має приємний квітковий-персиковий аромат. Важлива деталь: якщо у вас тонке волосся,беріть малесеньку горошинку, адже з ним можна легко переборщити;)
Крем для волосся
Дуже давно приглядалася до цього засобу,але все ніяк не купляла)на ЧП нарешті це зробила,чому надзвичайно рада 😍 У мене пористе тонке пухнасте волосся,схильне до випадіння. Засіб гарно згладжує волосся,наповнює, має приємний аромат. Колись помилково вважала,що для мого типу підійде Sleek,купила його,от він для тонкого взагалі ноу,а цей супер❤️
Безкоштовна доставка від 2000 UAH
Безпечні способи оплати
Тільки оригінальна косметика
Система бонусів та лояльності
Кращі ціни та топ товари
Рекомендації від косметологів