Жирна шкіра голови: причини і догляд

ЩОДНЯ до нас звертається безліч клієнток із проблемою:  «швидко масніє волосся».  Якщо з проблемою «волосся випадає і не росте...» нам вдалося  трішки розібратись, і багато хто відноситься до цього питання серйозно (здача аналізів, консультація відповідних лікарів), то з шкірою голови, що швидко масніє, на вашу думку може допомогти відповідний шампунь і ... бажано все.  Але! Ми хочемо вас навчити слухати не лише нас, а, в ПЕРШУ ЧЕРГУ, ВЛАСНИЙ ОРГАНІЗМ! Адже швидке масніння шкіри голови може свідчити про серйозні захворювання.

Давайте розбиратись по порядку.

Причини швидкого помасніння шкіри голови:
1. Гормональний дисбаланс (підвищений рівень андрогену та прогестерону; особливо небезпечно, адже підвищений рівень андрогену може свідчити про захворювання яєчників  та наднирників);
2. Прийом контрацептивів;
3. Незбалансоване харчування, неправильне харчування, вживання солодкого, мучного, солоного у великих  кількостях;.
4. Порушений обмін речовин (проблеми з травною системою та печінкою);
5. Себорея;

Причини, які погіршують ситуацію:
1.Недотримання правил гігієни розчісок. Коли ввостаннє ви мили щітку?;
2. Занадто  часте використання масок;
3. Нанесення кондиціонерів та масок на шкіру голови; 
4.Недостатнє очищення шкіри голови;
5.Носіння тісних головних уборів;
6.Дуже висока температура води під час миття. 

Але зауважу, що ці причини ніколи не стануть основними.

Отже, серед вище переліченого, надіюсь я дала вам «їжу для роздумів».

Також важливим моментом є те, як ви для себе розумієте поняття «швидко масніє волосся». Адже в дитинстві ми мили голову раз в тиждень, а зараз 3-4 рази в тиждень. В такому випадку ніякої проблеми немає, бо гормональна система в дорослої дівчини активна, і цим все сказано. Проблема постає тоді, коли ви зранку посли волосся, а після обіду вже масне коріння! В такому випадку НАПОЛЯГАЮ ЗАМИСЛИТИСЬ НАД СТАНОМ ВЛАСНОГО ЗДОРОВ`Я, а не бігти та купувати шампунь проти жирності. 

Якщо ваше волосся масніє швидко: зранку помили, а на наступний ранок вже масне, а ви впевнені, що зі станом здоров`я все добре, безперечно розглядаємо варіант ПОРУШЕНОЇ СЕБОРЕГУЛЯЦІЇ!!! 
Причина тут одна - неправильний догляд (засоби з масс-маркету, або засоби, підібрані не під вашу структуру). Дуже часто наші клієнтки відмічають той факт,  що себорегуляція налаштувалася, як тільки вони підібрали комплекс відповідного до типу свого волосся за допомогою консультацій в нас! Навіть якщо комплекс був підібраний не для покращення себореляції, а для: відновлення, зволоження, розгладженя, для фарбованого волосся, для ламкого волосся і т.д. 

Якщо такий варіант не підходить, можна спробувати відновити нормальний стан себорегуляції.  Це зробити можуть лише засоби, які ви втираєте в шкіру голови та не змиваєте, тоді вони мають можливість подіяти. В рідкісних випадках, коли масність незначна,  допомагає шампунь для нормалізації себорегуляції . Але в жодному випадку такий шампунь не повинен бути як основний чи постійний у вашому догляді ! Його потрібно чергувати з іншим доглядом !!! Регулярне використання такого шампуню може пересушити волосся та шкіру голови.

Дівчатка, ми хочемо щоб ви були свідомими у виборі засобів  і також ми піклуємось про ваше здоров`я . 
Волосся, що швидко жирніє, – це проблема, з якою потрібно боротися не тільки косметичним шляхом, а й за допомогою певного режиму харчування, сну і догляду.

Sisters