X

При замовленні ELEMIS на 4400 грн - шопер з бестселерами У ПОДАРУНОК

X

При замовленні ELEMIS на 4400 грн - шопер з бестселерами У ПОДАРУНОК

Жирна шкіра голови: причини і догляд

ЩОДНЯ до нас звертається безліч клієнток із проблемою: «швидко масніє волосся». Якщо з проблемою «волосся випадає і не росте...» нам вдалося трішки розібратись і багато хто ставиться до цього питання серйозно (здача аналізів, консультація відповідних лікарів), то зі шкірою голови, що швидко масніє, на вашу думку може допомогти відповідний шампунь і ... бажано все. Але! Ми хочемо вас навчити слухати не лише нас, а в ПЕРШУ ЧЕРГУ, ВЛАСНИЙ ОРГАНІЗМ! Адже швидке масніння шкіри голови може свідчити про серйозні захворювання.

Нумо розбиратись по черзі.

Причини швидкого масніння шкіри голови:
1. Гормональний дисбаланс (підвищений рівень андрогена та прогестерону; особливо небезпечно, адже підвищений рівень андрогена може свідчити про захворювання яєчників та наднирників);
2. Прийом контрацептивів;
3. Незбалансоване харчування, неправильне харчування, вживання солодкого, мучного, солоного у великих кількостях;
4. Порушений обмін речовин (проблеми з травною системою та печінкою);
5. Себорея.

Причини, які погіршують ситуацію:
1. Недотримання правил гігієни розчісок. Коли востаннє ви мили щітку?
2. Занадто часте використання масок.
3. Нанесення кондиціонерів та масок на шкіру голови.
4. Недостатнє очищення шкіри голови.
5. Носіння тісних головних уборів.
6. Дуже висока температура води під час миття. 

Але варто зазначити, що ці причини ніколи не стануть основними.

Також важливим моментом є те, як ви для себе розумієте поняття «швидко масніє волосся». Адже в дитинстві ми мили голову раз в тиждень, а зараз 3-4 рази в тиждень. В такому випадку ніякої проблеми немає, бо гормональна система дорослої дівчини активна, і цим все сказано. Проблема постає тоді, коли ви зранку помили волосся, а після обіду вже маєте масне коріння! В такому випадку НАПОЛЯГАЄМО ЗАМИСЛИТИСЬ НАД СТАНОМ ВЛАСНОГО ЗДОРОВ`Я, а не бігти купувати шампунь проти жирності. 

Якщо ваше волосся масніє швидко: зранку помили, а на наступний ранок вже масне, а ви впевнені, що зі станом здоров`я все добре, безперечно розглядаємо варіант ПОРУШЕНОЇ СЕБОРЕГУЛЯЦІЇ!
Причина тут одна неправильний догляд (засоби з мас-маркету або засоби, підібрані не під вашу структуру). Дуже часто наші клієнтки відмічають той факт, що себорегуляція налаштувалася, як тільки вони підібрали комплекс відповідно до типу свого волосся за допомогою консультацій у нас! Навіть якщо комплекс був підібраний не для покращення себорегуляції, а для: відновлення, зволоження, розгладження, для фарбованого волосся, для ламкого волосся тощо.

Якщо такий варіант не підходить, можна спробувати відновити нормальний стан себорегуляції. Зробити це можуть лише засоби, які ви втираєте в шкіру голови та не змиваєте, тоді вони мають можливість подіяти. В рідкісних випадках, коли масність незначна, допомагає шампунь для нормалізації себорегуляції. Але в жодному випадку такий шампунь не повинен бути як основний чи постійний у вашому догляді! Його потрібно чергувати з іншим доглядом. Регулярне використання такого шампуню може пересушити волосся та шкіру голови.

Дівчатка, ми хочемо, щоб ви були свідомими у виборі засобів і також ми піклуємось про ваше здоров`я. 


Волосся, що швидко жирніє – це проблема, з якою потрібно боротися не тільки косметичним шляхом, а й за допомогою певного режиму харчування, сну і догляду.

Sisters