Шовкові резинки та тюрбани у світі здоров’я волосся: переваги використання

Шовкові аксесуари вже давно завоювали прихильність серед людей, які прагнуть зберегти красу шкіри та волосся, зробити свою рутину догляду ще більш корисною та комфортною.

Рушник-тюрбан та резинки з натурального шовку – це не просто гарний аксесуар, а дійсно ефективний спосіб збереження здоров’я пасм.

Шовк – це природний матеріал, з якого виготовляють тканину, що наділена низкою корисних властивостей.

Саме завдяки структурі та походженню цієї сировини, вироби з шовкової тканини є незамінним девайсом у б’юті сфері.

Шовкові резинки для волосся користь:

1. М’якість та гладкість. Шовк славиться своєю неймовірною гладкістю, адже сполуки з яких він утворюється розміщені дуже щільно один до одного і мають трикутний перетин, завдяки чому надають шовку гладкості та матового блиску.

Резинки з такої тканини завдяки м’яким сполукам не травмують волосся та зменшують тертя. 

2. Запобігання ламкості. Шовкова резинка забезпечує м’яке ковзання по всій довжині, що дозволяє надійно зафіксувати зачіску і в той самий час легко зняти аксесуар, який завдяки гладкості поверхні не буде виривати локони.

3. Резинки з натурального шовку запобігають утворенню вузлів, заломів та електризації волосся.

А як що до рушника-тюрбана?

1. Легкість матеріалу. На відміну від звичайного рушника, тюрбан з натурального шовку майже невагомий. Від не обтяжує волосся та не тягне його до низу, тим самим травмуючи.

2. Збереження вологи. Шовк не вбирає надмірну кількість вологи, а навпаки зберігає її у волоссі, що слугую запобіганням від сухості та ламкості.

3. У мокрому стані волосся ще більш підвладне негативним факторам. Як і шовкові резинки, тюрбан завдяки м’якості та гладкій поверхні зменшує тертя та пригладжує лусочки до волосини, що мінімізує пошкодження та дозволяє локонам залишатись гладенькими. А також, це сприяє зменшенню появи посічених кінчиків.

До загальних переваг шовку та виробів з нього можна також віднести те, що шовк є гіпоалергенною тканиною, що дозволяє використовувати його навіть для чутливої шкіри.

Також, якщо правильно дбати за виробами з шовку – вони будуть служити не один рік. Це дуже щільна тканина, яку можна порівняти з пластом металу. Шовкову тканину майже неможливо розірвати руками, на відміну від штучного матеріалу.

Попри те, що шовк є вибагливим матеріалом, він прослужить роками, якщо дотримуватись декількох простих правил:

  • Прання лише у прохолодній воді до 30 градусів на ручному режимі, або режимі «шовк».

  • Використання лише спеціальних засобів для прання шовку.

  • Відсутність довгого прямого сонячного впливу для запобігання вигорянню.

Звісно ж, окрім незліченних переваг для збереження красивого та здорового волосся, шовкові резинки та тюрбани – це естетична насолода, що дозволяє доповнити образ та просто отримати задоволення від догляду за собою.

Додайте до свого базового догляду шовкові вироби для волосся і ви будете у захваті від результату!

Sisters