Про стимуляцію росту та трішки іншого

 

Стимуляція росту вашого волосся- це складний біологічний процес!
Факт: швидкість росту волосся закладена генетично! В когось волосся росте за місяць на 4-5 см, а в когось на 0.5 см. Змінювати ваші генетичні норми ніхто не буде.

Така ж ситуація з густиною волосся! 
Факт: кількість волосяних фолікул формується ще в утробі матері! Збільшити їх кількість неможливо! Лише хірургічним способом (пересадка).

Також кожній дівчині, котра піклується про свою красу, раджу замислитися над ресурсами власного організму! На кожен міліметр волосся ваш організм виділяє певний ресурс, і якщо ви стимулюватимете ріст, то ресурс не буде збільшуватись, а буде розподілятись по тих об’ємах, які ви змушуєте його видавати! Це означає, що волосся ростиме ослабленим, ламким і швидко випаде, воно буле неповноцінним, йому не вистачатиме необхідної кількості живлення! Навіщо так знущатись? 

Але є й інша сторона медалі! Якщо у зв’язку з певними проблемами зі здоровям людини, вона втратила густину волосся, на скальпі з’явились залисини, де волосся не росте майже взагалі і густина зменшилась, тоді є сенс стимулювати ріст! Але попереджаємо, що це займе мінімум 3 місяці!

То що ж робити?
-шукати проблеми внутрішні;

-виявити власні дефіцити та почати заповнювати їх;

-використовувати косметичні засоби - ампули/лосьйони/сироватки, які необхідно втирати в шкіру голови;

 -приймати вітаміни;

 -правильно харчуватися;

  -здоровий сон.

Це все в комплексі дасть вам шанс повернути ваше волосся до життя та простимулювати ріст там,  де волосся не росте ВЗАГАЛІ!

Tакож потрібно усвідомити той факт, що слово «ламкість» та «випадіння» - це два лексично різних значення! Тому при консультаціях ставте чітко мету, особливо звертаємось до блондинок, дуже часто ви просите засоби проти випадіння, а насправді ваше волосся перепалене та ламається! Те ж саме стосується росту! У вас ламаються кінці і ви хочете стимулювати ріст? Навіщо? Щоб воно швидше росло і швидше обламувалось? Таке волосся потрібно зволожувати та укріплювати!

Красуні, хочемо щоб ви були свідомими: чітко розуміли свою проблему та усвідомлювали  успішність її вирішення.

Sisters