Дівчата, які нарощують волосся - хто вони ? 

Я ділю їх на дві категорії:
Перша - ті, котрі генетично мають тонке ламке волосся,яке важко відростити до бажаної довжини, і яке ніколи не буде мати бажаної густоти;
Друга - лінюхи, котрі хочуть все і відразу.  Генетично, їхнє волосся густе і здатне рости, але їх власниця не хоче ним займатись. 
Якщо першій категорії ще можна знайти виправдання, то для другої  - я не розумію, як так можна не любити за собою доглядати. Хоча і це також особисто справа кожної. 

Цей пост пише дівчина, що відноситься до першої категорії, і яка має досвід нарощеного волосся. Після тривалих пошуків засобів для волосся мені спала на думку ідея – «а чого я мучусь , 21 століття?». Причеплю собі коси, буду Рапунцель. Причепила. Була щаслива. Задовільнила своє жіноче бажання. Розумніше було б погратись так два - три місяці і зняти. Але ні, Рапунцель довго жила в мені. Однак здоровий глузд до мене повернувся і волосся я зняла. По довжині за цей час воно стало довшим на сантиметри три. А от по якості... воно і так бажало кращого, а тут стало на дотик наче вата... наче легеньке пір'ячко. І що найстрашніше- почало випадати. Кожне миття як страшний сон... Так в моєму житті з’явились ампули для боротьби з випадінням волосся Dikson Polipant complex , вони точно врятували мене від облисіння. І такий експеремент вкотре підштовхнув мене вивчати і шукати засоби для зміцнення, відновлення волосся, що і привело до своєї справи. 

А чи знали ви, що нарощення волосся не можна робити вагітним та годуючим, дівчатам із чутливою шкірою голови,тим, хто приймає антибіотики або гормональні препарати. Також дівчатам, які не досягнули 16 років і ті, в кого волосся коротше 10 см. А тепер я хочу запитати в майстра, яка мені робила нарощення - чому вона в мене не запитала цього? І запитаю тут в майстрів,які читають це: «чи надаєте ви інформацію клієнту про ці заборони?»

На даний час є безліч видів нарощення волосся - голлівудське, італійське, англійське, гаряче, французьке, стрічкове і китайське. Для мене особисто немає ніякої різниці, адже фініш повсюди один - випадіння, ослаблення, стоншення волосся.  І я в цьому переконалась на власному досвіді.

Що з моїм волоссям сьогодні? Його багато, хоча волосина тонка. Постійно пробиваються нові волосинки, постійно пригладжую ці смішні антенки - зв’язок із космосом. Моя довжина - за лопатки - цілком для мене комфортна. Я маю рівний зріз кінчиків і однорідну густину по всій довжині. Я і сьогодні багато працюю над якістю свого волосся і я вже знаю, як зробити його кращим. Чи хочу я знову стати тою Рапунцель з нарощеним? Ні, не хочу. Тепер я старша. Тепер я в гармонії з собою. Тільки не подумайте, що всі, хто нарощує не в гармонії з собою) Жінці властиво хотіти змін, дивувати оточуючих, вражати чоловіка. Але коли це не в міру, а в перспективі приносить шкоду - це вже не гармонія, і довге волосся навряд чи вирішить ваші особисті проблеми.
Як я відношусь до процедури нарощення волосся? НЕГАТИВНО!

Sisters