Дівчата, які нарощують волосся — хто вони? 

Ми ділимо їх на дві категорії:

Перша ті, котрі генетично мають тонке, ламке волосся, яке важко відростити до бажаної довжини, і яке ніколи не буде мати бажаної густоти;

Друга лінюхи, котрі хочуть все і відразу. Генетично, їхнє волосся густе і здатне рости, але їхня власниця не хоче ним займатись. 

Якщо першій категорії ще можна знайти виправдання, то щодо другої — ми не розуміємо, як так можна не любити за собою доглядати. Хоча і це також особиста справа кожної. 

Це пише дівчина, що належить до першої категорії, і яка має досвід нарощеного волосся. Після тривалих пошуків засобів для волосся на думку спала ідея – «а чого я мучусь, 21 століття?». Причеплю собі коси, буду Рапунцель. Причепила. Була щаслива. Задовільнила своє жіноче бажання. Розумніше було б погратись так два-три місяці і зняти. Але ні, в мені довго жила Рапунцель. Однак до мене повернувся здоровий глузд і волосся я зняла. По довжині за цей час воно стало довшим на сантиметри три. А от по якості... воно і так бажало кращого, а тут стало на дотик наче вата... наче легеньке пір'ячко. І що найстрашніше почало випадати. Кожне миття, як страшний сон... Так в моєму житті з’явились ампули для боротьби з випадінням волосся Dikson Polipant complex, вони точно врятували мене від облисіння. І такий експеримент вкотре підштовхнув вивчати і шукати засоби для зміцнення, відновлення волосся, що і привело до своєї справи. 

А чи знали ви, що нарощення волосся не можна робити вагітним та годуючим, дівчатам із чутливою шкірою голови, тим, хто приймає антибіотики або гормональні препарати? Також дівчатам, які не досягнули 16 років і тим, у кого волосся коротше 10 см. А тепер я хочу запитати у майстра, яка мені робила нарощення чому вона не запитала у мене цього? І запитаю тут у майстрів, які читають це: «Чи надаєте ви інформацію клієнту про ці обмеження?».

На даний час є безліч видів нарощення волосся голлівудське, італійське, англійське, гаряче, французьке, стрічкове і китайське. Для мене особисто немає ніякої різниці, адже наслідок повсюди один випадіння, ослаблення, стоншення волосся. І я в цьому переконалась на власному досвіді.

Що з моїм волоссям сьогодні? Його багато, хоча волосина тонка. Постійно пробиваються нові волосинки, постійно пригладжую ці смішні антенки зв’язок із космосом. Моя довжина за лопатки і вона цілком для мене комфортна. Я маю рівний зріз кінчиків і однорідну густину по всій довжині. Я і сьогодні багато працюю над якістю свого волосся і вже знаю, як зробити його кращим.

Чи хочу я знову стати тою Рапунцель з нарощеним? Ні, не хочу. Тепер я старша. Тепер я в гармонії з собою. Тільки не подумайте, що всі, хто нарощує не в гармонії з собою) Жінці властиво хотіти змін, дивувати оточуючих, вражати чоловіка. Але коли це не в міру, а в перспективі приносить шкоду це вже не гармонія і довге волосся навряд чи розв'яже ваші особисті проблеми.

Як я ставлюсь до процедури нарощення волосся?

НЕГАТИВНО!

Sisters