ЦЕ СТРАШНЕ СЛОВО: СИЛІКОНИ

Цей складник викликає багато суперечок, його бояться, стараються уникати, однак роль цього інгредієнта часто дуже перебільшена. Ті, хто знають нашу з сестричкою історію , знають про те, що ми відновили своє волосся із стану вбитої паклі. Ті, хто знають принципи нашої роботи, знають про те, що ми не просто продаємо косметику, а вчимо правильно поетапно її використовувати.
     А зараз я відкрию вам страшну таємницю. Якщо я викину зі свого асортименту  засоби , які містить силікони, на моїх полицях залишиться 20% товару , з яких - позиції,  де цей складник просто непотрібен для функціональності засобу, а також органічні засоби , які наявні виключно для того, щоб задовільнити бажання найприскіпливіших клієнтів. 
    Який ефект дають силікони ? Вкривають волосину плівкою. Дівчатка, коли ви просите показати сироватку, спрей чи маску, від яких волосся буде моментально гладеньким, шовковим, блискучим, то знайте,  що такий ефект частково дають ці страшні силікони! Вони вкривають волосину щільною блискучою плівкою, і в результаті ви отримуєте блискуче гладеньке волосся, яке легко розчісується. І такий стан волосся говорить про те, що ви не вилікували його, а замаскували його нерівну структуру, волосина стала щільнішою і більше не плутається.
    Поряд із силіконами у якісних професійних засобах є інші складники - протеїни , колаген, шовк, кератин , які мають лікувальний та накопичувальний ефект для волосся. Силікони ж зазвичай летючі і легко змиваються водою.Окрім того, засоби із силіконами це спасіння волосся, для яких наступний етап життєвого циклу - ножиці. Тобто воно таке спалене і вбите, що його вже нічим не спасти.
    Тому, коли до мене звертається блондинка із дуже пошкодженим волоссям, або дівчинка,, яка рік вирівнювала волосся металічною праскою без термозахисту - одні із засобів, які я раджу - це звичайно будуть засоби, котрі містять силікони. І коли така категорія клієнтів каже: "о нііі, силікони, я за натуральний догляд", - вони мені нагадають людину, яка з понеділка по п`ятницю щодня вживає алкоголь , а в суботу йде в спортзал вести здоровий спосіб життя. А в понеділок ... історія повторюється.Тому для тих, хто хімічно чи фізично вбив своє волосся - відновлення для вас не існує, є можливість замаскувати цей сумний стан, або ж відрізати все пошкоджене.
    Візьмемо, для прикладу,  арганову олію, яку називають золотом для волосся. Ви пробували нанести її на вологе чи сухе волосся в чистому вигляді? Вона абсолютно не поглинається! Якщо подивитись на склад двох найпопулярніших наших олійок для волосся: Moroccanoil Oil Treatment та Dikson Argabeta Up Olio , на перших двох позиціях ідуть два силікони, і тільки третя - арганова олія! І все для того, щоб зробити це цінне масло адаптованим для косметичного використання.
  Силікон всього лиш покращує властивість засобу. Природнього аналогу цьому продукту немає. Олія броколі? Спробуйте перевірити її здатність робити волосся блискучим і шовковистим і полегшувати розчісування.
Тому засоби із силіконами можна використовувати. Але з розумом, що означає:
- уникати засобів, де вміст силікону 50% і більше;
- не забувати про використання шампуню глибокого очищення, який змиває силікони ,які не розчиняються у воді.
    Тому, дівчатка, вишукувати у засобі силікони ( які найчастіше в професійних засобах стоять на останніх позиціях, а отже знаходяться у мізерній кількості ), це те ж саме що рахувати калорії в смачному тістечку і відмовитись від нього. Дивіться на речі простіше і не піддавайтесь нав’язаній істерії.

Sisters