Кондиціонер для волосся від NEUMA
Кондиціонер для волосся
Дуже крутий кондиціонер. Буквально тільки но почала наносити на волосся, а воно одразу стало гладким і важким. Такий собі ефект маски в цього кондиціонера. Дуже приємний ненавʼязливий аромат. Точно придбаю повний розмір засобу!!
Кондиціонер для волосся
Гарно зволожує та розплутує волосся. Для мене цей кондиціонер більше як маска, тримаю хоча б 10 хв. Волосся мʼяке, сяюче, кінчики виглядають живими, пухнастості немає. І в цієї лінійки дуже приємний аромат, найбільше сподобався.
Ополіскувач для волосся
Засіб,що допомагає зберігати голову чистою довше 😍 приємний холодок,неймовірне відчуття чистоти скальпу після використання. Маст хев на літній період за рахунок охолодження шкіри голови в процесі використання. До цього користувалась тільки абразивними засобами які часто важко вимивалися ,а цей засіб робить все те саме але змивається як звичайний шампунчик.Я купила повнорозмірну версію після тестеру. Надзвичайно розсипчксте та свіже волосся після цього засобу. Взагалі ця фірма має чудові засоби для волосся та тіла.
Кондиціонер для волосся
Отримала кондиціонер в подарунок і залишилась дуже задоволена ним. Після використання волосся розгладжене, мʼяке, блискуче та зволожене. Має дуже приємний запах мʼяти, який дійсно освіжає волосся. У використанні економний, оскільки має густу насичену консистенцію. Використовую через миття, а то й через два. Для пористого сухого волосся схильного до швидкого жирніння підійшов ідеально.
Кондиціонер для волосся
Купила цей кондиціонер просто, бо ціна сподобалася. Не покладала на нього великих сподівань. А тепер рука лише до нього тягнеться. Моє волосся: пористе, освітлене, схильне до пухнастості. Волосина середньої товщини, середньої густини. Текстура засобу густа, дуже приємна, аромат теж класний, свіженький. Економний у використанні. Кондиціонер добре зволожує, не переобтяжує, не забирає обʼєм. Дуже подобається волосся після нього. Чергую його з протеїновими засобами, щоб був баланс по зволоженню та відновленню. Наношу його як на хвилинку, так і на 5-10, результат щоразу приємний — ковзке волосся, зволожене та здорове на вигляд.
Кондиціонер для волосся
Засіб мені здався трохи посереднім. Забирає об'єм (це великий мінус), розгладжує, розплутує. Консистенція досить густа, пахне приємно.Маю фарбоване волосся, чи зберігає засіб колір сказати нічого не можу, бо волосся в мене ніколи не вигорає. Повторювати засіб точно не буду, в нього ще й банка наче металева, як дезодорант-спрей. Я зазвичай розрізаю банки, щоб забрати весь засіб, з цим кондиціонером такий фокус не вийде.
Кондиціонер для волосся
Кращої маски в житті не пробувала. Обтяжує якраз в міру, робить м'яким, блискучим, не плутається після неї волосся. Чудо! Варта кожної копійки!
Кондиціонер для волосся
Класний! Мені Його достатньо, але і не забагато за умови щоденного використання. З ним волосся щільніше, розгладжене, розсипчасте .Хороша база, я б назвала так. Знімаю бал за аромат:)
Кондиціонер для волосся
Я власниця пористого, натурального волосся. Кондиціонер має насичений склад. Як і притаманно бренду в складі знайдемо потужну кондиціонуючу основу, яка чудово розгладжує та помʼякшує волосся. Крім того, в кондиціонері достатньо компонентів здатних притягувати і утримувати вологу. Дуже пошкодженому, пористому волоссю можна брати на глибокий догляд. Всім іншим буде класним варіантом на щодень на 5 хв. Має приємний свіжий аромат, близький до цитрусових, який залишається на волоссі. Після використання кондиціонеру волосся гладке, блискуче, зволожене, розсипається. Дуже задоволена засобом!
Кондиціонер для волосся
Маю велику банку цього кондиціонеру. Для мене - це база, коли не хочеться чогось більш обтяжуючого. Він досить легкий. В мене довге тонке волосся. Розплутує він не найкраще. Має гарний свіжий аромат, не навʼязливий. Текстура рідка. На мою думку не підійде пошкодженому чи дуже сухому волоссю. Мені від нього мало зволоження, але на щодень коли не потрібно робити живильні процедури, а просто помити шампунем і нанести кондиціонер, він підійде.
Кондиціонер для волосся
Непоганий бютжетний зволожуючий кондиціонер. Я його брала на чергування із більш кращим по складу від Lebel, то для чергування мені підійшов добре. Волосинку пригладжує, розчісування полегшує.
Кондиціонер для волосся
Дівчата,ну шикарний кондиціонер,просто шикарний🔥 Волосся мʼяке, розсипчасте, зволожене. Наношу і дітям,і собі- всім підходить ідеально,бо він реально класний базовий продукт. При чому, у мене пористе волосся, у дітей скловидне. Вже закінчується,але візьму ще.
Безкоштовна доставка від 2000 UAH
Безпечні способи оплати
Тільки оригінальна косметика
Система бонусів та лояльності
Кращі ціни та топ товари
Рекомендації від косметологів