Сушка волосся феном: кому потрібна?

Актуальна проблема багатьох клієнтів тьмяне, жорстке, пористе волосся. До речі, чи знаєте ви, що чим більше волосся пошкоджене, тим більше воно пористе? Пористість волосся — це рівень розкриття (відшарування) кутикули. Висока пористість волосся шкідлива, адже у волоссі нічого не затримується: ні вода, ні корисні компоненти. На такому волоссі ви зробите маску, інтенсивну ампулу чи процедуру, а ефект протримається до 1-2 миттів.

Щоб цю пористість прибрати, волосся потрібно згладжувати! Незмивними засобами і ...СУШКОЮ ВОЛОССЯ ФЕНОМ! Як вже було зазначено, пористе волосся це волосся пошкоджене або таке, за яким не доглядають (не вкладають, не сушать, нехтують стандартними правилами догляду). Отже, на пористому волоссі кутикула припіднята, коли ви не сушите волосся, то кутикула висихає як завгодно, лусочки одна за одну механічно чіпляються і, звісно, обламуються! Тому варіант: «не сушу волосся, даю йому відпочити, а воно стало ще гіршим» — це абсолютно логічний наслідок!

Яке волосся потрібно сушити? 

- Всі види фарбованого волосся, особливо білявкам;
- Волосся після шкідливих хімічних процедур;
- Волосся, яке постійно витягується праскою.

А знаєте, що завдає найбільшої шкоди вашому волоссю? Коли кутикула не підлягатиме відновленню? Коли ви даєте можливість волоссю висохнути природним способом, а потім витягуєте утюжком. Дівчата! Так не можна! Спочатку сушимо волосся, потім наносимо сильний термозахист, потім, якщо є гостра потреба, витягуємо праскою (але в перспективі радимо взагалі від неї відмовитись!).
Грубо кажучи, при сушці феном ви висушуєте воду з волосся і, в процесі випаровування, ви під напрямом руху повітря вкладаєте кутикулу! А з утюжком ви кутикулу, яка вже суха, просто палите.

Як сушити волосся?

- Феном з іонізацією, на холодному або теплому повітрі (не гарячому);
- З брашем, таким, який вам комфортний і зручний;
- З хорошими незмивними засобами відповідно під вашу структуру.

Яке волосся не потрібно сушити?

Від природи міцне, гладке волосся;
Не фарбоване ні разу, та абсолютно не пошкоджене;

На жаль, таке зустрічається рідко.

Sisters