ПРО СЕБОРЕЙНИЙ ДЕРМАТИТ

На жаль, проблема себорейного дерматиту досить поширена у сучасних реаліях серед жінок і чоловіків. У понад 90% людей на шкірі голови присутні дріжджові грибки, які харчуються себумом та виділяють жирні кислоти (їх надмірне виділення стає причиною утворення лупи). Але при правильному очищенні шкіри, дані організми не здатні спровокувати розвиток патологічних процесів.

Існує три групи себорейного дерматиту. Цей аспект важливий і в діагностиці проблеми.

  1. Жирний тип виникає при надмірному функціонуванні сальних залоз, характеризується виділенням жирного секрету, утворенням виразок і ранок. Окрім цього, шкіра має яскраво виражений неприємний запах;
  2. Сухий тип утворюється при підвищеній чутливості шкіри, характеризується розтріскуванням на уражених ділянках шкіри, а також сухістю і ламкістю волосся;
  3. Змішаний тип зустрічається найчастіше і супроводжується комплексом ознак як сухого, так і жирного типу. 
    Серед найпоширеніших причин розвитку себореї можна виділити наступні:
  4. Спадкова особливість складу шкірного сала;
  5. Неправильне очищення та догляд за шкірою голови в пубертатний період;
  6. Шкідливі звички;
  7. Психоемоційні проблеми

Себорейний дерматит супроводжується надмірною чутливістю та лущенням шкіри голови, що надалі приводить до появи сухої або жирної лупи. Окрім цього, додається відчуття стягнутості шкіри, свербіж, можуть з'являтися ранки та неприємні, больові відчуття. А в осінньо-весняний період захворювання схильне до загострення, саме тому так важливо підібрати правильну схему лікування у лікаря-трихолога або дерматолога.

Для того, щоб тримати перебіг себореї під контролем, важливо правильно очищувати шкіру, приділяти належну увагу відновленню гідроліпідного балансу, а також заспокоєнню і тонізуванню.

А головне, потрібно пам'ятати, що для того, щоб швидше досягнути бажаного результату і максимально продовжити ремісію надважливо дотримуватися комплексного та регулярного догляду не тільки за волоссям і шкірою голови, а й за організмом в цілому.

 

Рекомендована продукція для лікування себорейного дерматиту:

Sisters