Причини випадіння волосся

Ця проблема не має вікових обмежень, чи сезонного періоду, адже з нею може стикнутись будь-хто в будь який період року та свого життя!

Частіше за все до нас звертаються жінки з не приємною проблемою дифузного випадіння волосся, тобто волосся випадає надміру , але однаково по всій площі голови. До речі, ви можете самостійно вдома провести тест щоб переконатись чи у вас надміру випадає волосся, для цього потрібно 3-4 дні не мити волосся, а потім між пальцями провести пасмо, якщо в долоні лишиться 3-5 волосин це свідчить , що випадіння надмірне і варто цією проблемою зайнятись ретельно та відповідально!Причин може бути безліч, найчастіше зустрічаються наступні:

період вагітності чи післяпологовий стан;

різка втрата ваги;

різні хвороби, від шкірних до венорологічних;

гормональний фон (підвищений чоловічий гормон);

шкідливі звички (паління, алкоголь, наркотики)

постійні стреси та не досипання.

Будьте уважною!

Інколи вам здається , що волосся випадає надміру, але насправді це не так, адже норма в добу це 50-100 волосин.!!

Помилково вважати , що ваше волосся випадає від: •неправильного догляду, •маслянистих масок, •частого сушіння феном. Це може погіршити лише їх зовнішній вигляд (волосся стане тмяне та сухе), або ж волосинка просто почне ламатися , навіть біля самого коріння, але випасти з коренем вона не може!!

Також не варто розчаровуватися, якщо протягом 2-3 місяців після початку лікування та використання засобів проти випадіння воно не зупиняється, адже волосинка, яка вже готується до випадіння , покидає вашу голову протягом 3 місяців!

Тому не варто чекати ефекту через місяць, інколи це займе часу до пів року! Також не всі засоби дають 100% ефект, інколи перепробувати варто багато чого, але все ж таки знайти свій «еліксир здорового та довгого волосся!»

!В боротьбі з випадінням варто дотримуватись золотих правил: не лінуватись, не економити (я не маю на увазі витрачати по 3-4 тис. на догляд, але чекати ефекту від одного шампуню точно не варто).

Найефективніша така система догляду: шампунь+бальзам+незмивний засіб(ампульне лікування)+здорова їжа+вітаміни внутрішно.

Sisters