Причини випадіння волосся

Ця проблема не має вікових обмежень, чи сезонного періоду, адже з нею може стикнутись будь-хто в будь-який період року та свого життя!

 

Частіше за все до нас звертаються жінки з проблемою дифузного випадіння волосся, тобто волосся випадає надміру, але однаково по всій площі голови. До речі, ви можете самостійно вдома провести тест, щоб переконатись чи у вас надміру випадає волосся, для цього потрібно 3-4 дні не мити волосся, а потім між пальцями провести пасмо, якщо в долоні лишиться 3-5 волосин це свідчить, що випадіння надмірне і варто цією проблемою зайнятись ретельно та відповідально!

 

Причин може бути безліч, найчастіше зустрічаються наступні:

 

- період вагітності чи післяпологовий стан;

- різка втрата ваги;

- різні хвороби, від шкірних до венерологічних;

- гормональний фон (підвищений чоловічий гормон);

- шкідливі звички (паління, алкоголь, наркотики);

- постійні стреси та не досипання.

 

Будьте уважною!

 

Інколи вам здається, що волосся випадає надміру, але насправді це не так, адже норма в добу це 50-100 волосин!

 

Помилково вважати, що ваше волосся випадає від:

•неправильного догляду,

•маслянистих масок,

•частого сушіння феном.

 

Це може погіршити лише їх зовнішній вигляд (волосся стане тьмяне та сухе), або ж волосинка просто почне ламатися, навіть біля самого коріння, але випасти з коренем вона не може.

 

Також не варто розчаровуватися, якщо протягом 2-3 місяців після початку лікування та використання засобів проти випадіння воно не зупиняється, адже волосинка, яка вже готується до випадіння, покидає вашу голову протягом 3 місяців! Тому не чекайте ефекту через місяць, інколи це займе часу до пів року! Також не всі засоби дають 100% ефект, інколи перепробувати варто багато чого, але все ж таки знайти свій «еліксир здорового та довгого волосся!».

 

В боротьбі з випадінням варто дотримуватись золотих правил: не лінуватись, не економити (не мається на увазі витрачати по 3-4 тис. на догляд, але чекати ефекту від одного шампуню точно не варто).

Найефективніша така система догляду: шампунь+бальзам+незмивний засіб(ампульне лікування)+здорова їжа+вітаміни внутрішньо.

Sisters