Аксесуари для волосся від SISTERS
Крабіки для волосся
Це найкращий крабик для волосся! За цілий день його носіння не боліла голова, такого не було ні з чим іншим. Підбирає ВСЕ волосся і добре тримає
Щітка для волосся
Користуюсь цим брендом вже декілька років, гребінці дуже круті! такий великий формат в мене вдома, а в подорож беру міні версію Я просто вже не можу розчісуватись іншими, і не хочу) Якось для порівняння взяла якийсь інший гребінець, і це кошмар) коли є з чим порівняти Рекомендую усім, вартують кожної гривні!
Рушник-тюрбан
Дуже полюбила цей тюрбан. Дуже зручний та легкий у використанні, добре і швидко поглинає зайву вологу, не псує волосся. Користуюся вже тривалий час, а на вигляд він як новий, ґудзик красивий і добре зафіксований. До появи даного тюрбана вважала, що це непотрібна річ, і можна обійтися рушником🙂 зараз не уявляю миття волосся без нього.
Браш для волосся
Дуже хороший брашинг. З ним укладання волосся стала на багато легшим. Маю тонке, пористе волосся середньої довжини, то обрала діаметр 35 мм. Добре витягує волосся при сушінні з феном. Вже досить тривалий час користуюся, а браш має ідеальний вигляд в стан. Тому що виготовлений з якісних матеріалів.
Резинки для волосся
Якщо ви також любите постійно використовувати резиночки,але щоб вони були гарні і не псували волосся-на даний набір точно вартує звернути увагу. На ніч постійно заплітаю косу-на ранок немає ніяких заломів від резинки, волосся на ній не залишається і вона не сповзає з довжини. Я ще люблю їх розставити по сумочках, бо під час вітру чи екстрених ситуаціях,коли треба зібрати волосся, необхідно, щоб резинка завжди була поруч. Дуже гарна якість, не розтягуються, не витрачають насиченість кольору.
Рушник-тюрбан
Тюрбан дуууже класний😍Якісний, зручний,приємний на дотик,комфортно і зручно відчувається на голові.Гарно вбирає вологу з волосся.Досить великий,завдяки чому підійде для будь якої довжини і густини волосся.Довжина тюрбана 66 см,а ширина 26 см.100%мікрофібра. Фіксується на ґудзик.Мені він неймовірно сподобався🫶
Щітка для волосся
Легесенька, приємна на дотик, дуже красива щітка для волосся. Дуже приємно шкрябає шкіру голови, не рве , те волосся що лишається на щітці легко знімається.
Щітка для волосся
Стильна та приємна
Резинки для волосся
Хороші резинки, добре тримають волосся.
Щітки для укладки волосся
Щіткою легко витягувати волосся при сушці феном. Довжина стає менше пухнастою, рівнішою. У ручці схована маленька штучка, якою легко робити пробори. Розчіска не сковзить у руці. Волосся не застряє в стиках, не рветься. За пів року використання щітка залишилася в гарному стані, щетина не випала, зубці не деформувалися.
Атласні резинки для волосся
Здається я фанат інвізібабл, можу вже складати колекцію з них. Дуже красиві резинки, як і всі цієї фірми дуже люблю їх за те, що тримають добре волосся, але при тому не залишають заломів ніяких. В цих дуже подобається сама тканина, за рахунок цього вони стають ще мягкіші і делікатніші
Щітка для волосся
Щітка дуже класна☺️Для мого тонкого волосся чудово підійшла.Нею комфортно розчісувати волосся.І,що саме головне,волосся не електризується при розчісуванні.Сама щітка легенька і зручно тримати в руці.А також,як на мене,в чорному кольорі вона виглядає стильно і лаконічно✨
Безкоштовна доставка від 2000 UAH
Безпечні способи оплати
Тільки оригінальна косметика
Система бонусів та лояльності
Кращі ціни та топ товари
Рекомендації від косметологів