Волосся
Автор: Марʼяна Гродзевич [artnav] Сучасні стайлери, праски, фени та плойки значно полегшують життя та економлять час для створення зачіски. Але при щоденному використанні цих приладів волосся може...
Кондиціонер для волосся
Завжди шукаю «той самий» ідеальний кондиціонер, і здається знайшла!) Був у мене пробник, і після першого ж використання я зрозуміла, що це стовідсоткове попадання. Одразу пішла купувати повний розмір. У мене тонке, не пористе, не густе, склоподібне волосся. Обожнюю цей ефект, коли під час змивання кондиціонеру волосся, наче шовк. Протягом дня волосся легко розчесується. Запах у нього травʼянистий, але приємний. Це ну дуууже крутий кондиціонер! Не бюджетний, але вартий кожної гривні!
Ополіскувач для волосся
Неймовірно шикарний засіб. В мене швидко масніюча шкіра голови. Через що доводиться мало не щодня мити голову. Тільки придбала засіб і вже готова оди йому співати. Текстура ріденька, завдяки носику гарно розподіляється по шкірі голови. В поєднанні з вологою вспінюється. Волосся після нього таке свіже, просто вау. Таке враження що всі рази до того не було настільки гарно промите. Ніколи не думала, що він може стати фаворитом для мене. Але він перевершив всі мої очікування
Кондиціонер для волосся
Купила цей кондиціонер просто, бо ціна сподобалася. Не покладала на нього великих сподівань. А тепер рука лише до нього тягнеться. Моє волосся: пористе, освітлене, схильне до пухнастості. Волосина середньої товщини, середньої густини. Текстура засобу густа, дуже приємна, аромат теж класний, свіженький. Економний у використанні. Кондиціонер добре зволожує, не переобтяжує, не забирає обʼєм. Дуже подобається волосся після нього. Чергую його з протеїновими засобами, щоб був баланс по зволоженню та відновленню. Наношу його як на хвилинку, так і на 5-10, результат щоразу приємний — ковзке волосся, зволожене та здорове на вигляд.
Кондиціонер для волосся
Засіб мені здався трохи посереднім. Забирає об'єм (це великий мінус), розгладжує, розплутує. Консистенція досить густа, пахне приємно.Маю фарбоване волосся, чи зберігає засіб колір сказати нічого не можу, бо волосся в мене ніколи не вигорає. Повторювати засіб точно не буду, в нього ще й банка наче металева, як дезодорант-спрей. Я зазвичай розрізаю банки, щоб забрати весь засіб, з цим кондиціонером такий фокус не вийде.
Кондиціонер для волосся
Кращої маски в житті не пробувала. Обтяжує якраз в міру, робить м'яким, блискучим, не плутається після неї волосся. Чудо! Варта кожної копійки!
Кондиціонер для волосся
Класний! Мені Його достатньо, але і не забагато за умови щоденного використання. З ним волосся щільніше, розгладжене, розсипчасте .Хороша база, я б назвала так. Знімаю бал за аромат:)
Кондиціонер для волосся
Я власниця пористого, натурального волосся. Кондиціонер має насичений склад. Як і притаманно бренду в складі знайдемо потужну кондиціонуючу основу, яка чудово розгладжує та помʼякшує волосся. Крім того, в кондиціонері достатньо компонентів здатних притягувати і утримувати вологу. Дуже пошкодженому, пористому волоссю можна брати на глибокий догляд. Всім іншим буде класним варіантом на щодень на 5 хв. Має приємний свіжий аромат, близький до цитрусових, який залишається на волоссі. Після використання кондиціонеру волосся гладке, блискуче, зволожене, розсипається. Дуже задоволена засобом!
Кондиціонер для волосся
Маю велику банку цього кондиціонеру. Для мене - це база, коли не хочеться чогось більш обтяжуючого. Він досить легкий. В мене довге тонке волосся. Розплутує він не найкраще. Має гарний свіжий аромат, не навʼязливий. Текстура рідка. На мою думку не підійде пошкодженому чи дуже сухому волоссю. Мені від нього мало зволоження, але на щодень коли не потрібно робити живильні процедури, а просто помити шампунем і нанести кондиціонер, він підійде.
Кондиціонер для волосся
Непоганий бютжетний зволожуючий кондиціонер. Я його брала на чергування із більш кращим по складу від Lebel, то для чергування мені підійшов добре. Волосинку пригладжує, розчісування полегшує.
Кондиціонер для волосся
Дівчата,ну шикарний кондиціонер,просто шикарний🔥 Волосся мʼяке, розсипчасте, зволожене. Наношу і дітям,і собі- всім підходить ідеально,бо він реально класний базовий продукт. При чому, у мене пористе волосся, у дітей скловидне. Вже закінчується,але візьму ще.
Кондиціонер для волосся
Цей кондиціонер використовувала і я, на своє пористе,пошкоджене волосся, так і моя сестра, на пряме,натуральне волосся, і на жаль, він нам не зайшов. Його важко видавлювати з банки, аромат технічний. Волосся він не розплутує при нанесенні, під час змивання воно жорстке та заплутане. Під час сушіння хочеться нанести багато незмивного засобу, щоб компенсувати дію кондиціонера. Ще раз не придбала б його.
Кондиціонер для волосся
Цей кондиціонер закохав у себе з мініатюрки, гарно зволожу зволожує та надає освіжаючий ментоловий ефект шкірі голови (моє волосся тонке, світле, фарбоване з жирніючим корінням). Взяла у використання великий обєм, і от при щоденному (через день) використанеі волосся мтало сухе🤷♀️, тому буду використовувати його 1-2 рази на тиждень. Констстенці кондиціоннру досить плотна, має колір топленого молока, і володіє однозначним виграшним ефектом-прохолода і свіжість шкіри голови. Вцілому кондиціонер хороший.
Безкоштовна доставка від 2000 UAH
Безпечні способи оплати
Тільки оригінальна косметика
Система бонусів та лояльності
Кращі ціни та топ товари
Рекомендації від косметологів