Синці під очима. Яку косметику обрати, та на які компоненти звертати увагу при виборі засобу для шкіри навколо очей

Темні кола під очима — це одна з найпоширеніших косметичних проблем, з якими стикаються багато наших клієнтів. Темні кола можуть бути спричинені різними факторами, такими як генетика, старіння, недостатній сон, стрес, надмірне споживання алкоголю або некоректний догляд за шкірою.
Оскільки шкіра під очима дуже тонка і ніжна, кровоносні судини під нею з часом стають більш помітними, що може сприяти появі темних кіл. За даними Американської академії офтальмології, з часом тканини навколо очей слабшають. Втрата об'єму та колагену може призвести до змін, які проявляються у вигляді темних кіл внаслідок того, що посилюється ефект тіні.
 

Існує два шляхи для усунення/зменшення видимості темних кіл: косметичні процедури в спеціаліста та корекція домашнього догляду.

Ми б не були з вами чесними, якби сказали, що темні кола можна повністю ліквідувати косметичними засобами. Косметичні процедури є найефективнішим способом лікування темних кіл, вони включають ін'єкційні філери, блефаропластику, лазерне шліфування шкіри за допомогою CO2.
 

Якщо ж косметичні процедури не для вас, використання кремів для шкіри навколо очей і засобів по догляду за шкірою все одно може допомогти зменшити видимість темних кіл.

Один з найкращих способів зменшити видимість темних кіл під очима — це зволоження шкіри за допомогою кремів для шкіри навколо очей з інгредієнтами, що стимулюють вироблення колагену, покращують мікроциркуляцію крові. Важливо знати свій тип шкіри та вибирати засоби, які підходять саме вам.
 

Що ж шукати на упаковці чи в складі засобу для боротьби з темними колами?

  • Кофеїн звужує кровоносні судини під очима, зменшуючи почервоніння. Тим, у кого темні кола з'являються через те, що тонка шкіра навколо очей робить кровоносні судини більш помітними, варто звернути увагу на крем для шкіри навколо очей, що містить кофеїн, який також може допомогти при набряках під очима. До прикладу дієвий крем від Instytutum Truly Transforming Brightening Eye Cream.
  • Ретинол (похідна вітаміну А). Ретинол допомагає запобігти утворенню дрібних і глибоких зморшків, стимулюючи клітинний обмін у шкірі. Однак, креми з вмістом ретинолу слід використовувати з обережністю і проконсультуватись щодо правильного введення засобу перед покупкою з консультантом, оскільки ретинол часто може викликати сухість і подразнення. Варіанти засобів Medik8 Crystal Retinal Ceramide Eye 3, Is Clinical Youth Eye Complex, Medik8 r-Retinoate Day and Night Eye Serum, Beauty of Joseon Revive Eye Serum Ginseng + Retinal.
  • Вітамін С і поліфеноли допомагають зменшити окислювальний стрес, спричинений забруднювачами навколишнього середовища та мають освітлюючий ефект на шкіру. Варіанти засобів Medik8 C Tetra Eye, Is Clinical C Eye Advance+.
  • Пептиди — це будівельні блоки колагену, який допомагає зберегти шкіру пружною і гладенькою. Оскільки шкіра навколо очей тонка, креми з вмістом пептидів, можуть допомогти зміцнити і потовщити шкіру навколо очей. Allies Of Skin Peptides & Omegas Firming Eye Cream, Cosmedix Opti Crystal, Instytutum Truly-Transforming Brightening Eye Cream.
  • Гіалуронова кислота зволожує, наповнює, що може допомогти замаскувати темні кола під очима. Вона має ефект наповнення і також може бути хорошим варіантом, якщо ваші темні кола з'явилися через втрату об'єму. Наприклад, Medik8 Illuminating Eye Balm, який мінімізує одутлість і темні кола завдяки спільній дії натуральних заспокійливих екстрактів і світловідбивальних мінеральних пігментів. Мультимолекулярна гіалуронова кислота і гліцерин притягують вологу до тендітної зони очей, розгладжують зморшки, які виникли внаслідок дегідратації.
  • На додаток до кремів для очей, хочеться включити не менш важливі поради щодо догляду за цією делікатною ділянкою.

Не забувайте про захист від сонця! Ультрафіолетове випромінювання може погіршити стан шкіри навколо очей, призвести до втрати об'єму і гіперпігментації, яка в іншому випадку може призвести до появи темних кіл, тому важливо використовувати сонцезахисні креми для захисту цієї ніжної ділянки від сонячних променів. Наприклад, Medik8 Advanced Day Eye Protect 15 мл.

 

Sisters