Догляд за шкірою рук та ніг: секрети м’якості та догляд за нігтями

Як відомо, руки – візитна картка кожної жінки. Вони відображають вік, адже ліпідний захисний шар шкіри рук значно нижчий, аніж на інших ділянках тіла. Крім цього, руки постійно контактують із зовнішніми подразниками, що негативно впливає на їхній стан. А з віком шкіра рук втрачає еластичність та природну зволоженість. Тому догляд за шкірою рук та нігтів має стати невід’ємною частиною ритуалу для кожної жінки. 

Отже, які особливості догляду за шкірою рук?

Правила догляду за шкірою рук достатньо прості, але вимагають регулярності. Регулярний домашній догляд за шкірою рук та нігтями допомагає сповільнити ці процеси та зберегти молодість шкіри рук. Догляд за нігтями та шкірою рук не потребує багато часу та зусиль. Прості та послідовні правила щоденного догляду за шкірою рук і нігтів допоможуть вам запобігти виникненню зморшок, позбавить від сухості та втрати тонусу:

  1. Очищення. Використовуйте для догляду за шкірою рук і нігтями делікатне та бережне мило, що не порушуватиме захисний бар’єр шкіри та не залишатиме відчуття стягнутості: LA BIOSTHETIQUE Spa Refreshing Hand Wash.
  2. Зволоження. Особливості догляду за шкірою рук має включати зволоження. Щоденно зволожуйте руки протягом дня за допомогою крему для рук: Needly, Davines oi, La biosthetique. У випадках, коли шкіра обвітрена, більш вразлива, пересушена, використовуйте спеціальні зволожуючі маски-рукавички для рук.
  3. Догляд за шкірою рук і нігтями має містити захист від УФ-випромінювання. У період активного сонячного випромінювання використовуйте крем із рівнем захисту від ультрафіолету. Це запобігатиме утворенню пігментації та передчасних зморшок:
  • Водостійка сонцезахисна емульсія LA BIOSTHETIQUE Soleil Emulsion SPF 25
  • Сонцезахисний крем-гель для обличчя та тіла BIOGENA Tae Break SPF 50

Догляд за шкірою рук взимку повинен містити такі засоби, що будуть зволожувати та живити шкіру

Догляд за шкірою ніг також є не менш важливим, адже ноги зазнають найбільшого навантаження від ходьби та потребують ретельної гігієни, грамотного злущування, глибокого зволоження та спа-догляду. Засоби догляду за шкірою ніг і їх вибір призначення застосування повинен виходити з індивідуальних особливостей та типу шкіри. Правила догляду за шкірою рук і ніг прості: головне регулярність та системність. 

Засоби догляду за шкірою ніг їх вибір призначення застосування:

  1. Використовуйте антиоксидантні дезодоруючі засоби для збереження свіжості ніг:
  1. Щоденно зволожуйте шкіру ніг. Це надасть пом’якшення та зволоженості. А для глибокого живлення, пом’якшення ороговілих ділянок використовуйте спеціальні зволожуючі маски-шкарпетки для ніг.
  2. Для релаксу, розслаблення перевантажених м’язів ніг застосовуйте спеціальні розслаблюючі есенції для ванни декілька разів у тиждень:

Якщо ж у вашому житті присутні фізичні навантаження, розгляньте відновлюючий засіб для ванни після занять спортом Elemis Body Performance Aching Muscle Super Soak, що відмінно відновлює тонус м'язів, виводить токсини, знімає запальні процеси та набряки. Також покращує мікроциркуляцію крові й лімфодренаж.

Sisters