Догляд за обличчям

Догляд за шкірою обличчя потребує ще більшої ретельності ніж догляд за волоссям! Пройшли часи огірків на очі, та масок зі сметани… Найважливіше правило – ефективність засобів для обличчя залежить від правильно підібраної косметики під тип шкіри. Добре відомо, що тип шкіри можна поділити на 4 види (найзрозуміліший на наш погляд):

1. Нормальна – в міру суха та зволожена, добре збалансована;

2. Суха – груба на дотик, шершава, тьмяна;

3. Жирна – блищить та має видимі розкриті пори;

4. Комбінована – змінюється у Т-зоні та на щоках.

 

Тому завдання №1 з'ясувати, який тип шкіри саме у вас!


Догляд за обличчям починається у підлітковому віці. Більшість виробників зазначають 14+, це не мається на увазі, що дитина має потребу у використанні сироваток чи інтенсивних засобів, але очищення та тонізація повинні бути в догляді.
Догляд за шкірою обличчя повинен бути регулярним – 2 рази в день (зранку та ввечері), це повинно ввійти у звичку, як чищення зубів.


Етапи догляду:
1. Очищення (гель, пінка, крем-гель… Все підбирається під тип шкіри чи індивідуальні побажання).

2. Тонізація  (це проміжний етап між очищенням та зволоженням, яким не потрібно нехтувати), підготовлює шкіру до нанесення подальших засобів. До речі, міцелярна вода — це не тонізація, її потрібно змивати зі шкіри.

3. Зволоження (крем, лосьйон, сироватка – один із засобів або щось в парі, все також варто підбирати під тип та стан шкіри). Важливим моментом у догляді за шкірою обов'язково є демакіяж (для очей та для обличчя повинні бути різні); ексфоліант (пілінг чи скраб) його доречно робити раз в декілька днів або перед нанесенням масок; маски (зволоження, живлення, заспокоєння).


Але пам’ятайте, що стан вашого обличчя – це дзеркало вашого організму!

 

Sisters