Догляд за обличчям

Догляд за шкірою обличчя потребує ще більшої ретельності ніж догляд за волоссям! Пройшли часи огірків на очі, та масок зі сметани… Найважливіше правило – це ефективність засобів для обличчя залежить від правильного підбору косметики саме під ваш тип шкіри. Добре відомо що тип шкіри можна поділити на 4 види (є й інші розподіли, наводжу цей, бо як на мене він найзрозуміліший): нормальна – в міру суха та зволожена, добре збалансована; суха – груба на дотик , шершава, тьмяна; жирна – блищить та має видимі розкриті пори; комбінована – змінюється у Т-зоні та на щоках.
Тому завдання 1 вияснити який тип шкіри саме у вас!
Догляд за обличчям починається у підлітковому віці. Більшість виробників зазначають 14+ , це не мається на увазі що дитина має потребу у використанні сироваток чи інтенсивних засобів, але очищення та тонізація повинні бути в догляді.
Догляд за шкірою обличчя повинен бути регулярним – 2 рази в день (зранку та ввечері) , це повинно ввійти в звичку як чистити зуби.
Етапи догляду
1. Очищення (гель, пінка, крем-гель… все підбирається під тип шкіри чи індивідуальні побажання)
2. Тонізація (це проміжком й етап між очищенням та зволоженням, яким не потрібно нехтувати) підготовлює шкіру до нанесення подальших засобів. (До речі, міцелярка це не тонізація, її потрібно змивати зі шкіри)
3. Зволоження (крем, лосьйон , сироватка один з засобів, або щось в парі , все також варто підбирати під тип та стан шкіри). Важливим моментом в догляді за шкірою є обов`язково де макіяж (для очей та для обличчя повинні бути різні); ексфоліант (пілінг чи скраб) його доречно робити раз в декілька днів або перед нанесенням масок ; маски (зволоження, живлення, заспокоєння )
Але пам’ятайте , що стан вашого обличчя – це дзеркало вашого організму!!!

Sisters